Marissa Meyer - Holdbéli krónikák 3. és 4. rész kiadása


Vendég

#26

2016-04-20 20:10

Nem tudok betelni a könyvvel...
Imádom
A Scarletet már harmadjára olvasom a szüleim a falat kaparják...
AKAROM,KELL,SZERETNÉM
Életem könyve nagyon várom a folytatást!!
brekk

#27

2016-05-04 12:48

Megvettem az első, második kötetet és már abban nagyot csalódtam hogy a második nem keményboritós volt. Most meg arra kényszerülök, hogy a 3-4 köteteket angolul szerezzem be.... jól fog kinézni.

Van nevem, igen...

#28

2016-05-04 17:21

Ezer aláíró! Ez nem semmi. Ha a kiadó erre is csak vállrándít, akkor adják át másik kiadónak, de jelenjen meg! Kell! 

Imola

#29

2016-05-17 15:59

Nagyon szeretem ezt a sorozatot, szóval értékelném, ha lenne folytatása. A világon a legrosszabb dolog, ha abbahagyják egy sorozat írását vagy lefordítását! Vannak esetleg fejlemények?

Rabindranath Tagore

#30 ...

2016-05-19 20:52

Hallottam olyant, hogy az alexandra eléggé a megszűnés közelében van. Ha igaz, akkor nem csoda, hogy nem vágnak bele új projektekbe... de tényleg jó lenne, ha lenne olyan kiadó, aki be meri úgy vállalni, hogy az első két részt nem ők adták ki. Érdemes lenne 1-2 ismertebb kiadót is felkeresni az ügyben. :)


Vendég

#31 Re: ...

2016-05-29 18:40

#30: Rabindranath Tagore - ... 

 Teljesen egyetértek, de nem kell feltétlenül neves kiadó lehetne pédául feltörekvőben lévő is. Az egyik ismerősöm Alexandrás és nincs megszűnőben.


Vendég

#32

2016-06-16 19:17

Fontosnak tartom hogy egy sorozatot (ami egyepkènt egyáltalan nem jelentheti a bevetel eseset) be kell fejezni ha mar elkezdte a kiado. Meg kell hirdetni a konyvet. Nagy figyelmet kap.

Vendég

#33

2016-06-18 13:11

Azért, mert fantasztikus könyv, mindenképp jó lenne, ha folytatásai le lennének fordítva! Meg ha már el lett kezdve a kiadása a sorozatnak, akkor legyen már befejezve.


Vendég

#34

2016-06-19 10:22

Nagyon szeretném végigolvasni a sorozatot magyar nyelven!

Vendég

#35

2016-06-19 13:30

Marissa Meyer könyve az eggyik legjobb mű,amit életemben olvastam.Remélem a petíciót siker koronázza a közeljövőben. :)

Vendég

#36

2016-06-19 19:36

 Csatlakozom az előttem szólókhoz, ugyanis teljes mértékben egyetértek velük:

  1. A sorozat tényleg naggyon klassz(!!!!); szerethető karakterekkel, érdekes történettel! Személy szerint én imádtam és fájna, hanem tudnám elolvasni magyarul. (Angolul éppen meg lehetne oldani, de az nem ugyanaz(!) az olvasásélmény.)
  2. Ha már egyszer belevágtak (és eljutottak a második könyvig) nem értem miért ne lehetne folytatni... Egyszerűen igazságtalanság a lelkes olvasókkal szemben. :(
  3. Én se bánnám, ha más kiadó csinálná, ha az kell ahhoz, hogy magyarul olvashassam. 

Ami még szerintem (eléggé) támogatja a sorozat magyar folytatását, hogy itt van több mint 1000(!!!) ember, aki szerintem azonnal rohanna megvenni a 3., 4. részt, amint kiadják; közük én is! :)

Divergentfan16

#37

2016-07-03 19:07

Imádom a sorozatot és nehezen de megtudnám oldani, hogy elolvasom angolul de nem akarom. Úgy lenne igazságos ha folytatnák. Most, hogy meglett  az 1000 aláírás nem lehet leállni minél több annál jobb nem lehet hátradölni és szerintem legalább 2000 ha nem 3000 aláírás kéne.  Minden rajngó: FIGHT

Kai herceg :)

#38

2016-07-22 16:52

Elvileg nincsenek az Alexandránál a többi kötet jogai, így lehetne keresni egy kiadót, akár egy kisebbet is, aki kiadná a folytatásokat. Az első két kötetnek is nagyon jók az értékelései, így nem is lenne szerintem rizikós a kiadás.


Vendég

#39

2016-07-27 10:17

Igaz már elolvastam angolul a Cress-ig, de nagyon jó lenne ha magyarul is megismerhetné minél több ember a teljes sorozatot. :)


Vendég

#40

2016-07-27 13:02

Nagyon szeretném a hodbéli krónikák folytatát olvasni. Már az első két rész is fantasztikus volt, kár lenne nem lefordítani.

Vendég

#41

2016-08-09 08:55

Mert végig akarom olvasni az egész sorozatot!!! IMÁDOM A KÖNYVET! Ez a kedvenc könyvem!
Könyörgök adják kiiii!!!!!!!

Vendég

#42

2016-08-11 08:03

Véletlenül találtam rá a sorozatra. Jóleső érzéssel töltött el, hogy létezik lányos steampunk regény is. A férjem és a barátai sokat szerepjátszanak. Mikor elkeztem olvasni a könyvet olyan érzésem támadt mintha csak egy kalandban vennék részt a szerepjátszókörben. Meg hát szeretném tudni, hogy Cinder eléri-e a célját.

Vendég

#43

2016-08-16 12:04

Azért,mert nagyin szeretném a folytatást is elolvasni nagyszerű ez a könyv sorozat

Vendég

#44

2016-08-26 15:55

Tisztelettel üzenem az Alexandra Kiadónak, hogy érdemes egy pillantást vetni a 2 eddig magyarul kiadott kötet Moly.hu-s adatlapjára. Mindkét könyv 90% fölötti értékelés-átlaggal büszkélkedhet, úgy, hogy a Cinder már az 1300, a Scarlet pedig az 500 olvasást is meghaladta. Ez bizony nagyon jónak számít, így igazán nem értem, miért nem tartják érdemesnek kiadni a teljes sorozatot...
Nagyon bízom benne, hogy a kérésünk nem fog süket fülekre találni, és megjelenik a sorozat két befejező kötete is. :( A sorozatnak már most sok rajongója van, és még több lenne, ha számíthatnánk a folytatásra is (mert sokan épp emiatt nem olvassák az első két részt sem, mert a hírek arról szólnak, hogy a befejezést már nem fogják kiadni - így inkább már el sem kezdik olvasni...). 


Vendég

#45

2016-09-01 06:06

Csak úgy falom az oldalakat, amikor csak tudom olvasom, a munkahelyi szüneteimen, otthon, úton, és egyáltalán nem tatom fer dolognak, hogy elkezdenek kiadni egy négy részes könyv első kettőjét, majd a többit inkább nem, hát igenis van rá kereslet és érdeklődés és én nem fogom kikölcsönözni se könyvtárból, se baráttól, hanem megveszem!!! És olvasgatni fogom, többször is, és szeretném az anyanyelvemen megtudni a folytatást, Végre egy írónő, akinek azonos az érdeklődési köre, mint az enyém, és nem fél felvállalni, alig lehet abbahagyni az olvasást még a fejezetek között is, annyira leköt és izgulok, hogy na mi lesz már!!!!
Lehet, hogy nem akkora a táborunk, mint a Twilight vagy a HP, de ha mi itt összefogunk és csak fejenként öt embernek ajánljuk a krónikákat és ők is ajánlják és így tovább, lesz akkora táborunk nekünk is, mert nem tudom mit szólnánk a fent említett rajongók illetve írónők, hogyha megtudnák van egy ország, amire azért kell felfigyelni, mert nem adják ki a könyvük összes részét!!!!!
Egy szó mint száz, szerintem nyugisabb megoldás lenne, ha szépen kiadnák a könyveket, hogy mi megvehessük és boldogak lehessünk, elvégre is ez a munkájuk részét képezni és jééé, még pénzt is hoz a házhoz... akkor hol itt a baj?
Ebéd céklával

#46

2016-09-03 08:28

Az első rész keményfedeles, a második puhafedeles... a harmadik, negyedik mindegy milyen lesz, csak legyen. Akár más színű is lehet, nekem mindegy, ha nem is passzolnak, csak legyen már meg! 1200 feletti aláíró, hahó! Egy értelmes kiadó kerestetik!

Legyen az, hogy meghírdetik a könyvet, és ha elegen előrendeljük, akkor valóban kiadják. Biztos, hogy sokan jelentkeznénk rá. Sőt, sokan azért nemkezdenek bele az első részbe, mert nem szeretnének lezáratlan sorozatot olvsni.

42

#47 Egyetèrtès

2016-09-04 11:05

Igen. Ez a sorozat mindenkèppen megèrnè, h folytassák! Sőt a kiegèszítő kötet, s a novellák is kellenek! :)

Cindert mindenkinek!

#48

2016-09-11 16:59

Hú, a kiegészítő kötet milyen jó lenne! De én abban nem is merek reménykedni... akkor is eljárom a kacsatáncot, ha kezembe foghatom Chress-t magyarul.

Kai herceg :)

#49

2016-10-25 20:40

Eléggé elült ez a petíció, jó lenne felfrissíteni. Lehet, hogy újra meg kellene tömegesen bombázni az alexandrát a kérésünkkel. :)

Lehet, hogy felesleges, de az is megesik, hogy sok lúd disznót győz, nem? :P

Nem

#50

2016-12-16 14:25

Írtam nekik, és azt válaszolták, hogy majd év elején térjünk vissza a kérdésre. 

Ha többen is írnánk nekik, akkor nem gondolkodnának el? Vagy valamiért a fejükbe vették, hogy csak azért se adják ki? 

Esetleg aki ismer vloggereket, ők is népszerűsíthetnék a sorozatot ÉS a petíciót. Hátha. Ha feladjuk, nem nyerünk, de ha nem, akkor még van remény. :)