Quaestor károsultak megmentéséért


Vendég

#3976

2015-09-29 16:21

Index cikk!!!! MAI!!!!!

 

"Sunyul a Quaestor felszámolója"

 

 


Vendég

#3977

2015-09-29 17:16

Egyenes Beszédben lesz ma este Q.


Vendég

#3978

2015-09-29 17:21

Üdv Mindenkinek! Aki tud, légyszi válaszoljon. Csak én nem kaptam még semmilyen papírt, vagy van így ezzel más is? Nem a pénzügyi szolgáltatóval voltam kapcsolatban, viszont minden tranzakciót webbrokeren keresztül intéztem. Köszönöm! Szép estét!


Vendég

#3979 Re: CSÜTÖRTÖK DÉLELŐTTI AKCIÓZÁS!!!!

2015-09-29 18:15

#3970: vendég - CSÜTÖRTÖK DÉLELŐTTI AKCIÓZÁS!!!! 

 De azért itt is megírod Gabi, hogy holnapután hol és mikor? Remélhetőleg sokan leszünk! A mai államtitkárnői válasz Dr. Szakács úr kérdésére a Parlamentben, ijesztő volt!


Vendég

#3980 Re: Re: CSÜTÖRTÖK DÉLELŐTTI AKCIÓZÁS!!!!

2015-09-29 18:43

#3979: - Re: CSÜTÖRTÖK DÉLELŐTTI AKCIÓZÁS!!!! 

 Ijesztő akárcsak Vadai Ágnes az Egyenes Beszédben... elég sokat "közpénzezett" ("amit mások fizetnek ki akiknek nincs is köze az ügyhöz...")

Ha annyi 1 Ft-osom lenne ahányszor az én ilyen-olyan adómból mást mentettek meg - pedig nekem sem volt közöm azokhoz az ügyekhez - nem sírnák a Q-on elbukott 20 millióm miatt...

vendég

#3981 CSÜTÖRTÖKI TÜNTETÉSRE JELENTKEZNI MAIL-ben

2015-09-29 20:08

Kérünk benneteket, hogy jelezzétek mail-ben a jelentkezéseteket, csütörtökre, megvannak az okai  hogy miért így kérik a szervezők, fontos lenne hogy minél többen vegyetek részt :  bezsenyigabikukacyahoo.com az email címen


Vendég

#3982 Re: Re: CSÜTÖRTÖK DÉLELŐTTI AKCIÓZÁS!!!!

2015-09-29 20:13

#3979: - Re: CSÜTÖRTÖK DÉLELŐTTI AKCIÓZÁS!!!! 

 Megírnád, hogy mit mondott? Nem hallottam.:-((( MIért volt ijesztő?


Vendég

#3983 Re: Re: Re: CSÜTÖRTÖK DÉLELŐTTI AKCIÓZÁS!!!!

2015-09-29 20:35


Vendég

#3984

2015-09-29 20:40

Aki nem akar tüntetni, az nézze meg a 3973-as bejegyzésben található youtube-ot. A második részt főleg, a választ. Utána biztos elmegy.


Vendég

#3985 Re: Re: Re: Re: CSÜTÖRTÖK DÉLELŐTTI AKCIÓZÁS!!!!

2015-09-29 21:02

#3983: - Re: Re: Re: CSÜTÖRTÖK DÉLELŐTTI AKCIÓZÁS!!!! 

 Most őszintén mi ebben a pozitív ? Az, hogy politikai tőkét akar a DK kovácsolni ? Nem akarnak ezek (sem) minket kártalanítani igazából, nem véletlenül papol "közpénzekről" amit állítólag nekünk fizettek már eddig is ki (zárójelben eddig 1 peták közpénz nem jött a kártalanításra, hisz a BEVA nem közpénzből fizette ki azt amit) csak a politikai felelősöket keresik, akikre mutogatva tudnának új szavazókat szerezni... attól nekünk lesz pénzünk, ha tudjuk, hogy "Kovács Péter Fideszes képviselő" (most írtam egy fiktív nevet) számlát és azon kötvényt tartott a Quaestornál ? Nem hinném... ugyis tudott, hogy az egész Fidesz, felügyeletestől, MNB-stől nyakig benne volt/van az ügyben. Most sem azt hallottuk mi a DK terve arról, hogy segítse a károsultakat, vagy mit szándékoznak ÉRTÜNK tenni. 


Vendég

#3986 Re: #3964 A jó k-va anyjukat!!!!

2015-09-30 06:07

#3971: -  

 

 

 

A nyomorultak ezzel cirkusszal is a mi idegeinket cincálták egy teljes héten át.

 

Vendég

#3987 Re: Re: #3964 A jó k-va anyjukat!!!!

2015-09-30 07:00

#3986: - Re: #3964 A jó k-va anyjukat!!!! 

 Ami érdekes: A Fidesz frakció (Rogán) a Törvény tervezetet villámgyorsan beterjesztette. Az összes párt (kivéve az öt libát) egyöntetűen megaszavazta. Talán törvény nem is ment át mostanában ilyen gyorsasággal 95% os támogatással. Azóta a Fidesz folyamatosan kihátrál. "Elkövettünk mindent " lózungol, vár az Ab döntésére, bár nem kéri a testületet a mielőbbi állásfoglalásra, pedig ez csak gesztus értékű lenne . Az összes számottevő ellenzéki párt sürgeti a Törvény végrehajtását, valamint a normaszöveg egyetlen szóval történő módosítását de nem történik semmi. ( Kivéve, hogy a sajtó és a demonstrálók nyomására a felszámoló a perektől eláll a Tarsoly -ék előzetesét a fellebbezés után meghosszabbítják) Ez azonban a kártalanítást nem befolyásolja. A Fidesz részéről itt valami nagyon nincs rendben! Senki sem áll ki, hogy tájékoztassa a zembereket! 


Vendég

#3988

2015-09-30 07:17

Hol lesz a csütörtöki tüntetés és hány órakor aki tudja írjon


Vendég

#3989 Re: Re: Re: #3964 A jó k-va anyjukat!!!!

2015-09-30 07:41

#3987: - Re: Re: #3964 A jó k-va anyjukat!!!! 

 Annak, hogy TCS tovább ül, örülök. De az, hogy a felszámoló ezektől a perektől elállt, érint minket, akik várjuk a pénzünket? 

vendég

#3990 Re: Re: Re: Re: Re: CSÜTÖRTÖK DÉLELŐTTI AKCIÓZÁS!!!!

2015-09-30 07:46

#3985: - Re: Re: Re: Re: CSÜTÖRTÖK DÉLELŐTTI AKCIÓZÁS!!!! 

 Értünk a legtöbbet magunk tehetünk!!!- de az utolsó kijózanító pofon még hiányzik úgy látom,  hol az a 32000 ember a tüntetésekről, mit gondoltok, majd magától megoldódik minden?

A drága kormányunk!-Orbánunk és bandája egy kanyi vasat is kipenget?-n, nem fog!-birkáknak minek?

Az a pár bégető meg majd bereked!!!

Okoskodni lehet kérem és ahogy látom a végtelenségig csináljátok!-de pénzetek nem lesz ebből soha!!!

Majd tátogtok mint a partravetett hal a végén és lehet egymásra nézni, hogy most mi van???

A megadott mail-címre jelentkezett egyáltalán valaki?-akkor mi a faxnak töröm itt magam??

OKOSKODJATOK, finomkodjatok csak!!!-más meg kaparja a gesztenyét nektek igaz?

Lehet variációkat, fikciókat felállítani, de azt a józanabb is láthatja, hogy amíg nem lesz az utcán a tomboló tömeg, addig leszarnak bennünket!!!-ÉRTITEK???

Ha a maffia az AB-vel megszavaztatja amit akar...mert az nyilvánvaló, hogy a MNB-tól egy kanyit nem szándékozik kivenni, (tegnap az M1-ben nyiltan kiírták) tágra nyithatjátok a szemetek!

Az ügyvédekben pedig ne bízzatok, azok csak a pénzt akarják lehúzni, igérnek fűt-fát, lásd a nemzetközi szakértők bevonása stb...és semmi nem történt, történik!-mint a borjúk csak néznek és hadoválnak össze vissza...pénz, pénz,pénz...mennyit akartok még bukni ezen a mocsok ügyön?

Ahelyett, hogy kimennétek az utcára amikor az a maroknyi ÉRTETEK tenniakaró hadrakész ember szervez, cselekszik, legalább ennyi, hogy akkor felálltok mert csak ennyire vagytok képesek, ennyi a hozzáadott érték a közös célhoz!

 

 

 


Vendég

#3991 Re: Re: Re: Re: Re: Re: CSÜTÖRTÖK DÉLELŐTTI AKCIÓZÁS!!!!

2015-09-30 07:56

#3990: vendég - Re: Re: Re: Re: Re: CSÜTÖRTÖK DÉLELŐTTI AKCIÓZÁS!!!! 

  Tökéletes megfogalmazás és összefoglaló. Ráadásul a 32000 embernek mindnek van valamilyen családtagja, azaz a tüntetés nem is 32e, hanem legalább 50000 fővel is mehetne. A végén meg ennek 1-2%-a jelenik meg, az meg kevés. 


Vendég

#3992 Re: Re: Re: Re: Re: Re: CSÜTÖRTÖK DÉLELŐTTI AKCIÓZÁS!!!!

2015-09-30 07:56


Vendég

#3993 Re: Re: Re: #3964 A jó k-va anyjukat!!!!

2015-09-30 08:01

#3987: - Re: Re: #3964 A jó k-va anyjukat!!!! 

 Nagyon igazad van! Itt valamennyi párt a saját pávatáncát járja, hogy rohadjanak meg!!

vendég

#3994 Közös fellépés nyomásgyakorlás!!!! TÖMEG!!!

2015-09-30 08:22

Orbán ÚR mikor is szólalt meg utoljára?? Áprilisban? Amikor még nagy volt náluk a kaki és maguk alatt voltak egy kicsit, rendezni kellett a szemétdombjukat, hallottak a tüntetés szervezéséről, a fenyegetésekről, ezért egy csontot odadobtak, hogy augusztus végéig minden károsult ki lesz fizetve! ! 

Azóta hallotta valaki nyilatkozni ez ügyben a leghatalmasabbtól?

Látta, hogy nincs erő a tüntetésben, nagysága nevetséges, azóta a csicskásai böfögnek valamit nekünk oda, amit a szájukba rágtak, mellébeszélnek, hazudnak, tesznek a fejünkre magasról, egyszerűen lesöpörnek, mint morzsát az asztalról!

 

 


Vendég

#3995

2015-09-30 09:21

Tarsoly cellatársakat kapott:

Négy év letöltendő börtönbüntetésre ítélte Tátrai Miklóst, a Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt. volt vezérigazgatóját a Sukoró-ügyként ismertté vált perben szerdán első fokon a Szolnoki Törvényszék. Császy Zsolt, az MNV volt értékesítési igazgatója 3 év 6 hónap börtönt kapott.

vendég

#3996 Re:

2015-09-30 14:26

#3988: -  

 bezsenyigabikukacyahoo.com erre a címre írj, mert bizonyos okokból nem publikus!- és megmondanak mindent:)

köszi


Vendég

#3997 Re:

2015-09-30 15:32

#3978: -  

 Kedves károsult Társam! Én is a Quaestor Értékpapír Zrt webbróker internetes felületén intéztem a kereskedéseket. Volt, hogy részvényeket vettem és adtam és amikor nem volt nagy forgalom több éven keresztül vettem QFD rövid lejáratú kötvényeket. Sajnos márciusban csak kötvényeim voltak, meg minimális kp az értékpapír számlámon. Eladni hiába próbáltam már a csőd elötti pénteki napon nem lehetett. Beadtam időben minden kérelmet szerződést stb. Visszaigazolást is kaptam, majd csend..... Augusztus elején telefonáltam a BEVA ügyfélszolgálatára, e-mailt írtam, tértivevényes levelet küldtem. Majd augusztus 30.-án e-maiben válaszoltak.

"Tisztelt Kérelmező!

Ezúton tájékoztatjuk arról, hogy kérelmének elbírálása még folyamatban van, mert megbízott szakértőnk a Quaestor Értékpapír Zrt. adatbázisa alapján vizsgálja - a Quaestor károsultak kárrendezését biztosító követeléskezelő alap létrehozásáról szóló 2015. évi XXXIX. törvény 1. §-ának (1) bekezdésében foglaltakkal összhangban – a kárrendezési kérelem alapjául szolgáló kötvények esetében az ellenérték fizetési kötelezettség teljesítését.
A fenti vizsgálat hamarosan lezárul és kérelmével kapcsolatban érdemi választ küldünk, addig megértését és további türelmét kérjük.

Üdvözlettel:
Quaestor Károsultak Kárrendezési Alapja
Befektető-védelmi Alap"

Mi a sz...t vizsgálhatnak még ennyi ideig? Október van. Van még valaki itt a fórumon kettőnkön kívűl, aki szintén hasonló helyzetben van és webbrókeren keresztül intézte a tranzakciókat és kapott vissza valamennyi összeget? Nagyon érdekelne mert mi még egy fillért sem kaptunk!!!! És még a 6 milliót sem éri el a kötvényérték.

Üdv Mindenkinek


Vendég

#3998 Re: Re:

2015-09-30 17:08

#3997: - Re:  

 Köszi!


Vendég

#3999

2015-09-30 17:10

http://nemzeti.net/l.php?u=3458284

 

Brutális politikai nyomásgyakorlás folyik a Quaestor-ügyben – jelentette ki a Lánchíd Rádióban a Jobbik frakcióvezető-helyettese.

 

Meghallgatható az oldalon az interjú.


Vendég

#4000

2015-09-30 17:12

Szerinte egyre inkább úgy tűnik, hogy vezető fideszes politikusok is érintettek lehetnek a botrányban. Volner János úgy véli, elképzelhetetlen, hogy bizonyítékok hiánya miatt állt el a korábban magánszemélyek ellen indított perektől a cég felszámolója.