Quaestor károsultak megmentéséért

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Quaestor károsultak megmentéséért petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#726

2015-03-20 19:00

Mert nagyon felháboritónak tartom,hogy a kisemberek nehezen össze gyüjtött pénzét, csak úgy el lehet venni!!! ÍGY GONDOSKODJUNK A NYUGDÍJAS ÉVEINRE!!! És a kormányunk mélyen halgat!!!!

Vendég

#727

2015-03-20 19:17

Quaestor károsult vagyok!

Vendég

#728

2015-03-20 19:23

Egyrészt mert károsult vagyok, másrészt felháborítónak tartom, hogy a hatóságok, felügyeleti szervek szeme láttára ezt meg lehet tenni a becsületes emberekkel.

Vendég

#729

2015-03-20 19:24

Én is kàrosult vagyok

Vendég

#730 károsult

2015-03-20 19:33

Mert becsaptak!


Vendég

#731

2015-03-20 19:45

öreg napjaimra gyűjtögetett kis pénzemet lenyúlta ez a tetves banda

Vendég

#732

2015-03-20 19:49

Nagyon idegesítő, hogy eltelt lassan 2 hét és senki nem mond semmit. Számomra furcsa, hogy az MNB pár óra alatt 150 mrd fiktív kötvénykibocsátást derít ki, most meg lassan 2 hete "vizsgálódik".


Vendég

#733

2015-03-20 19:52

Mert engem is atvagtak a kotvenybasarlaskor hazudtak a kerdesemre beva garanciaval valaszoltak

Vendég

#734 Re:

2015-03-20 19:54

#725: -  

 Teljes mértékben egyetértek önnel Tisztelt Kovács Úr!

Én is ugyan ezt fogom tenni amit ön leírt és ha nem kapjuk vissza a teljes pénzünket,

akkor még arra is biztatni fogok minden károsultat,hogy ne fizessen adót olyan államnak

aki hagyja az állampolgárait kirabólni!

Üdvözlettel:Ny.József


Vendég

#735

2015-03-20 19:58

Mert nem tudom megvásárolni az új építésű lakásunkat a Questrornál elhelyezett pénzösszeg nélkül.Így évekig leszünk két kisgyerekkel albérletben!

Vendég

#736 károsult

2015-03-20 19:59

Már évek ota én is az ügyfelük vagyok. (voltam) Rendszerességgel a fiôkvezetővel bonyolitottam  a kötvényvásárlást. MINDIG megnyugtatott, hogy teljesen rendben mennek a dolgok , aggodalomra semmi ok.

De a legrosszabb esetben ott a beva!!!!!!!     UNDORITO Ocska banda!!!


Vendég

#737

2015-03-20 20:08

Becsületes, dolgozó, adófizető emberekkel ezt meg lehet tenni, akik nem szórják el a pénzüket, hanem előrelátóan próbálnak takarékoskodni! Felháborító!

Azok a kedves állampolgár társaink is felháborítóak, akik ellenzik a teljes állami kártalanítást, miszerint "nehogy már az adófizetők pénzéből kártalanítsák a buta befektetőket." Nekik üzenjük, hogy mi is adófizető emberek vagyunk, segélyből nem lehet takarékoskodni, bérből, fizetésből élők, vagy nyugdíjasok, akik 40 évet ledolgoztak és már elég sok adót befizettek életük során. Kívánom nekik, hogy ne kerüljenek ilyen helyzetbe soha.

 


Vendég

#738

2015-03-20 20:30

Kétségbe vagyunk esve. Minden megspórolt pénzünk odavész?

Vendég

#739

2015-03-20 20:32

Mert én is károsult vagyok.
t

#740 Ha

2015-03-20 20:38

Ha valaki nem oldja meg ezt a problémát, de nagyon gyorsan, akkor csak a hülyék fognak itthon takarékoskodni az elkövetkezendő 20 évben. Bár ez rajtunk sajnos már nem segít! 


Vendég

#741

2015-03-20 20:43

Tisztelt Karosultak, Sorstarsak!

Debrecen ma megmutatta, hogy mit jelent a tomeg, az egyseg, mert ero van mogotte! Megemelem a kalapom elottuk!
Aztan szeretnem megkoszonni Koroknai Jozsef es Tyll Attila eddigi munkajat! Ok hivtak eletre a peticiot es ezt a csoportot! Elismeresem!

Szinten elismeresem barkinek, aki pozitiv, de ugyanakkor, okos, megfontolt higgadt, de hatarozott kezdemenyezeseket eszkozol, mert ezaltal kohezia epul a csapatunkon belul!

Azon gondolkodtam, hogy megosszam-e veletek azt tortenetet, amely egy igaz tortenet es a 2 vilaghaboru idejen zajlott. Ugy gondoltam, megteszem.

A haboru ideji esmeny volt, a Bieltski partizanoknak hivtak oket! Menekultek a megszallok elol. Not es not a szamuk, mikozben harcoltak, menekultek, otthonokat epitettek maguknak es ismet menekultek es ismet harcoltak, vedtek magukat. Ok is tudtak, hogy csapatban az ero! Oregek, fiatalok, nok, lanyok, fiuk, ferfiak tartottak ossze, meg a legnehezebb idokben is. Ugy eltek tul.

Szerencsere nekunk nem ilyen nehez a helyzetunk. De nehez! De mi is tudjuk, hogy az ero a tomeg es az egyseg altal letezik! Vannak informacioink! Tudjuk kik a felelosok azert, hogy ezek az esemenyek megtortentek.

Aki azt gondolja, hogy meghatralunk, az teved! a Teljes kartalanitasert szallunk sikra! A felelosoknek, pedig, szo szerint, felelni kell a tetteikert!


Vendég

#742

2015-03-20 20:47

Egyetértek. Információ elégtelen! Ébredj Média ! Itt vagyunk! Sokan. Média hibája is, hogy félretájékoztatnak és nem járnak utána pl. "aki vásárolt ilyen kötvényeket, az tudomásul kell venni a bukást". NEM veszem tudomásul. Sőt felháborító!

Vagy miért nem kérdeznek rá a média emberei arra, hogy a CégKözlönyben miért nem található az öncsőd ?

Az előttem szólóhöz: adófizetők vagyunk, igen többszörösen, hiszen a levont kamatadó +EHO amelyet a lejáratkor befizettünk (de nem vettük fel az összeget, hanem beforgattuk) HOL VAN? Tehát így is úgyis benne van az állam.

Károly

#743

2015-03-20 20:49

A Quaestor honlapján még megtalálható az Üzletszabályzat, benne van a befektetők védelmére vonatkozó leírás. Az is le van írva, hogy a társaság a BEVA tagja. Én nem adtam a pénzemet a Hrurira cégnek, én a "Quaestor Értékpapirkersekedelmi és Befektetési Zrt."-nek adtam a pénzemet, erről van igazolásom.

A vásárolt kötvényekről található részletes leírás a Quaestor honlapján, a pénzügyi szolgltatások oldalon, a közzétételek rovatban, 2014.-re vonatkozólag! Ebből látható, a PSZÁF adta meg az engedélyeket a kötvények kibocsájtására (még 2014. november 21.-én is!)!

Ezért a felügyeleti hatóságnak kötelessége a megtévesztett emberek kártalanítása bármi áron is! Ez még nagyobb kirablása az embereknek, mint ami a devizahitelesekkel történt, az MNB és a Kormány kötelessége a kártalanítás minél gyorsabb kifizetése!!!

 

 


Vendég

#744

2015-03-20 20:49

Azért írtam alá a petíciót mert engem is mindig úgy tájékoztattak hogy tőkegarantált ês biztosított ez az ügylet .Arról sem tudtam,hogy egy kft-vel kötöttem szerződést csupán pár betű és szám jelentette a szerzödès alapjat.Az első betű Q így arra gondoltam,a Questorral kötök szerződèst.A Questor pedig tagja a bevanak.SOHA nem kockáztattam volna a TŐKÉT!!!

Vendég

#745

2015-03-20 20:54

Én is károsult vagyok

Vendég

#746

2015-03-20 21:03

Minden lehetőséget meg kell ragadni, hogy esély lehessen a pénzünk vissza szerzésére.Az off-shore lovagokat ki kell ütni a nyeregből. Az állam vétkesen elhanyagolta az ellenőrzési jogát, így kötelessége kártalanítani az embereket. Cserélje államkötvényre a befagyott kötvényeket, és vegye magához a Questor ingatlan és egyéb vagyonát.

Vendég

#747

2015-03-20 21:19

Egyetértek a petícióban foglaltakkal, mert valóban így folytak a dolgok. Nem értem a hatóságokat, miért nincs büntetőeljárás személy szerint Tarsoly és felesége ellen, akik a Quaestor "romok"első számú vezetői voltak, és ilyen horderejű lopás, csalás csak az ő kezdeményezésükre és tudtukkal történhetett. Pontosabban ez azt mutatja, hogy a politika betette a lábát.

Vendég

#748 Re: Re: Re: Re:

2015-03-20 21:49

#627: - Re: Re: Re:  

 Az en Quaestoros ugyintezom azt mondta, miutan beutott a krach, hogy a Quaestor alkalmazottak tobbsegenek megtakaritasa is ezekben az ominozus kotvenyekben volt...


Vendég

#749

2015-03-20 21:57

Szeretném viszakapni a pénzemet,kisnyugdijas vagyok!

Vendég

#750

2015-03-20 22:07

Sortársaim ! Lendületbe jöttünk! Valójában minden most kezdődik el. Csak azt kell megmutatnunk, hogy egységben vagyunk, hogy képesek vagyunk küzdeni önmagunkért. Ez a szándék vezessen mindenkit. Nincs szükségünk semmi másra, csak hogy bizonyítsuk, képesek vagyunk küzdeni önmagunkért. Jövő hét vasárnap 11 órakor várunk minden Hajdú-Bihari károsultat a Kossuth téren, egy békés, és nyugodt demonstrációra!Fogjunk össze, találjanak haza a "hajdúk", és legyen egy az akarat! Üdvözlettel: Tyll Attila