Quaestor károsultak megmentéséért

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Quaestor károsultak megmentéséért petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#1301 Re:

2015-03-26 21:54

#1299: -  

 Ès ezt vki elküldte a megfelelő helyekre, mármint sajtónak, Kálmán Olgának? Bár Olga hihetetlen éleseszű csaj,ês sok mindent megkérdez,amit mások nem,neki nagyon vág az esze.De azt ő sem feszegette ma,hogy a külügy 2 hêtig nem vette észre,hogy állampapír helyett kp-t kapott.Ma a fidesz szóvivő, meg lézerjani,meg a külügy is állította,hogy csak àllampapír volt bent.Ezzel nem csak az a bibi, hogy véletlenül kp-t kaptak.....hanem az is,hogy állampapír eserén nem kellett volna kapkodni,azt ugyanis csőd esetén sem lehet elbukni,szépen leírták egy friss cikkben. Tehát a külügynek minden bizonnyal nem állampapírja volt bent.Ezèrt van most a nagy kapkodás...


Vendég

#1302

2015-03-27 00:29

Szomorúnak és felháboritónak tartom, hogy minden következmény
nélkül /eddig úgy néz ki/ el lehet sibolni az emberek pénzét.
Évtizedek alatt összerakott pénzem van bent, van olyan kötvényem mely március 18-án lejárt. Bizom abban,hogy össze-
fogással talán visszakaphatunk valamit

Vendég

#1303

2015-03-27 02:01

Viktor-Csaba-és a többiek most az idős emberektől veték el a pénzt!!!!!


Vendég

#1304

2015-03-27 03:17

17 nap telt el addig, míg a hatóságok az őrizetbevételekkel az első igazi intézkedést meghozták, ami a teljes vagyon kimentését talán megakadályozhatja. Miközben egy strómann vezérletével a vagyont "rátolták" a kötvényt kibocsájtó cégre, ami miatt a kártalanításnál a kötvényesek a sor végére kerültek. És ki tudja, még miket követtek el...Ügyünkben a kormány illetékesei eddig érdemben nem nyilatkoztak, holott a károsultaknak a BEVA jár! NEM RÉSZBEN ÉS NEM FELTÉTELEKKEL! A további kártérítést pedig viselnie kell azoknak a szerveknek, akiknek a felelőtlen magatartása ezt a helyzetet kialakította. Vállalniuk kell annak felelősségét azért amit tettek és azért is amit elmulasztottak.A "megmentésünk" eddig arra korlátozódott, hogy a saját befektetéseiket mentették, és megakadályozták a kötvényeink visszaváltását. Március 9-én 11ó. 13p-kor megkötött Bizományosi szerződésben a Questor Értékpapírkereskedelmi és Befektetési Zrt. vállalta, hogy a kötvényem értékesítését követően márc. 11-én annak ellenértékét kifizetik. Nem tették, mert mások megelőztek. Közben márc. 10-én jött a felügyeleti biztos. A Hrurira nem ment csődbe, ezért a folyamatban lévő ügyekben nyugodtan fizethettek volna. Az elektronikus és ajánlott levelemre a biztos úr a mai napig még válaszra sem méltatott. Kitől véd bennünket, csak talán nem saját magunktól? Fő a jogegyenlőség!

Vendég

#1305

2015-03-27 03:45

Azt a szemét mocsok maffia kormányt börtönbe kellene már záratni!

 

 


Vendég

#1306

2015-03-27 03:58

Miért rámolhatta ki a házát Tarsoly?

Miért nem indult ellene nyomozás?-mert szándékosan hagyták...súgták Neki...a hülye proli meg csak les...mint a borjú!

Állami bűnszövetkezet!!!!!


Vendég

#1307

2015-03-27 04:24

És az O cigány dörzsöli kezeit, somolyog...nesze nektek barmok....


Vendég

#1308 Re:

2015-03-27 05:26

#1299: -  

 nagyon igaz az írás, adják vissza a pénzt és kérjék a kötvényeiket

április 11-ére a pártok demonstrálásra hívják az embereket


Vendég

#1309

2015-03-27 05:34

Bokros Lajos, a Modern Magyarország Mozgalom elnöke Facebook-oldalánfakadt ki a Quaestor-üggyel kapcsolatban. Szerinte a "bennfentes kereskedelem = börtön".

Bokros így folytatta bejegyzését:

Mármint normális országokban, például az Egyesült Államokban és Nagy-Britanniában. Nálunk? Úgy tűnik fel, hogy a kormány főhivatalai járnak elöl a bennfentes kereskedésben. Hiszen a külügy úgymond "időben" kimenekítette a pénzét a Quaestorból!

A baj azonban ennél jóval nagyobb. Senki sem tette még fel a kérdést: egyáltalán honnan van a külügynek befektethető pénze? Hát a külügy nem része a kincstári rendszernek, ahol pénz csak akkor mozog, ha az államháztartási rendszeren kívülre kell fizetni? Amit még nem kell kifizetni, az a kincstári rendszerben egyszerűen nem jelenik meg pénzként, nem lehet belőle sem befektetni, sem betétet elhelyezni!

Saját törvényeit sorozatban megszegő bűntanya lett a magyar állam.


Vendég

#1310 Re:

2015-03-27 05:36

#1307: -  

 O a Ceausescu. (csúnya vége lett neki is)


Vendég

#1311

2015-03-27 06:58

Most nyilatkozott O.V. a Kossuth rádióban! Természetesen a kártalanításról szó sem esett, sőt nekünk károsultaknak már látnunk kellett volna már a Buda-Cash ügy után, hogy nem szabad brókereknél pénzt tartanunk. Ja, és ők megmentették az emberek adóforintjait. Kérdezem én azt kis naív, hogy én nem vagyok ember, vagy nem vagyok adózó állampolgár? Mert, hogy adózott pénzem ragadt bent az biztos. Minket le lehetett szarni, vesszen oda a pénzünkmeg az életünk. Miniszterelnök Úr! Ugye ezt ön sem gondolta komolyan?


Vendég

#1312 Re:

2015-03-27 07:37

#1306: -  

 Egyetértek !


Vendég

#1313

2015-03-27 07:40

Aláírtam, tiltakozom a Questor károsultak pénzének elrablása ellen

külügy be rakott pénzt? vagy csak ki vettek ?

#1314 Re:

2015-03-27 07:50

#1299: -  

 És egyáltalán a külügy be rakott pénzt???? 

lehet ,hogy csak rajzoltak egy papírt róla és most szépen csak kivették kp-ben ????!!!!!

Szükségük volt 3.8 milliárd Forintra és szépen ellopták a mi pénzünket (mint pl. a magánnyugdíjakat.)

és majd ezzel a jó kis bróker botránnyra ráfogják az egészet.????!!!

 

Szeretnénk tudni mikor ? hogyan ? formában került az oda ????!!!!!!

Miért a Quaestornál tartották hiszen közvetlenül a Kellernél is tudtak volna számlát tartani.!!!!

ezt nem vizsgálja senki ???


Vendég

#1315

2015-03-27 07:51

Most kellene a bal és jobb oldalnak megmutatnia, milyen az mikor a politikusaink nem látszólagos acsarkodást imitálva egymással vannak elfoglalva, hanem példát mutatva az embereknek, összefognak és megállítják a kialakuló pánik hangulatot!

A munkabéremből levonják az adót, ha vásárolok bármit is, azt adóval növelten fizetem ki. A közüzemi számláknál díjhátralékom még nem volt. Az önkormányzat kommunális adóját, a társasháznak a közös költséget határidőben kiegyenlítem.  A 40 nm-es lakásomra hitelt kellett felvennem, a szüleim ebben nem tudtak támogatni. A havi 125 eFt-ot a bank minden hónap elején, nem egyszer a fizetésem megérkezése előtt leemeli a számlámról.

Azért vagyunk jó páran ilyenek, hogy igyekszünk nem bonyolítani a körülményeinket, addig nyújtózkodunk, amennyit meg tudunk termelni. Káros szenvedélyektől mentesen, olykor még sikerül is félretenni egy kicsit. Azt gondoltam jó állampolgár vagyok, hittem hogy az ország stabilitásához, fejlődéséhez hasonló emberekre van szükség. Most teljesen össze vagyok zavarodva!

 

Hahó! VALAKI! Aki visszaadja az embereknek a munka értékét, a hitet, a reményt, a jövőt!!!


Vendég

#1316

2015-03-27 07:55

felháborító!!!! Követeljük a pénzünket vissza!!!!!

Vendég

#1317 Re:

2015-03-27 07:56

#1304: -  

 szerintem a 3 hét alatt, mig azt hittük, zárlat van, vitték el a pénzüket, illetve a mi pénzünket. A felügyeleti biztos  fiók ajtókra kitett cetlije hazugság volt. Tegnap este Kéri megmondta, nem szabad hallgatnunk, az maga a vég.

vendég

#1319

2015-03-27 08:35

El zavarni az összeset. Politikusok ,családtagjaik egyéb rokon és ismerős számláik ellenőrzése(quaestornál volt  és utaltak róla február vége március 9-e között).Kőzérdekű adat!!!


Vendég

#1320 Re: Re:

2015-03-27 08:37

#1317: - Re:  

 Nem is halgatunk. Ordítani fogunk addíg,amíg nem kapjuk meg az összes ellopott pénzünket! Ha pedig,nem adják viszsza,ODACSAPUNK NEKIK KEMÉNYEN!  GECI BŰNÖZŐK ÉS KORRUPT TOLVAJOK HAZAÁRULÓK! NE CSODÁLKOZZATOK MAJD HA LÓGNI FOGTOK!!  NEM FOGJÁTOK SOKÁIG ÉLVEZNI A MI PÉNZÜNKET!  A VILÁG SEM OLYAN NAGY,HOGY ELBÚJHATNÁTOK ELŐLÜNK!

MEGTALÁLUNK BENNETEKET BÁRHOL IS LESZTEK!!!


Vendég

#1321 Re:

2015-03-27 09:55

#1306: -  

 Aktuális helyzetjelentést adott a Fővárosi Főügyészség arról, hogy állnak a brókerbotránnyal kapcsolatos nyomozásokkal. Eszerint a Buda-Cahsnél 68 milliárd forint értékben foglaltak le vagyontárgyakat, ez az ügyészség szerint hat milliárddal több, mint a kárérték. A Quaestornál is megkezdte a vagyontárgyak lefoglalását a hatóság.

 

Jókor....


Vendég

#1322 Re:

2015-03-27 10:02

#1306: -  

 

Bors: Tarsolyéknak nincs vagyonuk

Legalábbis papíron. A vállalkozó villája egy cég nevén van, apjának a háza pedig a Tarsoly Vincénéé, akinek azonban nincs üzletrésze a Quaestorban.

A borsonline.hu értesülése szerint Tarsoly Csabának, nejének és apjának sincs jelentős vagyona, legalábbis papíron. A portál szerint Tarsoly budai villája egy svájci cég, míg az apjához, Tarsoly Vincéhez kötődő XVII. kerületi ház Tarsoly Vincéné nevén áll, neki azonban nincs üzletrésze a Quaestorban.


Vendég

#1323 Re: Re:

2015-03-27 10:35

#1308: - Re:  

 most hallom, a buda-cash-nál elég a pénz a teljes kártalanitásra. Ott azonnal zároltak, őrizetbe vettek. Nálunk hagytak 3 hetet kilopni mindent....

Ki fizet a Q helyett ?

#1324

2015-03-27 10:48

http://www.portfolio.hu/vallalatok/ki_fizet_a_quaestor_helyett.211971.html

szép gesztus lenne, ha az állam a BEVA rendelkezésére bocsátaná azt a 3,8 milliárd forintot, amelyet gyaníthatóan a kifizetési sortartás megkerülésével kapott vissza a Quaestortól, illetve ha az MNB egy további ingatlan megvétele helyett beszállna pár milliárddal a károk enyhítésében

 

Toilet

#1325

2015-03-27 10:55

Miközben Rogán Antal „brókerbotrányozik” és az alkuszcégek ellenőrzését követeli, sem ő, sem más nem hozta szóba, hogy létezik egy állami brókercég is. Pedig van ilyen: ez a Magyar Posta Befektetési Zrt. A társaságot 2012-ben alapította a Magyar Posta, 2013 óta pedig, amikor stratégiai szövetségre lépett az állami postacég és az FHB, egy speciális tranzakció során felerészben az FHB-csoporthoz tartozó Díjbeszedő Üzemeltetési és Szolgáltatási Kft. lett a tulajdonosa, amelyet ma már FHB Invest Kft.-nek hívnak. Több mint félmilliárd forint veszteséget termelt, hamarosan tőkét is kell emelni. Könyvvizsgálója pedig ugyanaz a Nagy József, aki a Buda-Cash-csoporthoz tartozó, csődbe ment kisbanké, a Dél-dunántúli Takarékbanké is.

 

nol.hu