Marissa Meyer - Holdbéli krónikák 3. és 4. rész kiadása

Ebéd céklával

#51 Remény...

2017-02-09 18:18

Az Alexandra már tuti nem adja ki... de a Könyvmolyképző Marissa Meyer egy más kötetét meg fogja jeleníteni. Hátha utána felkarolnák a mi kis "védencünket" is. :)


Vendég

#52 Re:

2017-06-24 17:08

#1: -  

 Üdv! Nem rég olvastam az eddig megjelent 2 kötetet, és fájó szívvel vettem tudomásul, hogy több része NEM fog megjelenni magyarul. Beleszerettem a történetbe, és a szereplőkbe egyaránt. Marissa Meyer igazán tehetséges, és beleadott apait-anyait a könyveibe. Mint a Cinder, úgy a Scarlet is a szívemhez nőtt, és minden bizonnyal még sokszor fogom újraolvasni az idő folyamán. Ez egy olyan történet amit nem lehet csak úgy abbahagyni.. Mindenki odavan érte, és nagy a rajongói tábora. Csak egy kérdésem lenne. Miért? Lehet, hogy csak én maradtam le az információról, de engem nagyon érdekelne mégis MIÉRT? Miért nem fordítják le a többi részét? Valami gond adódott? Vagy nem volt rá elég vevő? Most nagyon úgy látszik, nyelvet kell tanulnom, ha mindenáron be akarom fejezni ezt a fantasztikus történetet. Márpedig én befejezem! További szép napot, üdvözlettel egy nagy kiborg és Kai rajongó :)

Ci-Nyi

#53 Rajongói fordítások

2017-10-08 13:00

Nézzetek körül itt: https://szamikonyv.wordpress.com/

Anita

#54

2018-04-05 15:34

Hahó!

A Könyvmolyképző ma írta, hogy átveszik a sorozatot, és az elejétől újra kiadják mind a négy részt! :D