Quaestor károsultak megmentéséért

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Quaestor károsultak megmentéséért petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#676

2015-03-20 11:56

Mi történik ezzel a petícióval? Per társaságot kellene szervezni

Vendég

#677 Re:

2015-03-20 11:57

#675: -  

 Nem tudom mi lesz ebből, de ez a nagy cend rémisztő és elvislhetetlen. Csak spekulálok én is.

 


Vendég

#678

2015-03-20 12:01

A Quaestor elrabolta a nehezen összegyüjtött és kis kamat fejében (6,5%) náluk elhelyezett pénzünket. Nyugdijunk kiegészítése végett éveken át gyüjtöttük ezt össze és most néhány szóval elintézettnek tekintik ezt a rablást. Követeljük, hogy az igéreteknek és tájékoztatásnak megfeleleően a BEVA kártalanitson bennünket. Kérjük ehhez a Kormányunk teljes támogatását és segitőkészségét is, hogy a kisembereket mindenféle pénzügyi manőverekkel ne lehessen egyik pillanatról a másikra kirabolni. A csalók pedig kapják meg a tettükhöz méltó súlyos büntetésüket , hogy végre rend lehessen ebben a z országban, és ne mindig a lakósság, a kisemberekek igyák meg ennek a "levét". Köszönöm.

Vendég

#679 Re:

2015-03-20 12:12

nem akarom támogatni a focit#662: -   Egyetértek mint károsult csak együtt tudunk eredményt elérni. Jó a gondolat, hogy együtt kérjünk jogi segitséget. Nem maradhat meg egy-egy károsult egyéni problémájaként fogjunk össze a végsőkig. 

 


Vendég

#680

2015-03-20 12:21

Akik call-centeren keresztül vettek kötvényt, azoknak a call-centeres ügyintéző felolvasta a 100 oldalas üzletszabályzatot, meg egyebeket? Kötve hiszem.


Vendég

#681 Re:

2015-03-20 12:38

#645: ne add fel -  Egyetértek, benne vagyok hogy együtt lépjünk fel , de ehhez jogi segitség kell. Mint győri károsult felháborit, hogy  legfontosabb az aranylábuak sorsa, holott a mi pénzünkből felépitett csodastadionban csinálják azt, amit... Tarsoly "ur" őket letgalább arra méltatta hogy személyesen elment az edzésükre és biztositotta őket, hogy keresi a megoldást a csapatot illetően. Kikérem magamnak, illetve sorstársaimmal együtt magunknak, hogy a mi pénzünkből garázdálkodó cég vezetője egy árva szót sem szól arról hogy hova tette a keservesen megtakaritott pénzünket. Talán a győri ETO park és a stadion is a miénk befektetőké?!!!!!

 


Vendég

#682 Re: Re:

2015-03-20 12:46

#681: - Re:  

 Pontosan így van: a győri ETO Stadion meg a többi (hotel, üzletközpont...stb) mind a kötvényesek pénzéből lett kifizetve, működését is a kötvényesek finanszírozták + 17 mrd MFB hitel.


Vendég

#683

2015-03-20 12:49

Még 1000 aláírás kell és akkor benyújtjuk a parlamentnek...

 


Vendég

#684

2015-03-20 12:51

Aztán indul a lavina

 


Vendég

#685 A Quaestor, az MNB es az allam.

2015-03-20 13:10

Vegigvisszuk ezt az ugyet!

Teljes kartalanitast!

Mehetnek az egyeni feljelentesek a megyei ugyeszsegeken es a rendorsegen is! Minel tobben vagyunk, annak nagyobb az ero.

Segitsuk es biztassuk egymast! 

 


Vendég

#686

2015-03-20 13:11

A Q irodában az ügyintéző több esetben is határozottan állította kérdésünkre, hogy az EGÉSZ QUAESTOR CÉG teljes anyagi felelősséget vállal a befektetésekért, kötvényekért. A csődeljárás után is ezt mondta hangsúlyosan a hölgy.

Ezzel szemben nincs a mai napig zárolva a cégcsoport többi tagjának ingó és ingatlan vagyona.

Ez azt jelenti, hogy ha sor kerül is a felszámolási eljárásra (kb 2-3 hónap múlva) nem igen lesz már miből kártalanítani.

Ezért az idő nem nekünk dolgozik, senki se üljön a babérain.

A följelentés fontos, de nem elég ennyivel elintézni, a magyar gazdasági és egyéb bűnüldözés totális impotenciája miatt.

Sajnos, úgy néz ki, hosszas pereskedéssel lehet csak visszaszerezni az ellopott pénzeket.

Készüljetek föl testben-lélekben.


Vendég

#687

2015-03-20 13:13

Azért írtam alá a petíciót ,mert minden szava igaz és mert égbekiáltó bűn ,amit elkövettek ellenünk!

Vendég

#688

2015-03-20 13:15

Úgy tűnik számonkérés Magyarországon csak a jobb iskolákban van a gyerekek felé. Egy alsó tagozatos gyermeket megbüntetnek, esetleg egyest kap, mert otthon felejtette a felszerelését. Egy ekkora károkozás esetében pedig nem történik semmi? Emberek tönkretevéséből meggazdagodott bűnözők nyugodtan élnek, az MNB jól fizetett munkatársai, akik a felügyeletet elláták vagy bűnrészesek, vagy -ha nem vették észre a megengedetten felüli még kétszeres kötvény kibocsátást - alkalmatlanok a feladatuk ellátására. Mindent lenyomnak a torkunkon.

Vendég

#689 az ősszes megtakaritot pénzem a quaestornál van 10000000ft ha nem kapom vissza a pénzem nem tudom ki

2015-03-20 13:21

most halt meg anyám és az összes őrőkségem a szélhámos brokerek kezébe kerúlt 10000000ft nekem az ősszes pénzem a questorba van ha nem kapom vissza a jogos pénzem akkor nem tudom kifizetni a lakásom rezsieit mert a kamatobol fizetem midenhonapba az aktuális rezsi számlámat nem akarok főidőnfutová válni nincs normálisan fizető munka magyarországon azért adtam be a pénzemet mert csábito volt a magas kamat mert amit a bankok adnakaz egyelő a nulával és ez a szémét kormány még ebből a kevés kamatbol még a kamat adot is levonja hát igy tőbb a levonás mint a haszon


Vendég

#690 MNB

2015-03-20 13:36

A Questor és a MNB telefonos ügyfélszolgálata is megerősítette, hogy a TELJES Questor cégcsoport vagyonának, illetve bankszámláinak felügyeletét átvette a felügyeleti biztos, nem csak a korábban megnevezett 3 Questor cég felügyeletét vette át.

Ezek szerint ha ez igaz akkor pénzmentés a felügyelőbiztos jóváhagyása nélkül nem történhet meg.

Attól félek hogy a pénzmentés még a felügyelőbiztos kinevezése előtt megtörtént.

Nem mellékesen a Questor könyvvizsgáló cége a Pénzmentő KFT. Az ő felelősségük is megkérdőjelezhető.

 

 

 


Vendég

#691

2015-03-20 13:39

Érintett vagyok és felháborít a kormány és az MNB hozzáállása a "keményen dolgozó emberek" problémájához!

Vendég

#692

2015-03-20 13:42

Tisztelt Károsultak!
Megjelent itt egy csoporttársunk posztjában, hogy a petíciók.com-on feleslegesen írtunk alá. EZ NEM ÍGY VAN. Tisztában vagyunk avval, hogy a petíciók.com egy üzleti portál. (A Google, a Facebook is az, nem mellesleg a legtöbb híradó is reklámbevételekből tartja fenn magát.) A HírTV most, a déli híradóban bemondta (és tudomásom szerint az M1 is), hogy a Q károsultjai különböző helyszíneken, többek között az MNB épülete előtt demonstrációt szerveznek, valamint hogy a petíciót, amelyben a kormány segítségét kérik káruk rendezésére, már több mint 3000-en írták alá. Elhangzott az is, hogy perelni is készek vagyunk, ha ügyünkben nem történik előre lépés és hogy Magyar Györgyöt már 500-an megkeresték ez ügyben. (Ő is pénzért dolgozik) 
TEHÁT EZEK SZERINT MÁR CSAK EZÉRT IS ÉRDEMES VOLT ALÁÍRNI!

Most kaptam a hírt, hogy sajnos egy Kecskeméti sorstársunk önkezével vetett véget életének. Valóban ezt akarják, akik itt elégedetlenkednek, és keserítik az egyébként is elég megkeseredett embereket?

CSAK IDŐ KÉRDÉSE, ÉS ELÉRJÜK A CÉLUNKAT, MERT AZ IGAZSÁG MELLETTÜNK ÁLL. HISZÜNK ABBAN, HOGY LÉTEZNEK MAGYARORSZÁGON BECSÜLETES EMBEREK AZ ÉLET MINDEN TERÜLETÉN!


Vendég

#693 Re: MNB

2015-03-20 13:48

#690: - MNB 

 Ha ez igaz, akkor hogy létezik, hogy még ma reggel is azt olvastam, hogy tarsoly "úr" azon meditált, a cég vagyonából csoportosítson át, vagy az orosz szálakon keeresztül mentse kedvenc Eto-ját....hogy létezik, hogy ez a bűnöző még szabadlábon flangál és csoportosítgat?


Vendég

#694 Re: Az MNB, az allam es a QUAESTOR felelossege!

2015-03-20 13:51

#692: -  

 Mindenki olvassa figyelmesen!

1. Egysegben az ero. Irjatok ala ezt a peticiot!

2. Tegyetek minel tobben feljelenteseket, az ugyszsegeken es a rendorsegen is. Jogotok van hozza! Aki az allitja, hogy nem, az nem mond igazat!

3. A teljes kartalanitasert szallunk sikra!

4. Az allam, az MNB a Quaestorral egyutt karoltve felelos.

5. Nem hatralunk, egysegben es tomegben az ero! Vegigvisszuk ezt az ugyet!!

Kalapos

#695 Re: Re: Re: Tiltakozás

2015-03-20 14:01

#663: - Re: Re: Tiltakozás 

 Kedves Gyuri63!

 

A Quaestor irodákban adnak hivatalos igazolást az értékpapírokról.

 

Üdv. Kalapos


Vendég

#696

2015-03-20 14:04

Tudja-e valaki, hogy Magyar György ügyvéd úr mennyit kér személyenként egy ilyen per elindítása esetén? Kérdem, mert ettől függ be tudok-e szállni, sajnos sok tartalékom már nincs.


Vendég

#697

2015-03-20 14:10

És utána majd azt ugatják a nincstelenné vált kisnyugdíjasoknak, hogy "tetszettek volna takarékoskodni".... hogy az ég rogyassza rájuk az összes haragját!!!!


Vendég

#698

2015-03-20 14:21

A remeny hal meg utoljara!

Vendég

#699

2015-03-20 14:22

Károsult vagyok

Vendég

#700 Re: Re: MNB

2015-03-20 14:25

#693: - Re: MNB 

 Nem tudom én azt írtam amit a MNB és Questoros ügyfélszolgálata közölt.

A beszélgetést felvettem azért.