Kiállunk az üzletek vasárnapi zárvatartása mellett!


Vendég

#226

2016-04-13 06:02

Én pékségbe dolgozom aki beszállit a multinak. És mivel minden frissen kell mi is megnyertük. Ez nem csak a kereskedelmi dolgozókat érinti....


Vendég

#227

2016-04-13 06:02

Kereskedelemben dolgozom én is egy ruházati üzletben
Hétközben 9-19 szombaton pedig 9-17 óráig tartunk nyitva
Aki ezen intervallumba nem bír bevásárolni..akkor járjon meztelenül!!!!

Vendég

#228

2016-04-13 06:07

Teljes mértékben egyetértek vele!

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2016-04-13 06:07


jongery

#230

2016-04-13 06:09

sziasztok! én mikor kiírták hogy vasárnap nyitva lesznek a boltok írtam ki az Mszp oldalára a facebookon. utána a sok gyökér elküldöt a k. anyámba hogy mit képzelek én magamról, mert a dolgozók vannak értük és nem fordítva. Amúgy meg nekik joguk van a vasárnapi vásárláshoz, mert aki nem akar vasárnap dolgozni az lusta ember stb. stb.

Én az egyik hozzászólásra reagáltam és megkérdeztem a hozzászólót hogy mivel foglalkozik? Válasz: idős nyugdíjas férfi. aki máskor nem tud bevásárolni. Utána jöttek azzal hogy a mentő, tűzoltó meg rendőrség is működik vasárnap. Minden tiszteletem az övék ezt tiszta szívből írom, de könyörgöm a vasárnapi vásárlást ne hasonlítsuk már össze egy olyannal amikor pl egy súlyos beteg emberhez rohan ki a mentő.


Vendég

#231

2016-04-13 06:12

Mert a családommal szeretnèk lenni,mivel hètfőtől pèntekig oviba van a 4. èves kisfiam ,ès èn is dolgozom alig látom ,szombaton dolgozom .Akkor mikor legyek velük ha nem vasárnap!Viszonteladóink listája itt érhető el irányítószám szerinti sorrendben: http://maxepil.com/hu/index.php?menu=4 A Nektár Biobolt velünk egyidejűleg szokott akciózni.


Vendég

#232 Re:

2016-04-13 06:12

#7: -  

 Tévednek a kereskedök ha azt hiszik, hogy màsok nem dolgoznak vasàrnap. Még pedig sokkal keményebb munkàkat végeznek. És 12 òràkat és éjjel is! Köztük nök nagyon sok és olyanok is akik egyedül nevelik a gyereküket és nem sirànkoznak! Végzik a munkàjukat! Legyenek nyitva az üzletek vasàrnap. Mert sokszor nem tudjuk, tudjàk megoldani a hétköznap a vàsàrlàst az emberek. Igény van rà! Nem csak tejröl és kenyérröl van szò. Lehet az épìtöanyak, müszakicikk, sportszer, festék, bùtor... Viszont a vasàrnapi munkàra több bért adnék. És szabàlyoznàm, hogy egy hònapban 2 vasàrnapot dolgozhat egy ember.

Gyoker

#233 Senki se dolgozzon

2016-04-13 06:13

 Közlekedésben dolgozó vagyok. Mi sem akarunk dolgozni vasarnap. Menjetek kocsival vagy bicajjal. Felesegem benzinkuton dolgozik, ő sem akar dolgozni vasarnap, ugyhogy ha tankolnotok kellene megintcsak, menjetek bicajjal.

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2016-04-13 06:13



Vendég

#235

2016-04-13 06:14

Az édesanyáknak is legyen vasárnap a családjával, és ne a vásárlási központokat látogassák, hanem kiránduljanak együtt a családdal, egyék meg egy héten egyszer legalább az ebédet a családjukkal, hisz a hétköznapokon erre nem sok lehetőség van.
cica

#236 Re:

2016-04-13 06:16

a

#237

2016-04-13 06:17

:(((((((((((((((((((


Vendég

#238 Re: ÉLJEN A VASÁRNAPI SZABAD VÁSÁRLÁS!

2016-04-13 06:17

#23: Pláza mami - ÉLJEN A VASÁRNAPI SZABAD VÁSÁRLÁS! 

 Na meg az a tolvaj kommunista anyádat. Te is ebben az országban nőttél fel és nem haltál éhen mert vasárnap zárva voltak a boltok.


Vendég

#239 Re:

2016-04-13 06:18

#231: -  

 Minden nap dolgozol vasàrnap? Nem csak a kereskedök dolgoznak àm vasärnap. sok gyàrban is és köztük sok csalàdos vagy egyedül gyerekét nevelö nök is. Még pedig kemény munkàt végeznek. Olyan helyen dolgoztam és dolgozok most is. Nem sìrànkoznak ezek a nök. Csinàljàk a dolgukat...


Vendég

#240

2016-04-13 06:19

Részemről még szombaton is bezárnám a nagyobb üzleteket! De ez az 1 nap van pihenésre és vellem együtt sokan a vasárnapi zárva tartás mellet szavazunk.

Vendég

#241

2016-04-13 06:24

mert a kereskedelemben dolgozok és szeretnék vasárnap együtt lenni a családommal
Szilvi

#242

2016-04-13 06:25

Bécsben is zárva tartanak az üzletek vasárnap (még adventkor is). Mégsem omlott össze a gazdaság... És senki nem gyűjt aláírást azért, hogy a hét utolsó napján is tudjanak shoppingolni.


Vendég

#243

2016-04-13 06:25

A BALOLDAL LEGÚJABB SIKERE! GRATULÁLOK NAGYONHÜLYÉK!!!!

Vendég

#244

2016-04-13 06:25

Szerintem is vasárnap jó ha otthon pihennek az emberek. Valószínű, hogy aki nem a kereskedelemben dolgozik vasárnap otthon van de a párja vagy hozzátartozója munkára van kényszerítve, mert ha nem megy esetleg megválnak tőle!
Ez a nagy valóság! Meg szokták már az emberek és elfogadták a vasárnapi zárva tartást! Nem kellene ezen változtatni.

Vendég

#245

2016-04-13 06:27

Mert 3 nap akatt ne döntsenek el semmit.Különben várhatjuk,hogy a jövöben egyéb fontos dolgokat is 3 nap alatt el fognak birálni a megkérdezésünk nélkül.
Nia

#246 Re:

2016-04-13 06:28

#1: -  

 Tanulni kellett volna ....és akkor nem kellene vasárnap dolgozni :) 


Vendég

#247

2016-04-13 06:30

Mert boltban dolgozok es nem tartok jogosnak hogy a sok unalomból vásárló ember még vasárnap is elvárja hogy amig ő a családjával lehet,párjával ,barátaival addig mi dolgozzunk csak miattuk.

Vendég

#248 Re: Re:

2016-04-13 06:30

#239: - Re:  

 A gyermeked biztos boldog volt ettől illetve kivel volt addig mert vasárnap nincs óvoda, iskola?

Ha van hozzátartozó az jó de ha nincs? Bébiszitter akkor meg vasárnapi munka pénze arra megy el. Akkor miért dolgozol? El kéne gondolkozni, hogy a család vagy a munka mert a gyermekeink anyákat nélkülözve nőnek fel!!

Pedig első dolgok a gyermek nevelése lenne és nem a kemény munka!!!!!!


Vendég

#249

2016-04-13 06:35

Mert jár nekem is a vasárnap

Vendég

#250

2016-04-13 06:36

Mindketten kereskedelemben dolgozunk..Eddig ez az egyetlen nap volt/vasárnap/ amikor közösen tölthettük a napunkat.Ezúton üzenem Vágó Istvánnak,aki azt nyilatkozta az TV-ben,hogy tisztában vannak a kereskedők,hogy akik ezt a szakmát választották azok vasárnap is dolgoznak,hogy nagy tévedésben van...Mint kvízprofesszor felvilágosítom,hogy amikor gyerek voltam,illetve tanultam a szakmát is zárva voltak vasárnap az üzletek!Szombaton délben bezártak,hétfőn reggel nyitottak a boltok, és képzelje,most itt írok,én sem haltam éhen!!!!A vasárnap a családoké,vallásé,és szabadidős tevékenységéNem azért kellene nyitva lenni,hogy a sok unatkozó ember túristalátványosságnak és múzeumnak nézze a kereskedelmi üzleteket,ahova betérjenek!Különben is 5 munkanap és 2 pihenőnap jár mindenkinek...A vasárnapon kívüli második pihenőjén is tud nagybevásárlást tartani..