Igazságot Tőkés Lászlónak!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Igazságot Tőkés Lászlónak! petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#1

2016-03-10 04:38

Igazságtalannak tartom!

Vendég

#2

2016-03-10 10:53

Mert igazságtalannak tartom, Ő mindig kiállt a Magyarságért

Vendég

#3

2016-03-13 17:52

Mert mindaz,amit felsoroltak motivumként sajnos mind igaz.A helyzet otthon a lehető legkilátástalanabb.De az is igaz,hogy azt sem látom világosan,mit old meg egy-egy ilyen petició.És nem akarom Tőkés László érdemeit sem kisebbíteni,de ha nincsenek mögötte a nagyhatalmak (Gorbacsov,Kanada stb stb),akkor ne mondja nekem senki,hogy ő csak úgy fogta magát,és elindított egy forradalmat.És pont Romániában,ahol még szellenteni sem mert senki akkoriban.

Vendég

#4

2016-03-13 18:26

Mert minden szava igaz! Mert a bakkszász döntése igazságtalan, jogtalan (bár nem meglepő!), várható volt egy renegát, karrierista, gerinctelen, pitiáner fizikatanártól.

Vendég

#5

2016-03-15 08:46

szeretném ha minel többen látnák a peticiot és aláirnák! ! !

Vendég

#6

2016-03-16 12:24

"Minden ki nem mondott igazság méreggé válik!" (Nietzsche)
Románia hazugságokon alapított ország: mérgezett tudatú.

Vendég

#7 Re:

2016-03-16 12:33

#3: -  Senki értelmes ember nem állította, hogy ő indította el. Akkor kimondott olyasmiket amit mások nem mertek. Ezért felfigyeltek rá, ő pedig a meghurcoltatással szembe állt, nem hunyászkodott meg gyáván. Ezért a gerinces temesváriak, függetlenül nemzetiségüktől, több százan kiálltak mellette. A tüntetők hősök voltak és többen áldozatok. Ott voltam 1989.dec.25-én, láttam és beszéltem szemtanúkkal, hogyan a gyújtották fel ügynökök a parókia közelében, a volt Loyd soron az üzleteket... Tőkés László példát mutatott, de az elismerés minden temesvári bajtársának szólt! Ezt is helyesen mérte föl. Isten óvja és mi becsüljük meg Tőkés Lászlót amit akkor tett és az óta is teszi a "dolgát".

 


Vendég

#8

2016-03-19 15:39

mert egységben az erö.(remélem)Ezeregyszázhusz év Magyarország,majdnem száz év Románia,idegenektöl kapott (rabolt)részek.Még nálunk az arány.Mert magyar kormány soha soha nem tett semmit és sajnos nem is fog a köröskörül élö honfitársaink érdekében valaha is tenni.anatalltól hornon medgyessyn bajnain gyur(t)csányon keresztül orbánig bezáróan.Ez az igaszság ird alá irj mindenkinek mindenhova akkor is ha tesznek rád.Épitkezni alulról kell.Szép jelent és bizos jövöt.Felölem akár szebb jövöt.Ja,okoskodás a tett halála.( Hamlet)

Vendég

#9

2016-03-21 09:43

A kitüntetést egy dologért kapta és más dologért vontak vissza, ami nem etikus, még egy gyermeket sem helyes így büntetni.

Vendég

#10

2016-03-22 07:55

Mert személyesen ismerem Tőkés Lászlót, még az egyetemi időkből, amikor Kolozsváron megtartottuk a magyar egyetemisták találkozóját 1975-ben.Rosszul esik amit elművelnek a politikusok és akkor ,1989 ben még mukkanni sem mertek és most nagy forradalmárok és aki ott volt a tűzvonalban annak az érdemeit kétségbe vonják. Tőkés Lászlót az akkori érdemiért kell tisztelni és az igazságért, a magyarságért harcoló, küzdő szellemiségét , nagyságát és előrelátó képességét.Az elnök sajnos nem mérte fel mekkora kárt okoz ezzel az országnak külföldön és belfőldön is egyaránt.
Dr.Gálfi Nándor, Csikszereda