Mondj nemet a Klubrádió megmentéséért

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Mondj nemet a Klubrádió megmentéséért petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#1

2011-06-14 11:06

Azt gondolom,hogy az országban ez az egyetlen kulturált rádióadó, és felháborit,hogy el akarják venni!!

Vendég

#2

2011-06-14 11:52

nagyon szeretem a klubradiot, minden témábanés minden időpontban. többet hallgatok rádiot mint tv.nézek,nem akarom itt minősiteni a szinvonalat, de nem éri meg az időt és a szemem rontását sem. Ha ezen mulik szivesen fizetnék rendszeres havi dijat a klubrádio müködéséért mint ahogy havi telefon és tv-dijat is fizetek. Azt hiszem és remélem ezzel nem vagyok egyedül. Roboz Péterné

Vendég

#3

2011-06-14 18:48

Remélem "azemberek"-nek sikerül elérni,hogy ne szünjön meg a rádió. Drukkolok !!!!

Vendég

#4 Re:

2011-06-14 18:57

#1: -

Van már egy, több mint 14 ezer aláírást tartalmazó, hasonló témájú petíció, ott kéne egyesíteni az erőinket, nem szétforgácsolódni!


Vendég

#5

2011-06-14 19:31

Szívesen hallgatom a rádiót, akár a délelötti akár a délutáni műsorokat emiatt az adó miatt szoktam vissza a rádiozásra. Felháborítónak tartanám ha valóban megtörténne az elhallgattatása,felháborítónak tartanám ,hogy korlátozzák a kínálatot, megfosztanának a választási lehetőségtől, ma már kimondottan a beszélgetős műsorokat szeretem.
Remélem ez a petíció is hozzájárul a Klub rádió fennmaradásához.

Vendég

#6

2011-06-15 13:25

Örülök hogy kezdeményezték!
A többi problémás ügyben is bátrabb kiállást várok az arra elkötelezettektől. Kurázsi! Használni kell a modern technika eszközeit a kommunikációra. A diktatúra is puhult a 80-as évektől, most mi félni valónk van? "Bohócok" csinnadrattáznak? Még mindig csak Csipet-csapat. úgy is intézik az ország ügyeit.
Változtatnunk kell azokon a dolgokon, amelyek nem tetszenek!MOST!

Vendég

#7

2011-06-16 11:07

Szeretném tudni mai meghallgatás eredményét, de nem leszek Pesten, kérem ha van valami kedvező értesitsenek e-mailben.

Robozné /cardixa@freemail.hu

Vendég

#8 Re: ádám

2011-06-16 12:32

#1: -  

 


Vendég

#9

2011-06-16 17:18

igaz ügyért küzdünk
A demokráciáért

#10 Re: Re:

2011-06-16 19:05


Vendég

#11

2011-06-17 04:06

Számos olyan felvilágosító, ismeretterjesztő műsora van ezen rádiónak, melyet má médiumnál mostanában kevésbé lehet észlelni. Sok Klubrádió-szerető és ellenző a politikai műsorokat (Megbeszéljük, 7-es stúdió, Reggeli gyors, 5-ös Kuncze Gáborral) veszi viszonyítási pontnak, én viszont az előbb említett objektív témaköröket felölelő műsorokat (=pl. műtárgyvédelem, Önkormányzó plusz)tekintem kiindulópontnak, melyeket mostanában a közszolgálati médiumoknál kevésbé látni. Üdv: Zozocenter

Vendég

#12

2011-06-17 09:30

A Klubrádió egy nagyon jó rádió. Igazi fóruma a szociálisan érzékeny, az erőszakos politikát (egyáltalán az erőszakot) elutasító, az igazi kultúrát kedvelő polgároknak. Hallgatok más rádiókat is és néha érzem, hogy egy kicsit átleng a hangsúly a baloldal szélére itt (is), ami éppúgy demagógiát jelent, mint a másik szél. Szerencsére ritkán ragadja el pl. a mindannyiunk által kedvelt Bolgár Györgyöt a "löttyös indulat". Aki szégyelli, hogy ő liberális gondolkodáshoz hajló és szociálisan érzékeny, arra biztatom ne szégyellje! A ma jobboldalról szitokszónak kikiáltott: liberális, elfogadott és becsült eszme lesz Magyarországon is, ha a fejek kitisztulnak, mert bőrükön fogják érezni a közeljövőben a jobboldal nyomulását és tiprását. Sajna megtehetik, de a szocik "hívták elő" élükök a - mentálisan hibbant - Gyurcsánnyal ezt a 3/4 többséget. Sajna a Győzikék és Alekoszok világában minden előfordulhat és annak ellenkezője is. Az egész helyzet elképesztő: ki kell állni, nem szabad engedni! Tényleg szebb jövőt: szalvav
Lédi&789

#13 Mondj nemet a Klubrádió megmentéséért

2011-06-17 11:04

Messze legtárgyilagosabb műsorszóró ne engedjük,hogy a politika áldozatává váljon,mint sok más egyéb.


Vendég

#14

2011-06-19 18:27

nem tudom miért nem ordítunk legalább 5 milliónyian sakálként?! valamiért.

Vendég

#15

2011-06-21 19:47

Remélem,sikerül megmenteni!! Nagyon szeretném,ha országosan hallgatható lenne.Imádom a műsorokat de nem tudok mindig az interneten lógni.
Egyetlen olyan rádió ahol nem az előírt dumát nyomják,hanem azt az igazságot mondják el amit mi minden nap a bőrünkön is érzünk.
Rozika

#16

2011-06-24 09:23

Azért viselem a fővárosban a dugókat, mert ezt a rádiót hallgathatom, de ha hazaérek rögtön bekapcsolom!

Vendég

#17

2011-06-24 12:46

Az ember belső mély vágya az,hogy: hiteles,megértő,szeretetteljes légkörben éljen.A mai média többsége ennek ellentéte.A klubrádió légköre sokszor visszaadja ezt a lelkületet . Csak így tovább.

Vendég

#18 Re:

2011-06-24 22:54

#1: -  

 


Vendég

#19 Re:

2011-06-26 20:16

almeida

#20

2011-10-19 22:04

Szélsőséges MSZMP -s uszító rádió, semmiféle mértéktartással és tárgyilagossággal. Etetik a cocalista csőcseléket a maszlaggal. Azok szeretik leginkább, akiknek egyetlen SAJÁT gondolatuk sincs. Csak azt eszi, amit kap. Hát olyan is ! Ideje, hogy megszűnjön, vagy betiltsák !