Quaestor károsultak megmentéséért


Vendég

#2901 Re: Re: Re:

2015-07-10 14:38

#2893: - Re: Re:  

 Biztos, majd ezért is kap pár milliárdot a rohadék


Vendég

#2902 Re:

2015-07-10 14:51

#2899: -  

 a többi párt még nem ébredt fel?

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2015-07-10 14:51



Vendég

#2904 Re: Re:

2015-07-10 14:54

#2903: - Re:  

 és hol van a pénz amit tarsoly ellopott? egyedül lopta?

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2015-07-10 15:11


Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2015-07-10 16:44



Vendég

#2907 "hiányzó kötvények,fiktiv ? nem fiktív

2015-07-10 17:24

ad 2880,2892 és  2897-nek.

Igen  ma  a  Beva  ügyintézők  megerősítették,  hogy  6  m-frt-ig  sem  mindenki  kap  pénzt és  csak  az  un. hiányzó  kötvények  után

Azonnal  adjana  tájékoztatást,  hogy  ezt  mi  alapján  lehet  eldönteni  és  mikor !!!!

 

FIGYELJ :  A  válogatás  jó  módszer  arra, hogy  a Kormány  közeli Fidesz hívők, és  az  eddig  nem ismertetett

Fidesz  cégek  megkapják  a  pénzüket!!!!!

A  többség a  "keményen  dolgozó kisember" kötvénye  természetesen  nem  fiktív,  tehát  Ő  várjon  az  AB  döntésére.

Mi  van   akkor,  ha  fiktív  kibocsátás tudatos  volt  és  állami  részvétellel  történt ?

Azt  kérdeztem  ma  a  Bevától Én  is,  hogy  milyen  kifizetés  indul  hétfőn,  ha  még  nem  ment  ki levél ???

Erre  nem  tudtak  válaszolni.

 

Egy  dolog  maradt  TÜNTETNI !  TÜNTETNI !!?  de  MINDENKINEK !!!!!!!!!!


Vendég

#2908

2015-07-10 18:00

Mert érintett vagyok, és elegem van a hazug, törvénytelen, torvenyszego politikusokbol, bűnöző brókerekbol! ! Adják vissza a nehezen gyűjtött megtakarításai! !!

Vendég

#2909

2015-07-10 18:03

Ha mindenkinek visszaigazolták hogy egyezik a darab szám,tehát megvannak a kötvényeink akkor nekünk

nem fizetnek mert ezek valós kötvények?


Vendég

#2910

2015-07-10 19:53

KÖVETELEM AZ ELLOPOTT, MUNKÁM UTÁN
LEADÓZOTT PÉNZÜNKET.
Tönkre tesznek A CSALÓK A "KORMÁNY"
SEGÍTSÉGÉVEL !!

Vendég

#2911 Re: "hiányzó kötvények,fiktiv ? nem fiktív

2015-07-10 20:02

#2907: - "hiányzó kötvények,fiktiv ? nem fiktív 

 IGAZAD VAN ! BÍRÓSÁG NE AMI PÉNZÜNK FELETT ITÉLKEZZEN, AZ MEG VAN, CSAK NEM A TULAJDONOSNÁL !,

 VISSZA A PÉNZÜNKET,  NEKÜNK KELL PÉNZÜNKÉRT AMIT LEADÓZTUNK, NYUGDÍJRA ! ÉHISÉG ELLEN FÉLRETETTÜK,

 ÁLLAMI SEGÉDLETTEL ELRABOLJÁK ! NEKÜNK KÁROSULTAKNAK KELL  ITÉLKEZNI.VAN TÖRVÉNY? VAGY CSAK ÁLCA ?

PÉTER/ PÉCS


Vendég

#2912

2015-07-10 21:07

Emlékeztek, amikor Imre budapesti főügyész kb. május elején v április végén azt nyilatkozta az Egyenes beszédben, hogy 163 milliárd vagyon meg van, ez lehet a kártalanítás nagy részének a fedezete. Azt nem árulta el, ilyen hamar hogy szedtek össze ekkora összegú vagyoni értéket. Most, hogy kiderült, hogy a Csányi OTP-je volt a Quaestor Hrurirra, - a kötvények kibocsátójának - a számlavezetője, így már valószínűsíthető, hogy az általunk befizetett összegek az OTP-ben vagy azóta befektetve valamelyik cégében landoltak. És még van képe az AB-nál ugrabugrálni, 32 ezer ember sorsával orosz rulettet játszani. 

Mérges

#2913 BUSZ!!!-TÜNTETÉS!!!

2015-07-11 04:13

Tudott valaki intézkedni a Szombathelyről induló  busz ügyében?

Megyünk tüntetni vagy otthon ülünk és sopánkodunk, számolgatunk?!!!!!


Vendég

#2914 Re: BUSZ!!!-TÜNTETÉS!!!

2015-07-11 06:44

#2913: Mérges - BUSZ!!!-TÜNTETÉS!!! 

 Ha Szombathelyről indul busz, én is megyek!

Mérges

#2915 Regisztrálni!!!!Qaestor asszisztencia!!!!!!

2015-07-12 01:06

Regisztráljatok Szánti Marcsi csoportjába, tenni akaró, okos emberek csoportja!!!!!!

 

 

Mérges

#2916 magatokért!!!

2015-07-12 01:24

A Qaestor asszisztencia fontos linkettett fel, javasolja elküldeni a Qkka-nak, jogi lépés előtérbe helyezését jelenti be, demindenkinkinek javasolja saját néven beadni!

Sajnos a linkeket nem engedi ide betenni, van valakinek elképzelése, hogy miért???

Mérges

#2917 Ha valaki nem látta még

2015-07-12 01:27

Kedves Tagok!
FIGYELEM!
Július 6-val, amely dátumhoz még a múlt hét folyamán is (!) a kifizetések megkezdését ígérték pontosan ott tartunk, hogy a Q károsultak MINDEN csoportjának jelentős gondja van! 6 millió alattiaknak éppúgy, mint a felettieknek, a kötvényeseknek éppúgy, mint a részvényeseknek!
Mintha az elmúlt 4 hónapban semmi sem történt volna...
De nem hagyjuk! Összefogunk, cselekszünk, mindenki vegye ki a részét!
Aki, ahogyan tud - ha csak lehet, összehangoltan! Szükséges a higgadtság, a lehetőségekhez mért józanság!
Stefánkovits Ildikó ügyvédnő a (szinte folyamatos) rendelkezésre állásán túl levelekkel, beadványokkal segíti jelenleg is a csoportot (ismét megbízással). A folyamatban lévő tevékenységek, melyekhez csatlakozni lehet - véleménnyel, érdemi, építő észrevétellel:
1. levelet küldünk a MNB-nek,
2. levelet írunk a törvényalkotásban közreműködő politikai erőknek, és a médiának,
3. pert indítunk a QKKA ellen, kötelezést kérve a törvény végrehajtására, sürgősséggel,
4. tájékoztatjuk a médián keresztül a nyilvánosságot az ügy részleteiről (a valótlan cikkek kommentjeiben is bátran!)
5. tüntetést, megmozdulásokat szervezünk,
6. a felszámoló tevékenységére fókuszálunk.
Mindegyikről részletesen lesz poszt itt az oldalon.

vendég

#2918 beadvány

2015-07-12 02:41

 

Tisztelt Igazgatóság!

A 2015. évi XXXIX. törvény (a továbbiakban: kárrendezési törvény) 5. § (1) bekezdése szerint a Quaestor Károsultak Kárrendezési Alapjának (a továbbiakban: Alap) irányítását a BEVA igazgatósága (a továbbiakban: igazgatóság) végzi.

A kárrendezési törvény 6. §-a értelmében az igazgatóság irányítja az Alap gazdálkodási és egyéb tevékenységét és dönt az Alap működéséhez szükséges kötvénykibocsátásról, kölcsönfelvételéről. Kérem, szíveskedjenek tájékoztatni, hogy az igazgatóság milyen döntéseket hozott e körben.

A kárrendezési törvény 7. § a) pontja szerint az igazgatóság szabályzatot alkot és tesz közzé az Alap eszközeinek és forrásainak kezeléséről. Kérem, hogy ezt a szabályzatot szíveskedjenek számomra megküldeni vagy közölni elérhetőségét.

Tudomásom van arról, hogy a kárrendezési törvényt megtámadták az Alkotmánybíróságon. A kárrendezési törvény szerint az Alap jogi személy (4. § (1) bek.), működésének biztosítása érdekében—az állam kezességvállalása mellett — legfeljebb 10 éves futamidőre kötvényt bocsáthat ki, hitelintézettől legfeljebb 10 éves futamidőre kölcsönt vehet fel, és az MNB-től—az állam kezességvállalása mellett — legfeljebb 3 hónapos futamidejű áthidaló kölcsönt vehet fel (4. § (4) bek.). Megalapozatlannak tartom azon kifogásukat, miszerint a folyamatban lévő alkotmánybírósági eljárás „olyan körülmény, amely miatt a kárrendezés finanszírozása jelenleg sem a jegybanktól sem a pénzpiacról nem oldható meg”. A kárrendezési törvény hatályban van, annak alkalmazásától sem az Alap, sem az MNB nem tekinthet el. Tehát nincs törvényes akadálya sem a kötvénykibocsátásnak, sem az áthidaló kölcsönnek. A kárrendezés forrásainak megteremtése az igazgatóság feladata.

Kárrendezés iránti kérelmemet a hatályos jogszabályok és szabályzatok ismeretében terjesztettem elő. Valamennyi előírást és határidőt betartottam. Joggal várhatom el, hogy a kárrendezési törvényben és a kárrendezési szabályzatban foglaltakat az Alap is maradéktalanul tartsa be. Így a nekem járó kárrendezés késedelmes kifizetését nem tudom elfogadni. A késedelemmel érintett időszak vonatkozásában késedelmi kamat-igényem van, esetleges káraim tekintetében pedig már most jogfenntartással élek.

Kelt: …
Tisztelettel:

Név:
lakcím:

vendég

#2919 Folytatás

2015-07-12 02:42

Quaestor Károsultak Kárrendezési Alapjának Igazgatósága
Budapest
Köztelek u. 6. beva@bva.hu
1092


Vendég

#2920 Re:

2015-07-12 07:39

#2912: -  

 nem Imre, hanem I. Tibor


Vendég

#2921 Re: Re:

2015-07-12 10:19

#2920: - Re:  

 Bocsánat a név elírásáért, rosszúl emlékeztem. 


Vendég

#2922

2015-07-12 11:11

Számomra az nem világos, hogy ha sikerül elérnünk, hogy megkapjuk az egész pénzünket és utána elmeszeli az Alkotmánybíróság a törvényt, akkor milyen lehetőségeink lesznek arra, hogy ne kelljen a pénzt visszafizetni? Az ATV-én Kálmán Olga erre vonatkozó kérdésére Magyar Gábor adott ugyan egy homályos választ, de én azt sem igen értettem. Fel tudná nekem vázolni valaki, hogy alkotmányelleneség esetén még is mi vár majd ránk. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy a törvény alkotmányellenes lesz, csak mint eshetőségel számolni kell ezzel is, és szeretnék erre is felkészülni.

 


Vendég

#2923

2015-07-12 12:17

#2922: -  

 Amíg az AB nem dönt, ezek úgysem fizetnek, ha meg elmeszeli a tv-t, akkor vagy hoznak egy újat, amit csányi elvtárs újra megtámadhat, vagy egyszerűen már csak azt mondják: mi megpróbáltuk, de ezek a gonosz bankok...

Ezzel pedig szereznek maguknak néhány százezer ellenszavazatot a következő választásokra, mert ne gondoljuk hogy a ki nem fizetett embereknek nincs családjuk, rokonságuk, ismerőseik stb.

Akiket ennyire közvetlenül érint a hatalom packázása, nem felejtenek.

 

 


Vendég

#2924

2015-07-12 12:21

Ha nem kapom vissza a pénzemet 1 év múlva nem lesz mit eladnom, hogy a nagyon kevés nyugdíjamat kiegészítve megélni tudjak.

Vendég

#2925 Re:

2015-07-12 12:41

#2923: -  

 Ettől félek én is. Ha módosítják a törvényt, azt is meg fogja valaki támadni, és ez így megy majd az....