Quaestor károsultak megmentéséért

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Quaestor károsultak megmentéséért petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#776 Re:

2015-03-21 08:42

#758: -  

 Egyetertek Tibor!

John


Vendég

#777

2015-03-21 09:00

Felháborító ami itt folyik. A Quaestor tagja a BEVÁ-nak
ha hamis terméket forgalmazott akkor Ő is és a kibocsájtó is egyaránt felel. A Beva helyt állási kötelezettsége tehát nem vitatható. !!! Miért nem engednek hozzáférést a részvényekhez ???Miért nem érhető el még emailon sem a felügyeleti biztos ? Osztalék fizetések ideje következik TILTSÁK LE, HOGY AZ OSZTALÉK A LEZÁRT CÉG SZÁMLÁJÁRA KERÜLJÖN. !!!!! Legalább ezzel a kis pénzhez lehessen hozzájutni a jogos tulajdonosnak. !!

Fő kérdés pedig, hogy most akkor jelentettek-e öncsődött
vagy sem !!! ?? Követeljük, hogy az ÁLLAM az elmaradt intézkedésekért felelöst-öket vonja felelősségre és az elmaradt intézkedései miatt álljon helyt a károsultak részére.

Vegyék észre, hogy a 2 nagy bróker, ill befektetői tanácsadó bedőlése az egész Magyar pénzügyi helyzetet a befektetők bizalmának megrogyása az egész gazdasági életet fenyegeti. !!!!
Triummz

#778 Mindenki

2015-03-21 09:05

Mindenki nézze 11:20 kor atv egyenes beszéd című műsort erről lesz szó!


Vendég

#779 Re:

2015-03-21 09:15

#759: -  

 Nagyon jó levél, egyetértek minden szavával.

Csak és kizárólag a kormány jóindulatában bízhatunk.

Én nem vagyok "nyalós", de én rendületlenül bízom abban, hogy a kormány meg fogja oldani a kialakult helyzetet, ha a pénzügyi szektorral fogja megfizettetni, akkor úgy. Nem hagyhatja, hogy ennyi ember kerüljön a tönk szélére.

Reméljük el is olvassa ezt a levelet.

Viszont bemásolhatnád ide azt is, amit Rogán Antalnak írtál, mert a megoldási javaslat engem is érdekelne, amit felvázoltál neki.

 


Vendég

#780 Re: Re: Re:

2015-03-21 09:19

#754: - Re: Re:  

 Én is ezt csinálnám a kormány helyében. Április 1.-én nyújtja be a kormány a módosítást, most nem tudom, hogy abban benne lesz-e a BEVA értékhatár felemelése, de szó volt erről, az biztos. Viszonylag gyorsan törvény lehet belőle. Ha utána indulna meg a Quaestor felszámolása, akkor a felemelt BEVA alapján már sok befektető megkaphatná a teljes kártalanítást, a fennmaradóak már így biztosabban kapnák meg a felszámolásban a pénzüket.

Így valóban a "pénzügyi szektor" kártalanítana, ahogy Rogán Antal mondta. + A vezetők magánvagyona is benne lenne, ami még hatékonyabbá tenné a kártalanítást.

Ehhez valóban az kellene, hogy a törvény hatályba lépése UTÁN kezdődjön meg a felszámolás.


Vendég

#781 AZ MNB es az allam felelossege megkerdojelezhetetlen!

2015-03-21 09:39

AZ MNB es az allam felelossege megkerdojelezhetetlen!


Vendég

#782 Quaestor, Allam, MNB

2015-03-21 09:40

Quaestor, Allam, MNB felelossege realis!


Vendég

#783

2015-03-21 09:45

Segítséget remélek

Vendég

#784

2015-03-21 09:46

A családom összes megtakarított pénze itt volt. Biztonságban tudtuk, mert úgy tájékoztattak, hogy. 20000Eur ig betét biztosított. Kaptunk róla egy szórólapot is,aláhúzva a fent említett összeg!Senki nem közölte, amikor az Egri Qaestor irodába bementem, hogy nem ők bocsájtjàk ki a Kötvényt, sőt azt sem, hogy bármiféle rizikoja lenne. Sehol nincs a kapott adasveteli szerződésen a kotvenykibocsajto neve. ,csak QFH, vagy QFD mgnevezes. De minden pecset, aláírás a 25 éve sikeresen műkodő Quaqster volt.Maximalis volt a bizalom és nagyon àtverve érezzük magunkat.!Nincsetelenek lettünk. Oda az álom. Kocsi, lakás, öregkori biztonság.

Vendég

#785

2015-03-21 10:08

Mert vissza akarom kapni a pénzem!!!

Vendég

#786

2015-03-21 10:11

Ki engedélyezte,ennek cégcsoport működését, ezért felelős a magyar állam és a magyar televízió,aki megbukott céget is a TV-ben reklámozta.

Vendég

#787

2015-03-21 10:13

Az összes pénzem elúszni látszik, A vezír meg nyugtatgatja a focistákat,- elénk mikor áll ki és kártalanít ?? , egyébként miért nincsen még lecsukva?

Vendég

#788

2015-03-21 10:17

Azért írtam alá mert :
-ügyfélként (Quaestor Értékpapírkereskedelmi és Befektetési Nyrt) érintett vagyok; -az értékpapírok vásárlásakor biztosítottak probléma esetén a BEVA helytállásáról (leellenőríztem fenti cég valóban szerepel a BEVA tagok között)
-gyanús körülmények felmerülése: a.) a mai napig nem történt rendőrségi intézkedés, holott az eddig nyilvánosságra került infók szerint 170 mrdFt engedély nélküli kötvénykibocsátás történt!; b.)öncsőd jelentése, hogy a BEVA mentesüljön a fizetési kötelezettség alól!? (-a BEVA a BUDA-CASH botrány miatt igencsak kiüríti a pénzügyi alapját!?; mit számít az öncsőd jelentése egy ekkora - 170mrd-os - hiány mellett!? mondom én ezt mint közgazdaságban kevésbé jártas ember.

Vendég

#789

2015-03-21 10:22

Mert nagyon tisztességtelen dolognak tartom, hogy az emberek egy életen keresztül rakosgatott pénzét ezek a vezetőségi emberek összejátszva ellopják, a maguk zsebébe tegyék. Teljes vagyonelkobzást kérek az országos terítettségben levő, összejátszó 50-100 "főnökségi", minden tagjára kiterjedő emberre!

Vendég

#790

2015-03-21 10:41

Nem értem, hogy az ügyleteket megkötő, a szerencsétlen ügyfelekkel közvetlen kapcsolatban lévő ügyintézők felelősségét miért nem feszegeti senki. Végülis ők vették rá szándékosan elhallgatva a tényeket, tisztességtelen módoon az ügyfeleket a kötvényvásárlásra. A fejesek is feleljenek, de a kis ügyintézők is mind-mind sárosak, mert nem tájékoztatták az ügyfeleket a kockázatokról, a BEVA hiányról, a 10 milliós Hruria Kft.-ről, semmiről sem. Csalárd módon eljárva rábeszélték a kisbefektetőket egy rettenetesen kockázatos - általuk szionte kockázatmentesnek beállított - kötvényvásárlásra. Az ő felelősségükről miért hallgat mindenki? Nyilván a fejesek - akik mozgatták a szálakat - feleljenek, de az ügyintézők is!


Vendég

#791

2015-03-21 10:54

mert károsult vagyok

Vendég

#792

2015-03-21 11:33

Hétfőig el kellene érni az 5000 aláírást!


Vendég

#793

2015-03-21 11:36

a biztonságunkat veszitjük el .idősek vagyunk már,ebben a korban bármi megtörténhet és akkor nem tudjuk megvenni a megfelelő gyógyszereket és a legfájóbb:temetésre sem lenne pénzünk,az összes pénzünk a Quaestornál va

Vendég

#794

2015-03-21 11:44

Azért, mert szeretném a pénzem visszakapni minélelőbb az egész életünk megtakarítás az az összeg. De sajns én ott jártam 20.-án
de nem hajlandók fizetni, pedig a csőd eljárás még benne sincs a
cégközlönyben
Stelli Emma

Vendég

#795

2015-03-21 11:57

Én is károsult vagyok.Szeretném visszkapni a törvénytelenül ellopott pénzemet

Vendég

#796

2015-03-21 12:13

Károsult vagyok.72 évesen is dolgozom a nyugdijam mellett minibálbérért.Amit azért takarékoskodtam,hogy legyen biztonsági alapon ha meg betegszem azt ellopták.Mindent megteszek még per útján is mert törvénytelen müködést engedélyez az MNB. Matolcsi Úr nem képes arra,hogy egy közleményben tájékoztassa a sok szegény embert.Miért kapja a több millió fizetését,ha nem tud megbizható pénzügyi rendet tartani.Őt is felellőség terheli!!!!

Vendég

#797

2015-03-21 12:16

Úgy érzem, hogy ebben az országban lassan élni sem lehet már a korrupt, bűnöző vezetők miatt, mert elveszik az élethez való jogunkat is azzal, hogy az összes több évtizeden át megtakarított pénzünket is bekebelezik, s még ennivalóra sem marad!! Hiába vagy te "szabad"- ha megdöglesz éhen.....!!


Vendég

#798

2015-03-21 13:00

Szeretném, ha a facebook csoport ide is feltenné az új infókat, sokan nem facebook-oznak, nekik is joguk van tudni mindent.

Annyi új infó van, hogy a Q. elkészített egy reorganizációs tervet, ha ezt elfogadják, akkor nem megy felszámolásba, én ezt hallottam.

Szakértők szerint a reorganizáció lehet rossz is, jó is. Vagy sokat buknak vele a kisbefektőtk, vagyy keveset (kevesebbet is akár, mint a BEVA-val!), vagy semmit, csak fizetési haladékot kell adniuk a cégnek, vagy el kell engedniük a kamatokat.


Vendég

#799

2015-03-21 13:02

A 30 éve összekuporgatott pénzemet lopták el!!

Vendég

#800 Re: Mindenki

2015-03-21 13:06

#778: Triummz - Mindenki 

 Sajnos ez a téma nem volt a műsorban.