Quaestor károsultak megmentéséért

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Quaestor károsultak megmentéséért petíció automatikusan generált fórumtémája

newsHu

#1201 CNN IREPORT HÍREK !

2015-03-25 19:05

CNN IREPOR HÍREK:

http://ireport.cnn.com/tags/quaestor

 

DURVA!!!!!!!!!!


Vendég

#1202

2015-03-25 19:06

Az összes pénz megfizetését kérjük,nem a töredékét!
Alamizsna helyett rendes kifizetést!

Vendég

#1203

2015-03-25 20:04

Én is károsult vagyok. Igen sok kérdést tettem fel a pénzem elhelyezése előtt. Mindenre kiterjedő, megnyugtató választ adtak minden egyes betétnél. Nyugdíjasként tragédia, ha elvész a pénzem. Teljes bizonytalanságban vagyok.!!!

Vendég

#1204

2015-03-25 20:06

egész életemben azért dolgoztam és nélkülöztem,hogy megépítsem többnyire saját magam az otthonom.Sajnos a házasságom válással végződött.Családi házunk eladása után a rámeső pénzösszeget helyeztem el a Questornál addig amíg meg nem találom az új otthonom.Jelenleg sem otthonom,sem pénzem.Földön futó lettem.............

Vendég

#1205

2015-03-25 20:16

www.hvg.hu

A Quaestor megint átvert mindenkit

A Quaestor ismét átverte a közvéleményt a cégbírósági adatok alapján: be sem nyújtották a hamis kötvényeket kibocsátó Quaestor-cég öncsődkérelmét. Eszerint nem csak az első öncsőd megindításáról szóló közlemény, hanem a múlt heti sem volt igaz, és a csalással gyanúsított cég még mindig külső kontroll nélkül működik. Intézhetnek mindent, amit csak akarnak. A jegybank hirtelen kicserélte egy korábbi közleményét, amikor magyarázatot kértünk tőle.

 


Vendég

#1206

2015-03-25 20:18

A Quaestor-cég öncsődjéről szóló hírt egyébként a jegybank is bevette, épp erre hivatkozva rendeltek ki a céghez felügyeleti biztost. - ....aki miatt az emberek már végképp nem férnek a pénzükhöz.


Vendég

#1207

2015-03-25 20:31

A Quaestor március 30-tól kiküldi az ügyfeleknek az egyenlegközlőt. Vajon ebben már megjelölik a fiktív - nem fiktív kötvényeket is??

Ez ugye csak álom ?!

#1208 Hihetetlen itt mindent lehet ???

2015-03-25 20:35

http://fn.hir24.hu/penzugy/2015/03/25/brokerbotrany-orban-fejet-kovetelik/Orbán gyakorlatilag azt mondta: tudott arról, hogy emberek tízezrei fognak csődbe menni, de ahelyett, hogy megvédte volna őket, egy szót sem szólt. Ezzel Lukács szerint a miniszterelnök méltatlanná vált székére, cserben hagyta a magyar embereket

HVG: másodszor se mondott igazat a Quaestor http://fn.hir24.hu/penzugy/2015/03/25/hvg-masodszor-se-mondott-igazat-a-quaestor/


Vendég

#1209 Re: Hihetetlen itt mindent lehet ???

2015-03-25 20:53

#1208: Ez ugye csak álom ?! - Hihetetlen itt mindent lehet ??? 

 Teljesen nyilvánvaló, hogy Orbán Viktor fedezi Tarsolyt, ha nem így lenne, nem lenne szabadlábon ez az ember. Buda-Cash ügyben két nap alatt letartóztatások jöttek, a Questornál 3 hét alatt még ki sem hallgatta a rendőrség Tarsolyt.

. Mi jöhet még ezután, bár a külügy pénzei biztonságban vannak,(nem úgy az enyém!), ezzel el is indította a dominót, ők is hibásak abban hogy bedőlt a Questor. Fizetniük kell!


Vendég

#1210

2015-03-25 21:10

Nem érzem jó taktikának, hogy a károsultak zárt facebook csoporton kommunikálnak csak. Itt ezeket a hozzászólásokat sokkal többen olvashatnák, 1. olyanok, akik károsultak és nem facebookoznak, és 2. olyanok, akik nem károsultak, és innen sokkal több személyes történetet olvashatnának, és sokkal több együttérzést lehetne kiváltani a nem károsult emberekből is! Javaslom a facebook csoportnak, hogy itt is írjanak, persze nem azokat, amiket zártan akarnak kezelni, csak olyat, amit nyugodtan le lehet írni a nyilvánosság előtt.

Üdv: egy nem károsult, de együttérző állampolgár


Vendég

#1211

2015-03-25 21:12

Class FM Morning Showt szerintem egymillió ember hallgatja naponta, ők rendkívül nagy nyilvánosságot jelentenek! Oda be tudja-e vinni valaki a témát? Ráadásul Balázs a múltkor is elég kemény volt az MNB szóvivővel, és azóta mennyi minden történt, sokkal keményebb dolgok!!!!!


Vendég

#1212

2015-03-25 21:30

Tehát lényegében el sem küldhettek volna az irodából és ki kellett volna fizetniük?

Mert gondolom ha hivatalosan nincsenek ezek a szemetek csődben akkor ki kéne fizetniük az embereket nem?


Vendég

#1213 Re:

2015-03-25 21:36

#1212: -  

 ezért hazudták a csődöt


Vendég

#1214

2015-03-25 21:44

Egyébként miért is nem szervez valaki tüntetést? Ha ennyire balfasz itt az összes kötvényes már bocsánat akkor meg is érdemeljük, hogy ilyen szinten hülyének néznek.


Vendég

#1215

2015-03-25 21:56

Elképesztő ami ebben az országban folyik. Magyarország a világon a 3. helyen áll korrupció tekintetében.
Megint a kisemberek járnak pórul.
Borzalom!!!!!!

Vendég

#1216

2015-03-25 21:57

Sajnos én is itt tartottam a megtakarításomat ,amit szeretnék vissza kapni,
Sorstárs

#1217 Re:

2015-03-25 22:59

Sorstárs

#1218 Re:

2015-03-25 23:02

#1207: -  

 EZ IGAZ???

SorstársI

#1219 Re: Re: Hihetetlen itt mindent lehet ???

2015-03-25 23:06

#1209: - Re: Hihetetlen itt mindent lehet ??? 

 Igen , itt mindenz lehet!!! Én rájuk stavaztam, de kár volt!!!

Sorstárs

#1220 Re:

2015-03-25 23:13

#1216: -  

 Én is! Nekem a NYESZ számlám és TBSZ számlám is odaveszett. Már semmit sem látni tisztán. Alaposan becsaptak, átvertek mindenkit. Ennyit jelent a "keményen dolgozó kisember" Rogán szerint. Csak  addig van reánk szükség, amíg a szavazatunkat megkapják.

Sorstárs

#1221 Re:

2015-03-25 23:26

#1210: -  

Ezzel teljesen egyetértek!! Induljon egy nyitott csoport is! A faceook oldalt a politikusok is olvassák. Legalább megismernék a károsultak véleményét!! Bár nem biztos, hogy érdekli őket. Nagy ívben tesznek ránk!!


Vendég

#1222

2015-03-25 23:53

Ügyészség,Rendőrség,nyomozó hatóságok, MNB, Orbán. Tarsoly, Orgován

Ez maga a balkán. Tarsoly irányit mindenkit mi meg a törvényeknek megtartásával

végignézhetjük, hogy semmiznek ki bennünket.

Ennek az ügynek a kezelése minden illetékes hatőság és a kormány részéról

a volt debreceni polgármester kupakolásával egyenlő.

Ki kell tartanunk a teljes kártalanítás mellett, mert egy előre lejátszott terv áldozatai vagyunk ! 


Vendég

#1223 Re: Re:

2015-03-25 23:54

#1221: Sorstárs - Re:  

 Ez nagyon jó ötlet, maximálisan támogatom!!! Kitartás minden Sorstársamnak!


Vendég

#1224

2015-03-26 03:58

Sajnos Én is károsult vagyok!
egy mindenkiért, mindenki egyért!!!!!

#1225

2015-03-26 04:13

Rémálom ez!-ahol bábuként bánnak a nyomorult emberekkel...

 

Hogyan lehet, hogy bejelentette a Qaestor az öncsődöt, de minden további ellenőrzés nélkül, (hivatalos bejelentés a mai napig nincs) kiment a felügyelet, akkor valójában szájhagyomány, verébcsipogásra ukk-mukk-fukk, zárolt minden egyéni befektetés kifizetését, (kinek az utasítására) de a teljes cég átcsoportosításai szabadon minden kontroll nélkül folyhattak tovább???

Állami maffia működik, ahol a forgatókönyv előre le volt írva...ez a meggyőződésem. Tarsoly urat mozgatják, mondják mit tegyen, pl. milyen ügyvéd írt alá olyan cégátruházást, egy munkanélküli bűnözővel, ahol a minimum az erkölcsi bizonyítvány megléte alapfeltétel és ki ellenőrizte a feltételek meglétét...ki mozgatja egyre kaotikusabban a bábukat...sejtem...

Az irodákban az ügyintézőknek 31.-én lejár a munkaszerződésük,  akinek még van beszereznivaló papírja siessen.

Ezúton köszönöm minden tenniakaró, jószándékú  és okos embernek, ha előremozdítja ügyünket, de kérem Uraim és Hölgyeim, hogy a Nemzetközi Bíróság és egyebek felé már lépni kellene, mielőtt lehúzzák a redőnyt végleg.

Megy a hazugsággyár és a félrevezetés, altatás,  tehát lépjünk már valamerre...

A minden károsult összefogása feltétlenül szükséges, ugyanis facebook és más oldalak összevonálsa szükséges egy 10 e létszámhoz, vagy sokkal többhöz, ugyanis a számok a mérvadók a súlyunkat tekintve.

Külön külön nincs egységes határozott erő.

 

Teljes kártalanítást követelünk a végsőkig!