Szatyor Miklós a Pécsi állatkert igazgatója mondjon le!!!


Vendég

#676

2015-11-02 19:55

Felháborító eset! Szatyor urat le kell váltani, és soha semmilyen állat közelébe nem engedni!

Vendég

#677

2015-11-02 19:56

Elég az állatkinzókból,undorító amit tett....

Vendég

#678

2015-11-02 20:00

Nem értek egyet a farkas lelövésével. Altatólövedékkel is lehetett volna ha már mindenképpen visszaakarták vinni az Állatkertbe.

Vendég

#679 Re:

2015-11-02 20:01

#21: -  

 :)


Vendég

#680

2015-11-02 20:02

Mert felháborítónak tartom amit tett.

Vendég

#681

2015-11-02 20:02

Mert nem véletlen a farkas szökése!

Vendég

#682 Re:

2015-11-02 20:12

#550: -  Siralmas állapotban tartott állatok,szűk ketrecek..
Mindig is ettől féltek, hogy "valami "kitudodik, botrány lesz"Sok régi,volt dolgozo tudna irni azokról a szégyenteljes dolgokról amiért már be is lehetett volna zárni is az állatkertett!! 

 Pedig ez "kívülről" is látszik. Nem is tudom, hol vannak az állatvédők, más ügyekben simán kijönnek, pedig itt egy állatkertet kellene nézni kutya-macskatartás helyett. Én tavaly voltam a bezárás előtt, de bár ne mentem volna... A főemlősöket (főleg a csimpánzokat) annyira sajnáltam, valamint a ragadozók (róka, farkas, stb) voltak siralmas állapotban. Egy akkorka ketrecben, ingerszegény környezetben leélni egy életet...!

Mindegy, ez a farkas-ügy volt az utolsó csepp, valószínűleg soha többé nem megyek.


Vendég

#683

2015-11-02 20:14

Számomra felháborító hogy egy állatot éles fegyverrel próbáljanak befogni. Hogy lehetséges az,hogy ilyen ember vezet egy állatkertet aki kilő egy állatot??
Zeusz

#684

2015-11-02 20:16

Szeretem az állatokat és bízom benne,hogy egyszer valóban szigorúbban veszik az állatkínzást mint bűncselekményt és minden olyan ember aki megérdemli megkapja emiatt a méltó büntetését. 


Vendég

#685

2015-11-02 20:17

Altatni kellett volna a farkast,nem megölni!

Vendég

#686

2015-11-02 20:19

Elnézve az igazgató úr szobáját, nem csodálkoznék azon, ha kiderülne direkt engették ki a farkast. Ez egy jó ürügy volt a kilövéséhez, gondolon, majd csinál belőle egy szőnyeget a mocskos féreg! Egészen 2014-ig így is az ország leggyalázatosabb állatkertje volt a pécsi, hát az, ahogy a tigriseket, leopárdokat tartották, már az egy botrány volt! Nem véletlen, fejétől bűzlik a hal. Azért nézett ki így mostanáig, mert egy ilyen gusztustalan, mocskos, gyáva féreg volt a vezető, és ezt lehet az unióban?! Ezért miért nem szólal fel az uniós parlament Junckerral az élén?! Ez az Unió is egy állszent horda, na mindegy. Szatyor! Te egy gyáva féreg vagy! az állatkerti állatokon éled ki a beteges mocskos fajlamaidat te hitvány féreg, te rohadt parazita?! Hát miez itt Románia?, ahol két éve kivégezték a kóbórkutyákat, vagy Koppenhága, ahol halomszámra írtják az oroszlánokat, zsiráfokat?! Remélem 20-30 év múlva majd változnak a dolgok, és akkor majd a farkasok, pinyánnyák gyomrában végzed, te szar!, te gyáva féreg, ha van elég vér a pucádban, akkor gyere ide aztán próbálj meg engem kilőni te szar! Persze azt nem mered, mert akkor bedugmának téged életfogytiglanra a dutyiba te gyáva szar! Te hitvány féreg! És ilyenekre bízzák az állatainkat?! Az állatoknak van lelke (nem érdekel Semjén Zsolt véleménye, az is gyáva gyílkos gazember, egy állkereszténytetü). Meg lehet nézni, hogy a többi állatkertek milyenek itt nálunk, csak a pécsi volt ilyen lepusztult szar, a te színvonalad, te tescos szatyros selelyt, az állatokon adad ki a gyílkos hajlamodat teszar?! Gyere ide bazdmeg, aztán itt keménykegyél teszar tetü, te rohadt mocsokos aljas tetü! Húzzál el innen a balkáni, kommunista módszereidel innen jó messzire te szar, mi képzelsz magadról, ezt egy állatkertbe, aki tigrirbundával pózól a kanapélyán, hát jó mocskos kurva annyát, hogy egyáltalán megellette! Hát ezést volt ilyen mostanáig a pécsi állatkert, ilyen lepusztult, ahol a szerencsetlen állatok szenvedtek, mert ilyen mocskos férgek vezették, mint ez a tetü, hát villamosszékbe vele, gyílkos gazember, csak kártékony társadalmunkra! Bocsánat az esetleges trágár szavakért, de én egy ilyen féregről nem tudok másként nyílatkozni, remélem lesz itt még egy kurva nagy tüntetés, hogy tekarodjon ez a mocsok! Ja Szatyor Miklós: húzzál inkább teskos szatyrot a fejedre!


Vendég

#687

2015-11-02 20:20

Mert nem az állat volt az ember,hanem az ember volt az ÁLLAT! Nem csodálkoznék,ha az okos gyerekei elöt pózólna videójával. A szemét.

Vendég

#688

2015-11-02 20:24

Börtönt neki!

Vendég

#689

2015-11-02 20:24

1allat nem ilyen sorsot erdemel. A farkas csak azt szerette volna,ami jar neki:a szabadsagot.

Vendég

#690 Re:

2015-11-02 20:26

#27: -  

Nem történt emberélet mentés, mert senki nem volt életveszélyben, ne kelts már rémhíreket! Ezt esetleg csak a magadfajta laikusokkal tudod elhitetni. A farkas volt abban, attól a pillanattól fogva, hogy kijutott az Állatkert területéről. Itt sorozatos hibák történtek az intézmény dolgozói részéről. Kezdve onnan, hogy a frissen érkezett állatokat jópár napig, amíg a helyüket teljesen meg nem szokják, nem zavarják. Elég stressz volt nekik a szállítás, majd az új kifutó, idegen hangok és szagok befogadása/feldolgozása stb.. Nem volt szerencsés abban a farkasok számára új helyzetben ismételt zavarásnak kitenni őket. Amikor aztán megtörtént a szökés, talán érdemes lett volna először az Állatkert területén rögtön altatólövedékkel próbálkozni. Amikor pedig kijutott a farkas és állítólag ,,életveszély" volt, hogy lehet az, hogy ilyen helyzetben az altatólövedékkel felszerelt emberek (mennyi, egy-kettő?) nem voltak mobiltelefonon elérhetők? Mi van? Ha ennyire nem vették komolyan az egészet, akkor miért riogattak? Felelősségre vonnak ezért valakit? A nagy vadász pedig, ha annyira rinyál egy közepes méretű ragadozótól, miért nem állította maga mellé/mögé valamelyik puskás kollégáját sörétes fegyverrel. Hogyha véletlenül tényleg támad a farkas - ami gyakorlatilag szabad területen kizárt (és ezt Sz. M. is tudta) -, valaki megvédje az igazgató urat! Ezzel a viselkedéssel Sz. M. méltatlanná vált pozíciójának betöltésére! Talán tudat alatt, de kibújt belőle a valódi énje, ami inkább a vadász-zsákmányszerző mentalitás, mint az állatok védelme. Az állatbőrökkel való pózolása is ezt bizonyítja, mely szinte már beteges. Ha komolyan venné feladatát, az ilyet nagy nyilvánosság előtt mindenképpen kerülné. De mivel nem teszi, innentől fogva nagy valószínűséggel ebben az állatvédelmi pozícióban ő már hiteltelen ember.


Vendég

#691

2015-11-02 20:29

Az állatokhoz nem ért ez most kiderült,de azért valamiben csak jó lehet ha igazgató úr lett! :)


Vendég

#692

2015-11-02 20:31

állatkerti igazgató nem ölhet állatot!

Vendég

#693

2015-11-02 20:33

Nekem előző nap feltűnt, hogy nem beszélnek befogásról, kábításról, hanem csak, hogy lőszer van a keresőknél.
Szegény farkas, ha ezt tudja, tuti meglépett volna már otthon. :-)

Vendég

#694

2015-11-02 20:34

Egy állatkert igazgatójának védeni kellene az állatokat, nem pedig az első adandó alkalommal fegyvert fogni egy állatra, majd megölni. Most jól érzi magát? Ha volt nála éles fegyver, miért nem altató lövedékkel indult vadászni? Szerintem neki az ott élő állatok a munkatársai, hisz Ő miattuk megyünk oda, miattuk van munkahelye. Remélem szégyenli magát!

Vendég

#695

2015-11-02 20:34

Elnézve a kommenteket: Nagy az Isten állatkertje, csak sajnos alacsony a kerítés...


Vendég

#696

2015-11-02 20:34

Megdöbbentőnek tartom, hogy megölték a farkast. Azonnali hatállyal mennie kellene annak aki a kilövésre engedélyt adott és aki megtette, ez, ha igaz az igazgató.

Vendég

#697

2015-11-02 20:35

Mert szegény állat egy szadista áldozata lett, aki nem méltó a posztjára.

Vendég

#698

2015-11-02 20:35

Azert irtam alá, mert nincs joguk hozza nem erto embereknek dontest hozniuk egy allat eleterol ilyen formaban, mikor elmondasuk szerint a soteteses miatt sem volt egyertelmu a farkas viselkedese. Es egyebkent is miattuk van fogsagban, ők akartak farkasokat, VIGYÁZZANAK RÁJUK!!!SZAKERTO KELL ES NEM GYILKOS!

Vendég

#699

2015-11-02 20:35

Azért, mert borzasztóan felháborított ez a ... ( nem tűri a nyilvánosságot a jelzőm!!!)

Vendég

#700

2015-11-02 20:37

ez se a rátermettsége miatt lett igazgató.. egy újabb alkalmatlan tahó..