Petíció Valentin-Constantin Bretfelean, a marosvásárhelyi Helyi Rendőrség igazgatójának leváltására

Elbandi

#76 Hozzászolás

2015-04-28 09:04

Az ilyen gondolkozásu egyéneket nem nyugdíjba kéne küldeni,hanem urán bányába,hogy tanuljanak becsületet!


Vendég

#77

2015-04-28 13:00

Kotelessegemnek erzem , hogy sajat szulovarosomat , Marosvasarhelyt , megvedjem az ilyen sokat - akaro semmirevalo aljas tisztatlan multtal rendelkezo egyenektol. Mert nem lehet emberi sorban emlegetni oket ! MAROSVASARHELY A MIENK ! Nem A floreae , vagy bratfalaene ! Nekik semmi kozuk ehhez a szep varoshoz !

Vendég

#78 szülőváros

2015-04-28 19:29

Mert Marosvásárhelyen születtem és ott nőttem fel. Fáj, hogy mi folyik már rég ott!


Vendég

#79

2015-04-28 20:12

Mert egy részrehajló köpönyegforgató kétszinü hamis társaság vezetője! Csak a magyarság elen dolgoznak a város vezető gazdájukkal egyetemben de az igazi bünözést -a tolvajlást a betörést a város utcáinak szemetté tételét az elnézk . Soha sehol nincsenek ahol lenniük kellene de ahol kettönél több magyarember beszélget ott már nagyon rövid idön belül olálkodik egy helyirendör is .

Vendég

#80

2015-04-29 07:28

Bretfelean Úrnak halvány gőze sincs a demokráciáról és ez nem csoda, mert a demokkráciának is megvannak az inasévei. Ez a szegény ember a ciausescu diktaturában nőtt felés arra a periodusra esik karrierjének akezdete is, de érzéke sincs az együttéléshez.

Vendég

#81

2015-04-29 07:39

Szeretném hogy végre véget vetnének a folyamatos (szeku )uszitásnak és tiszta,egyértelmű törvényt alkotnának a Parlament-ben (ahelyett hogy a kolosszális fizetésért a napot lopják ),értem ez alatt egy minket megillető nemzetiségi törvényt !

Vendég

#82

2015-04-29 07:51

A petició helyes! A román törvényeket, ez az "uriember" megszegi, semmibeveszi. Visszaél hatalmával. Javasolnám, a helyi rendõrfönök kinevezését, akár a polgármestereket, választások döntsék el.

Vendég

#83

2015-04-29 08:16

Azért mert azt szeretném, hogy Marosvásárhely legyen az a város ahol megszülettem és nem az amilyenné a mostani vezetőség változtatta.

Vendég

#84

2015-04-29 10:42

mert szeretnem ha egyenjogusag lenne itt marosvasarhelyen es jobb belatasal a magyar kultura ellen es tisztelnenek minket is annyira mint mi tiszejuk mas kulturajat es nenzetiseguket


Vendég

#85

2015-04-29 11:16

A város tele van törvénytelen, engedély nélküli reklámokkal, elég ha csak a főtéren néz körül az ember, a többi városrészt ne is említsük....de ezekre nincs szeme a"rend őrének". ..... A reklámtörvényt és a szabályzatot olvasva túlreagálták a helyzetet.

Vendég

#86

2015-04-29 13:21

Azért írom alá a petíciót mert Marosvásárhelyen 1960-tól 1989-ig részt vettem a városépítésén,de sem a rendőr urat sem a polgármester urat nem láttam a városépítők között.Annál több román,magyar,cigány és egyéb nemzetiségű dolgozott azon,hogy szebbé tegyék a feltörekvők életét.Most,hogy elfoglalták a helyüket a páholyban visszaéléssel köszönik meg a magyar emberek munkáját.Szégyelljék magukat.

Vendég

#87

2015-04-29 14:19

Egy volt "securitate" tisztnek és egy sovinisztának ,aki döntéseivel ,magyarellenes büntetéseket hoz, nincs mit nemcsak a rendőrségi tisztségben legyen, hanem takarodjon el egész Maros megyéből!!!!

Vendég

#88

2015-04-29 17:22

Rend kedvelőnek tartom magam,ezért szeretném ha a szemetet eltakarítanánk.Sajnos sok a szemét.Nem megengedhető ez a 21-ik században még mindig hozzá hasonlók keserítik az emberek életét,de sajnos hogy ő csak egy porszem ebben a beteg társadalomban.Kitartást a végsőkig!Üdv.

Vendég

#89

2015-04-29 19:03

Mert egy ojan szemejrol van szo akinek halvan goze sincs mire es hogy van szukseg varosunkban ! 1 egy rendor fonok nem tehet kivetelt egy nezetkoszt sem ! 2 ojan modoral beszel az emberekel a hogy nem egy rendor fonoknek ilik ! 3 es egy ojan varozsban a hol 3 fajta ember ell !