MONDJ NEMET A NEPTUN ÁLTALÁNOS ISKOLA BEZÁRÁSÁRA!


Vendég

#26

2015-04-12 18:59

Ne vegyek el az iskolat!!!!!!!!

Vendég

#27

2015-04-12 19:22

Remélem sikerül megmenteni az iskolát!

Vendég

#28

2015-04-12 19:36

Unokahúgom itt kezdene szeptemberben 1. osztály és Én is ide jártam iskolába.

Vendég

#29

2015-04-12 19:38

Egyértelműen ellenkezek az iskola bezárása ellen!

Vendég

#30

2015-04-12 19:53

Mert ilyet nem lehet csinálni! Ez vicc!!!!!
f.bogi

#31

2015-04-12 20:20

"Where there's a will, there's a way!" Ôszintén remélem, hogy sikerül megmentetek az iskolát és vele a kis közösségetek.


Vendég

#32

2015-04-12 23:09

Gyermekeim ebbe az iskolába jártak. Nagyon szerették az iskolát és a tanárokat akik nagyon lelki ismeretesek és nagy oda adással tanították őket. Gyermekeim a logopédia osztályba jártak elsőtől nyolcadikig. A sok külön óra és fejlesztések eredménye egyik gyermekem már érettségizett és szakmát tanult. Ma már dolgozik. A másik gyermekem most 10-es és mind ketten ha tehetik és idejük engedi visszajárnak tanáraikat meglátogatni. A kerületben ez az iskola volt a Hartyán iskolában megszűnt logopédiai osztály befogadó iskolája, mert annak ellenére, hogy arról volt szó annak idején, hogy a Lila iskolába fog kerülni az osztály, de az utolsó pillanatban az iskola elzárkózott ez elől. Hála az iskola vezetésének, hogy annak idején befogadták az osztályt így gyermekeim csodás nyolc évet tölthettek az iskola falain belül. Az igazgató nénik, tanárok és szülők és gyermekek szinte egy nagy családot alkotnak ebben az iskolában. Bármilyen kéréssel és kérdéssel fordultunk hozzájuk a legmesszebb menőkig megpróbáltak mindenkinek segíteni. Ilyen iskola vezetést a harmadik gyermekem iskolájában nem tapasztaltam. Ezért nagyon sajnálnám ha ez a jó színvonalú iskola megszűnne. HAJRÁ NEPTUN ISKOLA!!!!! TOVÁBBI SOK SIKERT KÍVÁNOK A TANÁROKNAK. ÜDVÖZLETTEL: Gavalovitsné egy hálás szülő
Szalai József

#33

2015-04-13 01:11

Én az üres stadionkra elköltött közpénzt, működésképtelen magyar focira nagyobb pazarlásnak tartom. Ott nem mérlegelnek, ahol tékozó és embertelen hatalmuk megalomániás emlékműveit építik rohadt sok közpénzből? Mikor az UNIÓ kell, hogy leállíttassanak egy pazarló útépítést? Kapjunk már a fejünkhez! Ne nézzenek minket hülyének!


Vendég

#34

2015-04-13 05:43

Unokám odajár, a kisebbik meg oda szeretne járni!!!

Vendég

#35

2015-04-13 05:46

Unokám odajár, a kisebbiket is oda szeretnénk íratni!!!

Vendég

#36

2015-04-13 05:52

B I U S A ^A ^ A #


Vendég

#37

2015-04-13 06:53

Egyetértek a petícióban megfogalmazottakkal.


Vendég

#38

2015-04-13 06:55

Egyetértek a petícióban megfogalmazottakkal.

Vendég

#39

2015-04-13 07:23

SNI, BTM, cigány gyerekek csak maradjanak le még inkább a többiektől? Kell a sok közmunkás?
szada

#40 Az emberek hülyének nézése

2015-04-13 07:52

Kedves Balázs Zoltán, kedves érintett döntéshozók!

A demokrácia nem arról szól, hogy egy döntéshozó kitekert és megcsavart szavakkal meg tudja indokolni hogy mit miért csinál a kerület, és az utólag mennyire jó döntésnek látszik, hanem arról, hogy azok a döntések, amelyek az emberek életét ennyire közvetlenül érintik (gyermekek áthelyezése egy megszokott közegből egy ismeretlenbe, tanárok utcára dobása, szülők életének megnehezítése) azok nyilvánosan zajlanak le. Ami nem így zajlik, azzal kapcsolatban teljes joggal merül fel a mutyi, a korrupció és a belső érdekek miatti döntés gyanúja. Hiszen másképp miért lenne érdeke eltitkolni bármit is az illetékeseknek?

Az igaz, hogy a legtöbben érzelmi töltettel kommentelnek ide. De értsék meg, ettől még teljesen igazuk van.

Ez az egész sztori teljesen egybevág a jelenlegi kormány stílusával, semennyire sem lepődtem meg: hatástanulmány nélkül, a nyilvánosság kifejezett kerülésével, a sértettek megfélemlítésével és megfenyegetésével, az oktatásnak óriási kárt okozva zajlik ez az egész ügy.

Én, mint az Neptun volt diákja (szinte az egész családom ide járt), csak abban reménykedem, hogy bármi is lesz ennek a vége (bezár vagy megmarad az iskola), a gyerekek, akik abszolút semmiről nem tehetnek, nem fogják megsínyleni a döntést. Félek, hogy előbb-utóbb, valamilyen úton-módon úgyis utoléri az iskolát a most kitalált végzete.

Szégyellhetik magukat.


Vendég

#41

2015-04-13 07:52

Mert a MAGYAR családi- oktatáspolitikai- és ifjúságpolitikai érdekeket messzemenően sérti, szakmailag is indokolatlan. Véleményem szerint a köz érdekét nem vették figyelembe. Sokkal inkább egy gátlástalan, átláthatatlan lobbi érdek döntése.

Vendég

#42

2015-04-13 08:09

Az iskola megtartasaert a gyerekekert
Poli

#43 Lol

2015-04-13 08:09

polotikai játszótérré válik már ez a suli-.- nagyon nagy!! Kínaiaknak nagyobb joguk van Magyarországon mint a magyarolnak!!-.-


Vendég

#44

2015-04-13 08:53

Én mint nagymama akinek oda jár az unokája felháborítónak találom. Az unokám boldog, kiegyensúlyozott mert imádja a tanárait és az osztálytársait. Kérem mentsük meg az iskolát. Nem lehet sok-sok gyermek, tanár és szülő életét tönre tenni. Sajnos mi nem tudjuk megvásárolni az adózott fizetéseinből. Kérem az illetékeseket néha ránk is figyeljenek a kis átlag emberekre-gyermekeikre.

Vendég

#45

2015-04-13 09:33

Nagyon úgy néz ki, hogy hazánkban a demokrácia már csak nyomokban fedezhető fel. Mint minden területen, itt sem látszik más, csak átgondolatlan, áterőszakolt döntések sorozata... S ezt nevezik "bölcs" döntéshozóink -élükön a sosem hazudó miniszterelnökünkkel- tudatos, felelősségteljes kormányzásnak! Vajon meddig mennek még el?! Nagyon úgy tűnik, hogy "utánam a vízözön" elven működnek. Most sem látni a mögöttes szándékot, ami biztosra vehető, látva a sietséget és az erőszakosságot, a diktatóriumot.
Hol a gerinc? Vagy szamárságokat kérdezek?!
Hol vannak a számszerű tények, párbeszédek a pedagógusokkal, a szülőkkel, az esetleges kompromisszum készség, a felelősségérzet? Nincs min csodálkozni, mindezek országszerte az egyre bővülő hiánycikk-listán szerepelnek. Meddig még?! Most a mi családunk, gyerekeink, unokáink a vétlen kárvallottak. DE holnap, holnapután TE/ ÖN kerül ilyen méltatlan helyzetbe, s akkor talán végre felébred, hogy ELÉG!
Egy Anyuka

#46

2015-04-13 09:54

Nagyobbik lányom a Neptunba jár, minden reggel örömmel kel fel, kedve van iskolába menni. Mert szeret ott lenni, szereti a tanítóit és az  osztálytársait. Igaz, nincsenek harmincan egy osztályban, de így tudnak a tanárok is alaposan foglalkozni velük. Megdöbbentőnek találom es élkepzelhetetlennek, hogy szeptembertől a Kontyfába járon egy ömlesztett harmincfős osztályba, csak mert valahol valaki úgy döntött, hogy bezárja az iskolát... Kérdem én, háromgyermekes anyukaként, hogyan oldjam meg hogy minden reggel három kisgyerekkel felszálljak a tömött buszra, babakocsival, (ahol az emberek egymást tapossák ) csak hogy a nagyobbik lányomat elvigyem az iskolába? Délután ugyanaz a móka visszafelé? Míg a Neptun közel van, elégedettek vagyunk vele, szeretjük...


Vendég

#47

2015-04-13 10:04

 

 

 

 

 


Vendég

#48

2015-04-13 10:20

sokat szenvedett kis hazánk ban igy is rengeteg az idegen .illő volna ha hazatakarodnának a külföldiek,és nem talics káznák ki amagyar emberek fillérkéit.használják ki a saját népüket .

Vendég

#49

2015-04-13 10:22

Mert fontosnak tartom,hogy a magyarokat ne tekíntsék msodrendűeknek!!!

Vendég

#50 Egy anyuka

2015-04-13 10:25

Hát nem is tudom ,hol kezdjem. Én is Neptunos diák voltam nagyon szerettem ide járni.39évesen  nem kellett azon gondolkodnom hová is fogom íratni a gyermekeimet iskolába.Nagyon jól érzik magukat szívesen járnak iskolába,itt nem csak diák-tanár-szülő kapcsolat van hanem ha elelngedem az iskolába őket 100%-as megbízok a tanárokba és olyan kapcsolat van köztünk mindha egy nagy család lennénk.A tanáraink 100% tudással állnak a gyerekekhez ,szívük lelkük benne van a tanításban.És ezt a családi közeget akarják tőlünk elvenni ??????????Kérdem én ki fogja kifizetni a szülőknek a bérlet árát,hogy távolabb járnak a gyerekek iskolába,mikor már így is sokaknak enni valóra sincs sok pénzük.Egy aggodó 3 gyermekes anyuka.