Quaestor károsultak megmentéséért


Vendég

#7226

2017-03-09 13:33

Előre bocsátom: Nem vagyok (voltam) szoci hívő! De eddig csak Ők álltak ki melletünk! Lehet figyelni a többi pártot. http://gepnarancs.hu/2017/03/mszp-kinel-van-a-quaestor-penze/

 


Vendég

#7227 Re:

2017-03-17 13:34

#7226: -  

 Ha nem vagy szoci hívő, mit keresel itt? A szocik is csak azt mondják, hogy "bár készek vagyunk mindenre" -de nem vagyunk jők semmire!"

 


Vendég

#7228 Re: Re:

2017-03-17 16:37

#7227: - Re:  

 Én Palotás úrban bízok, megeszi őket Strasbourgban. 


Vendég

#7229 Re: Re:

2017-03-20 11:21

#7227: - Re:  

 Ha nem vagy károsult, csak egy szemét troll te meg mit keresel itt? Panaszos kenyér ez  de legyen benne részed sokáig! Jó az Isten meglásd, neked is kijut majd....

vendég

#7230 Re: Re: Re:

2017-03-25 19:03

#7229: - Re: Re:  

 Mire jó az egymás torkának ugrás emberek? Mindenki írhat amit akar troll-nemtroll nem mindegy?-egy intelligens ember ki tudja válogatni a számára hasznos infokat, segítséget kaphat.A rossz szándékú pedig főjjön a saját levében, ha nem foglalkoznak vele, nincs táptalaja, kipusztul előbb utóbb!!!

c3ui

#7231

2017-03-28 06:42

Ki ad 890 millió forintot 24 millióért? Persze, hogy a Quaestor-cég állami felszámolója (Blog - Átlátszó, 2017.03.27 10:49)

Mindössze kétmillió forint havi bérleti díjért adta ki az ETO Park Hotelt a tulajdonos Quaestor-cég állami felszámolója 2015-ben – értesült az Átlátszó. Ez a legóvatosabb becslések szerint is százmilliós nagyságrendű ajándékpénz évente a bérlőnek.

Határozatlan időre havi nettó kétmillió forint bérleti díjért vette bérbe a 2015. július 17-én a becsődölt Quaestor-csoporthoz tartozó győri ETO Park Hotelt a Service 4 You Szállodák Kft. A bérlő cég alig egy hónappal a szerződéskötés előtt, június 19-én alakult.

A bérbeadást a felszámoló cég, az állami tulajdonú Nemzeti Reorganizációs Nonprofit Kft. intézte. Tehette, miután az ingatlantulajdonos ETO Park Kft. felszámolásáról szóló bírósági határozat már majdnem egy héttel korábban, július 10-én jogerőre emelkedett.

 

Hol is a pénzünk? Ki járt jól a megtakarításunkkal?


Vendég

#7233 Re:

2017-04-06 08:06

#7232: -  

"Közel két év előzetes után hazatérhetett budai luxusvillájába Tarsoly Csaba, a 200 milliárdos csalással és sikkasztással vádolt Quaestor-vezér.

Tarsolynak hatalmas váltás lehet, hogy a szűk börtöncellájából a hatalmas, közel nyolcszáz négyzetméteres házában pihenhet és készülhet a büntetőperére. A villához hatalmas kert tartozik, ha pedig Tarsoly mozogni szeretne, akkor a pinceszinten található medencében csobbanhat.

A szomszédok szerint megváltoztak Tarsolyék: a korábbi nagy luxusautókat már nem látják, valószínűleg lefoglalták a hatóságok, jelenleg egy kisebb autóval járnak."

 

"Kedden nemcsak Tarsolyt engedték ki az előzetesből, hanem egykori helyettesét, a harmadrendű vádlottat, M. Jánost is. Így jelenleg senki sincs előzetesben a rendszerváltás utáni legnagyobb pénzügyi csalásának számító Quaestor-ügy vádlottai közül."

 

Összedobtuk, és el is tűrjük!


Vendég

#7234 Re: Re:

2017-04-06 08:19

#7233: - Re:  

Hej, de messze birkaország
hol temérdek birka él
Birkanyájban, rézkolompon
birkanótát ráz a szél...

Bródy János: Birkaország (Ráadás - 2016) - dalszöveggel - YouTube


Vendég

#7235

2017-04-18 10:46

Kérek szépen egy kis segitséget lakcim változást szerintettek hol jelentsem a Q-felé?

köszönöm szépen egy károsult


Vendég

#7236 Re: Re: Re:

2017-06-04 06:02

#7234: - Re: Re:  

 

2017. május. 31. 

Féláron kelt el a Quaestor hotele a Normafán, fidelitasos vezeti a vevő céget

A becsült ár mintegy feléért, 1,2-1,5 milliárd helyett 635 millióért kelt el a Normafa közelében álló Napfény Hotel. A vevő cég Asztalos Gabrielláé és egy holland dizájneré, a céget pedig a fidelitasos Asztalos Dávid vezeti...

Minden a terv(ük) szerint halad.

A birkák meg bégetnek hozzá!


Vendég

#7237

2017-06-11 17:39

palotás lenyomja őket

Vendég

#7238 tárgy hitelezői igeny

2017-06-21 06:49

Valaki tudott a múlt héten kapott levélben szereplő telefonszámon beszélni valakivel?Allitolag foglalt. Szerintem meg nem létező a szám.

IGAZSÁGOT A NÉPNEK !

#7239 KÉRJÜK A PÉNZÜNKET VISSZA ! VÁLLASZTÁS ?

2017-06-22 17:27

 TÖBB MILLIÁRD BANKONSZOLIDÁCIÓRA SZÜKSÉG VOLT ! A NÉP PÉNZÉT  ELLOPNI SZINTÉN SZÜKSÉG VOLT ?

 EZT KELL CSINÁLNI MAFFIÁBAN ? SENKI NEM BÜNÖS , AZ ÉRTÉKTELENNÉ TETT RÉSZVÉNYEKET ADJÁK ODA ?

 A KELLER? MNB? BANKFELÜGYELET ? FELSZÁMOLÓ MUNKÁJÁBAN NINCS BÜNCSELEKMÉNY ! ÜGYÉSZSÉG ?

 ELITÉLNI CSAK A BECSAPOTTAKAT LEHET !? VÁLASZTÁSOK ELÖTT KELLENE TALÁN CSELEKEDNI A KÁROSULTAK SOKASÁGA ÉRDEKÉBEN. ÁLLAM KIVETTE A PÉNZÉT, A MEGLÉVŐ VAGYONT MEG ELOSZTOTTÁK

A FELSZÁMOLÓVAL. MARADT A SEMMI ! ÉN NEM ERRE SZAVAZTAM.

ÁLLAMI PAPPÍROKKAL IS EZ LESZ !

#7240 Re: tárgy hitelezői igeny

2017-06-22 17:31

#7238: - tárgy hitelezői igeny 

 NE HIVD MERT  HŰJÉNEK NÉZNEK ! WC PAPPÍRT KAPSZ VISSZA !


Vendég

#7241 Re: Re: tárgy hitelezői igeny

2017-06-22 18:19

#7240: ÁLLAMI PAPPÍROKKAL IS EZ LESZ ! - Re: tárgy hitelezői igeny 

 Emailt Küldtem nekik arra válaszoltak elég hamar. Meg csak átfutottam rajta.Valami olyat írtak hogy a meglévő kötvények meg vannak de megint menni kell közjegyzőhoz és egy bankot kell keresni ahova lehet majd utalni. Aki többet tud az irjon!!


Vendég

#7242

2017-06-25 19:15

Palotás már perel.

Vendég

#7243 Re: tárgy hitelezői igeny

2017-07-03 16:42

#7238: - tárgy hitelezői igeny 

 kérdésedre elég későn reagálok, mert csak most olvastam a hozzászólásokat. Én a levél kézhezvétel napján hívtam a 299-9975-ös telefonszámot, amit azonnal fel is vett egy hölgy. Ő tájékoztatott, hogy a BEVA által levont összegre van pénzkövetelésünk, amit a számlánkra írtak. Ennek kifizetéséről majd értesítenek, mert az a követelés arányában lessz fizetve! Továbbá feltettem azt a kérdést, hogy mi van a valódi kötvények -- amik a KELLER-nél megtalálható -- összegének visszatérítésével: válasz, a kötvények valójában megvannak, de mivel a végrehajtó cég vagyont nem tudott felmutatni, így nincs miből kifizetni! Megjegyzem, hogy Én személyesen abba a pár száz károsult közé tartozom, aki visszavonta a kötvényekről való lemondást a kártérítésért.

 Ha más is beszélt Velük, és van egyéb infoja, akkor kérjük ossza meg.

vendég

#7244 DEMONSTRÁCIÓ!!!!!

2017-07-05 17:10

Kedves Quaestor Károsult! A média részt vesz a július 6-i eseményen, már csak elszánt károsultak kellenek. Tarsoly megtarthatja a pénzed, vagy eljössz és visszaveszed? Mindig a kitartóbb nyer! Sorsunkról döntőktől szivárgott ki, hogy "ha nem nyugszanak a quaestorosok, akkor valamit még kitalálunk". Szóval igyekeznünk kell, mert, így leírnak minket végleg. Egy-két alkalomra van még lehetőségünk a 2018 áprilisi választásig, és amennyiben maradnak akkor vége a dalnak. A szervezésben a károsultak toborzása a legnagyobb kihívás. Kedves Károsult, kérem legalább egy általad ismert károsulttal vedd fel a kapcsolatot, és hívd meg az eseményre, és kérd meg, hogy ő is tájékoztasson legalább egy károsultat és így tovább. Akkor se szakadjon meg a lánc ha nem tud valaki eljönni. Gyere el, hozd el családodat, barátaidat! Kérem akinek van feltétlen hozza a Quaestoros pólót. (Törvényszék, 2017.07.06. 8:30, Bp, Markó u.)

 

Vendég

#7245 Re: DEMONSTRÁCIÓ!!!!!

2017-07-06 21:00

#7244: vendég - DEMONSTRÁCIÓ!!!!! 

 Köszönöm az értesítést, de sajnos csk most olvastam a mai tüntetésről, így nem tudtam résztvenni rajta! Sajnos ezen az oldalon már nagyon ritkán, s elvétve lehet olvasni hozzászólást, így egyre tájékozatlanabbak leszünk. Tavaj szinte minden megmozduláson ott voltam, de idén nem jut el sokunkhoz a szervezés ideje . Kérjük, hogy aki közelebb van a forráshoz, az ossza meg az infókat velünk is, akkor biztos többen is elmennek, hisz ez sasát érdek is!

 


Vendég

#7247

2017-11-06 14:57

MERT AZ ÁLLAMI SEGÍTSÉG MELLETT KIRABOLTAK
3.5 Milliót vettek el a családtagoktól

#7248 Re: DEMONSTRÁCIÓ!!!!!

2017-11-06 15:02

#7244: vendég - DEMONSTRÁCIÓ!!!!! 

 Balatonberényi quaestor üdűlőt is maffia módszereivel eladta afelszámoló segítségével ?? ki tudja ?

TARSONY ARAT és OSZT ,??

#7249 Re: Re: Re: Re: Balatonberényi is hasonlóan ?

2017-11-06 15:09

#7236: - Re: Re: Re:  

 Ezt a Quaestor üdülő is el kelt ? !!! Balatonberény ! ?

Quaestorra nincs magyar törvény

#7250 PALOTÁS ÚR !

2017-11-06 15:20

#7228: - Re: Re:  

 SEGÍTSEN A SZEGÉNYEK ÜGYÉBEN IS, A QUAESTOR ÜGY A NÉP EGYIK legnagyobb KIRABLÁSA !

 ÁLLAMI SEGÉDLETTEL : KELLER, BANKFELÜGYELET, MNBANK, ÁLLAMI GARANCIA ERRE VONATKOZÓ TÖRVÉNYE ?