Szatyor Miklós a Pécsi állatkert igazgatója mondjon le!!!


Vendég

#526

2015-11-02 17:24

Az ilyen embernek sem nevezhető lénynek nincs helye egy állat még közelében sem!!

Vendég

#527

2015-11-02 17:26

Fontosnak tartom az állatok jogainak betartását és betartatását. Szatyor Miklós szerintem titulusához méltatlanul cselekedett. Ez elfogadhatatlan. Az az állat senkinek sem ártott és nem is ártott volna, békésen is eljárhattak volna.

Vendég

#528

2015-11-02 17:32

Az állatok védelmében.

Vendég

#529

2015-11-02 17:33

Pécsi születésű vagyok, és régóta felháborít, ami ott az állatkertnek nevezett mészárszéken folyik. Mindig vadászok kerülnek az igazgatói székbe. Gyakorlatilag börtönben a helyük!

Vendég

#530

2015-11-02 17:33

Ennek az embernek védenie kellene az állatokat, nem ártani nekik. Megbízhatatlan, hiteltelen lett.

Vendég

#531

2015-11-02 17:33

Mert más lehetőség is volt az állat befogására de neki a gyilkosság jutott először eszébe, illetve láttam képeket amint halott állatok bőrén büszkélkedik otthonában és egy másik képen pedig egy talán marhafélét húz maga után kikötve egy autóhoz...
Egy állatkert igazgatójától talán elvárható, hogy szeresse az állatokat és ne valami tárgynak vagy új bútordarabnak tekintse őket!

Vendég

#532

2015-11-02 17:35

Azért hogy ilyen felelőtlen, unintelligens emberekre ne bízzanak életeket mert mint látjuk nem sok jót szül!

Vendég

#533

2015-11-02 17:37

Azért írtam alá, mert elfogadhatatlan számomra az, hogy egy állatkertnek olyan igazgatója legyen, aki zokszó nélkül kilövet egy védelem alatt álló állatot, csak azért, mert nem tudták azonnal befogni. Arról nem beszélve, hogy milyen vezető az, akinek az intézményéből meg tud szökni egy farkas?!?! Alkalmatlan!!!!

Vendég

#534

2015-11-02 17:37

Mert gyilkos van közöttünk !

Vendég

#535

2015-11-02 17:37

A politikus haverjai már megkezdték a kimentését.

A 444.hu -n magyarázkodik.

Elmondja, hogy ők mindent jól csináltak. A gondozók mindent rendben találtak,csak a farkas szétszaggatta a villanypásztort.

Hősnek mutatja magát aki az emberi életet mentett. Média segített felépíteni a tematikáját megemlíti a 20 évvel előtti szegény nagymamát. Ő pedig döntött okosan.

HOGY ODA NE SZARJAK!

Képesek kimenteni a pcsába. az ilyen politikusok.

Szó sincs róla, hogy vállalja a felelősséget. Hülyének kezelnek minket!


Vendég

#536

2015-11-02 17:38

Ezzel az erővel altató lövedékkel is el lehetett volna találni és befogni a halálra rémült farkast. És nem volt ennek az állatnak egy személyes ápolója, akire hallgatott volna? Egy ketrecben élő állat halálra lehetett rémülve a kinti idegenben való kódorgástól, nem csoda ha ingerülten viselkedett, pláne szürkületben (nem jól lát ilyenkor, ez a farkasvakság). Ezért nem kellett volna kioltani az életét. Amikor a barátságosan sétáló kutyákat is kilövik olykor az erdőben a gazdájuk mellől, akkor az ember nem várná egy állat oktalan meggyilkolását egy olyan valakitől, akire kötelességeinél fogva állatok vannak bízva. Akinek ennyire nem számít egy állati élet, az miért akar állatkert igazgató maradni?
Hasonlóan felháborítónak találom a készülő Mars-expedícióra szánt majmok sorsát! Megtanítják őket különböző műveletek elvégzésére, jutalmat kapnak a jól végzett munkáért, hozzákötődnek érzelmileg a naponta velük foglalkozó emberhez, azután jövőre elküldik őket - az ember helyett - a bizonytalanba, a lehetséges halálba. Ez az emberi etika és erkölcs. És aki/akik így bánnak a rájuk utalttal, azok így bánnak a nekik kiszolgáltatott másik emberrel is. Tragikus kilátás az emberiség jövője szempontjából.

Vendég

#537

2015-11-02 17:38

Én imàdom az állatokat! Nekik is joguk van az élethez!

Vendég

#538

2015-11-02 17:39

Mert ellenzem az állatok gyilkolását amikor meg lehetne oldani humánusabb módon altatólövedékkel hogy vissza lehessen vinni őket az élőhelyükre!!!

Vendég

#539

2015-11-02 17:40

Fel vagyok háborodva, szerencsétlen állatnak miért kellett elpusztulnia ?! Miért nem vigyáztak rá, hogy ne tudjon megszökni? Ha már ennyire gondatlanok voltak, miért nem kísérelték meg élve megfogni? Az igazgató "úr"-nak NINCS helye az állatok közelében, veszélyesebb, mint azok a szerencsétlen, kiszolgáltatott lények. ott a ketrecben.

Vendég

#540

2015-11-02 17:41

Mert szeretem az állatokat és egy ilyen patkàny ne legyen állatkert igazgató. "Az éhezők viadalára" küldeném ha a valóságban is létezne nem csak filmen.

Vendég

#541

2015-11-02 17:41

Mert egy allatokkal foglalkozo szervezetnek a vezetoje nem gyilkolaszhat csak ugy allatokat.E mellett a hozzaallas mellet akkor mit gondoljunk,milyen eletuk es ellatasuk van az allatkerti allatoknak.Biztonsagban vannak,ha betegek megkapjak a megfelelo ellatast?Nem kezelheti senki a tobbi elolenyt csak mintha egy darab szemet lenne.Annak is vannak erzelmei,vagyai,erez fajdalmat.Az emebrek nagy resze viszont tul ostoba ,onzo ezeket megerteni,es elfogadni.

Vendég

#542

2015-11-02 17:42

Ez az ember alkalmatlan egy állatkert igazgatói állásának betöltésére. Először is nem szabadott volna, hogy megszökjön az állat. Másodszor, ha már megszökött nem éles fegyverrel kell egy állatkert igazgatójának utána járni, hiszen ez nem azt jelenti, hogy be akarja fogni, hanem azt, hogy meg akarja gyilkolni. Harmadszor: miután legyilkolta az állatot, amelyik nem bántott senkit, nem támadott meg senkit, elnézést kellett volna kérnie ezért a cselekedetéért az emberektől és azonnal le kellett volna mondania igazgatói posztjáról.

Vendég

#543

2015-11-02 17:44

Mert állatvédő vagyok. Altató lövedék is létezik!

Vendég

#544

2015-11-02 17:45

Mert elfogadhatatlan, hogy egy állatkert igazgatója hivatásos vadász! Hogy vigyázhat az állatokra, akinek nem altató lövedéke van, hanem éles lőszer. Remélem a lakásában lévő szőrmék nem állatkerti állatok voltak :/ Szégyen!

Vendég

#545

2015-11-02 17:46

Sajnálom a FARKAST. Szemét dolog volt lelőni!!!

Vendég

#546

2015-11-02 17:46

az ilyen féregnek hullania kell
Kiss Attila

#547

2015-11-02 17:48

"Járókelők a Tubesnél vették észre az állatot, értesítették a rendőrséget, akik riasztották az állatkert illetékeseit. A farkas fenyegetően lépett fel és már sötétedett, ezért döntött Szatyor Miklós az éles lőszerrel való kilövés mellett."
Ezt miért nem lehet megérteni? Ilyenkor annyi a nagyeszű "szakértő", csak szajkózzák az istenverte kis ostobaságaikat és skandálják a "mongyonle" hülyeségüket.
Érti is bármelyikük, hogy egy veszélyes vadállat szökött el és nem volt lehetőség altatólövedék használatára?


Vendég

#548

2015-11-02 17:49

Totál fekészületlenségre utal ha hasonló esetben éles lőszerrel indúl a "volt"igazgató meg nem adva az esélyt egy menekülő veszélyesztetett élőlénynek.Feltalálták az altató lövedéket.

Vendég

#549

2015-11-02 17:49

Mert vadászként hozott döntést!Jómagam, nem hiszem ek, hogy nem lehetett volna altató lövedéket használni!Vadászkörökben egyébként is hírhedt a brutalitásáról ez az ember, valamint, még mindíg nem tudjuk, hogy mi történt évekkel ezelőtt, amikor kilőttek egy csomó állatot, az állatkertben egy éjszaka alatt.TAKARODJON!

Vendég

#550

2015-11-02 17:52

Nem ez az első rossz,helytelen döntése, dolgoztam én is az állatkertben , sokat tudnék ,,mesélni"
a hozzá nemértő, sunyi, hazug ,bagázsról, Tisztelett annak a pár embernek aki tényleg tiszteségesen dolgozik!! :-(elbocsátásom oka- veszetnek hitt,talált rókával a karomban sétáltam",és nem időben,oltattam be magamat), és
még fel is jelentettek lopásért , a saját vadász görényeim elviteléért.
Amirör tudták mindanyian hogy az én állataim! Jó pár állat is elpusztult
a hozzá nem értés, lustaság,a gyenge,és gyáva csoport vezető miatt..
Siralmas állapotban tartott állatok,szűk ketrecek..
Mindig is ettől féltek, hogy "valami "kitudodik, botrány lesz"Sok régi,volt dolgozo tudna irni azokról a szégyenteljes dolgokról amiért már be is lehetett volna zárni is az állatkertett!!
Pedig szükség van rá, de nem minden áron, ahogy most is folyik...