Orbán Ráhel NE kapjon egyetemi katedrát!!!!

Nagy Vera

#1 Hozzászólok

2016-03-24 14:28

Ez sajnos tényleg így volt! Én még tegnap pont ilyen tájban teljes egészében láttam ezt a bejegyzését!
Azóta törölte és a facebook oldalát is magyarosította!
Egy éve ugyan ezt eljátszotta, de azt a bejegyzését végük vissza rakta. Úgy látszik most savanyú volt a szőlő.

Sok diák eleve be se kerül a doktori képzésbe, Ráhelka meg egyből katedrát kap!

Virág

#2 Pofátlanság

2016-03-24 15:37

Ez a pofátlanság netovábbja!
Ráhelka itt végzett, az apja szét akarja darabolni - mert a szemében ez az egyetem rendszer idegen, de azért a lányát betolja ide tanárnak- népbutítónak!
És még csak kommunikálni se tud. Más apait anyait beleöl a tanulmányaiba, de nem jut el a diplomáig, sokszor a piszkos anyagiak vagy a nyelvvizsga miatt, Ráhelka meg böfög egyet és kap egy katedrát!
Ha jól tudom még harminc sincs! Más ilyen idősen még javában a doktorival vagy az MA-val szenved és örül, ha negyvenes évei előtt katedrához jut, közben meg a tuscoban árufeltöltő, csak, hogy tudja miből a tanulmányait finanszírozni. Inkább menne haza és a szülésre készülne, ahhogyan az Kövér Laci és Ákos szerint a felada lenne!


Vendég

#3

2016-03-25 07:45

Felhaboritonak tartom, hogy megfelelo foku kepesites nelkul ultetnek embereket olyan pozicioba, ami nemcsak lexikalis, iskolaban osszeszedett tudast, de rengeteg gyakorlatot is kivan, amit a tanarok csak hosszu evek alatt szedhetnek ossze.

Ezeknek a lelkiiesmeretes tanaroknak a megcsufolasa az, hogy egy orban rachel, vagy egy mocsai ulhessen olyan szekbe, amit nem erdemeltek ki, es amihez nincs meg az iskolai es praktikus kepzesuk.
Masok diplomajanak elertektelenitese , ledegradalasa ez, arra biztatja a fiatalokat, hogy nem erdemes tanulni, csak megfelelo partba kell belepni, akik majd elintezik a jovojet.
Maximalisan a tanarok mellett allok, bar tevolegesen nem tudok resztvenni a sztrajkban, tunteteseken.
Elottem az altalanos iskolai tanaraim kituno peldaja van, akik nemcsak az iskolai anyagot adtak at nekunk, de az eletre, tisztessegre is neveltek bennunket. Koszonettel es tisztelettel: Marta Brash, New Zealand

Vendég

#4 Re:

2016-03-25 07:54

#3: -  

 Kiegeszites a fenti hsz-emhez: a kisbetus szemelynevek hasznalata egyaltalan nem veletlen: kb. ennyi ertekuk van elottem, Narcisz kutyat viszont nagyra tartom (ezert is a nagybetus kezdes), hisz o vezette el a riportereket, juhasz Petert orban hatvanpusztai ingatlanara, amivel nagyon komoly "tettet" hajtott vegre....:o)))

A fideszes vezetok nevet ezutan is kisbetuvel fogom irni, erdemeik elismeresekeppen....:o)))))

János

#5 Re:

2016-03-25 09:15

 

 

BA szakos első egyetemista vagyok és 23 éves!
Oka a késői kezdésnek a mocskos anyagiak- a nyelvvizsgám még hiányzik- se időm, se pénzem se energiám nincs, hogy megcsináljam. Sok szaktársam perfekt angolból vagy németből, de néhány ponttal mindig lemaradtak- valaki fel is adta mert a nyelvvizsga bizony pénzbe kerül, ahhogyan az egyetem is- és mindenre nem futja!
A legfiatalabb tanárom is már 40-hez közeli és hétvégén mellékállásban a piacon dolgozik csak hogy megélhessen.
A doktori disszertációját öt évig írta és még öt év volt, hogy a doktori fokozatot megszerezze, csak, hogy katedrához jusson és persze közben el is adósodott, de végig csinálta mert mindene a tanítás!
Ráhelkának még ez sem kellett, sőt szabadon beszélhet ostobaságokat is- úgy látszik ez a jövőben így fog működni.

Érdekes, az egy évvel ezelőtti esetet rögtön felkapta a sajtó, erről most valahogy hallgatnak!
-én megosztom a facebookon, kövesse mindenki példámat!

ReRe

#6 Re: Re:

2016-03-25 09:26

#5: János - Re:  

János, ez vagy emeletes kamu- amit kétlek Ráhelke kommunikációját ismerve, vagy működik a cenzúra!
Sintér Sanyi pont tegnap jelentette be, hogy a telefonokat meg a netet figyelni fogják- meg a számlákat.
Érdekes, hogy a menekültektől félnek, de a magyar embereket figyelik!
Apropó! Ki az az Egres Béla akiről frizura van elnevezve?
-ő valami Habony féleség csak még nem publikus?????????????????????

Rebeka

#7 Re: Re:

2016-03-25 09:39

#5: János - Re:  

 Egy évvel ezelőtt ugyan ez volt. Ráhelke böffentett egyet, felkapta a sajtó, majd törölte magát a facebookról!
-aztán visszajött és az az egy évvel ezelőtti írása ma is olvasható.
A Corvinusos fórumon olvasható, hogy állítólag saját ismerőseitől kapott hideget-meleget. Gondolom lejött ez alapján neki, hogy kicsit erős amit írt és gyorsan törölte. De a net az nem felejt!
Szomorú, hogy itt tartunk, de egy birka országban ez megengedett. Persze ha a Gyurcsán gyereke mondott volna hasonlót kitört volna a polgárháború!

Re

#8 Re: Re: Re:

2016-03-25 09:44

#6: ReRe - Re: Re:  

 Lehet Ráhelka szeretője!

Ok hogy terhes, de azt nem mondta, hogy kitől vana  gyerek. Politikus berkekben ez nem mindig egyértelmű
Elég Dajcs Tomikára gondolni
-de jöhetnék baloldali politikusokkal is

Kereszt fodrászat

#9 Hajnyírás!

2016-03-29 12:44

Sziasztok!

Aki vállalja, hogy Egres Bélás frizurát csináltat magának és azt kiposztolja a facebookra annak ingyen csinálom ezt a fajta frizurát!
Nők jelentkezését is várom!



Kereszt Fodrászat

Pécs, Rákóczi út 50., bejárat a Kereskedők Háza felől

Bejelentkezés: 72/ 522-720

Vad Virág Hajnalka- mesterfodrász

ReRe

#10 Re: Hajnyírás!

2016-03-29 12:50

#9: Kereszt fodrászat - Hajnyírás! 

 Orbán lánya pont ilyen frizurát szán a lázadó tanároknak.
Mellesleg ezt úgy hívják, hogy öreguras frizura- itt kinn Angliában ez régi fegyelmező eszköz.
Nagy ember lehet odahaza az az Egres Béla ha frizurát neveztek el róla!


Vendég

#11

2016-03-29 12:56

Azért,mert hiába fényezi magát Ráchel asszony,mindenki tudja,ilyen fiatalon publikáció és tudományos fokozat nélkül,sehol a világon nem lehet tanítani a felsőoktatásban.
Megnyilatkozásai pedig nem a zsenikről alkotott fogalmat erősíti.
Mindezekből azaz okszerű következtetés vonható le,hogy nem a munkássága,hanem édesapja státusza miatt taníthat.
Ez pedig egy demokráciában nem ildomos!

Vendég

#12

2016-03-29 13:43

Felháborító ami a miniszterelnök magán és hivatali környékén folyik. Szabad rablás terepének tekintik az egész országot.

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2016-03-29 14:02


Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2016-03-29 14:04


Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2016-03-29 14:11


Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2016-03-29 14:17



Vendég

#17

2016-03-29 14:51

Egyetértek a petició tartalmával!

Vendég

#18 Re: Hozzászólok.... ez a liba..... még az apjánál is....hülyébb !!!... neked - csak megszületned vol

2016-03-29 14:58


Vendég

#19

2016-03-29 15:05

Azért írtam alá, mert ez a nő...bocsánat Orbán Viktor lánya Orbán Ráhel olyan minősíthetetlen hangnemben irogat, hogy az felháborító. Na nem csupán ez lenne az oka, sok más, amit már megválaszoltam Ráhel facebookon írt förmedvényére, egyenesen fenyegető, lekezelő, egyetemi katedrához méltatlan stílúsára. Ennyi.

Vendég

#20 követelés

2016-03-29 15:14

NE KAPJON HELYET AZ OKTATÁSBAN


Vendég

#21

2016-03-29 16:06

Amit ir magàról,szép lenne,de nem hiteles.
Ha 14-eves kora óta feszt tanul akkor sem. Időben sem lehetséges,persze,ha diplomàit megvette,akkor nem kerül időbe.De hogy pont az én és màs emberek hàza otthona àràn,az màr nekem tul frivoll.Sok sok millio folyt màr ennek a nőnek az életébe be édesapjàéba főleg.Egyszerüen legyenek földönfutók,mint akiket azzà tettek.Magyarorszàgon még munkàt se kapjanak.de az egész csalàd és haveri köre.



Vendég

#22

2016-03-29 16:15

TEBOLYDA lett az en HAZAMBOL.

Vendég

#23

2016-03-29 16:41

Kora, életfelfogàsa,diplomája,identitàsa,viselkedése,az rgész lénye,nem jogosult a katedràra,sőt àltalànos iskolai tanitó sem lehet.Sokunk közt az én hàzamat is bekebelezte a csalàdja.Fizesse ki az ezért jàró àrat.Ne màsok pénzén szerezze meg.Jó tanitója az apja.

Vendég

#24

2016-03-29 17:17

Egyetértek!

Vendég

#25

2016-03-29 17:21

Mert mélységesen felháborított, amit a közoktatás súlyos problémáinak megoldásáért küzdő pedagógusokkal kapcsolatban tett közzé ez a primitív liba. Egy nyugdíjas tanár, volt iskolaigazgató