Elhatárolódóm az Orbán kormánytól.

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Elhatárolódóm az Orbán kormánytól. petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#26

2015-01-14 20:47

Minden eszközt meg kell ragadni hogy ez a kizsàkmànyolo családi vállalkozásként működő banda eltünjön!

Vendég

#27

2015-01-14 20:53


Most ennyit tehetek.
Köszönöm, hogy elindítottad!
Je suis Charlie

Vendég

#28 kár

2015-01-14 21:12

aláírtam, de kár, hogy van benne helyesírási hiba :(


Vendég

#29

2015-01-14 22:53

Sokan még ezt aláirni is lusták, vagy közönyösek. Na, meg gyávák.
Guszti
Vendég

#30

2015-01-14 23:28

Szeretném ha ez az országsanyarító társulat példás büntetést kapna!Ideje lenne az elszámoltatásnak,ami a gengszterváltás óta nem történt meg!A FIDESZ és csatlósai a legszigorúbb büntetést érdemlik.Teljes vagyon elkobzás,és kényszermunka!Legalább életük hátralévő idejét munkával tölthetik,ami eddig számukra ismeretlen fogalom volt


Vendég

#31

2015-01-15 03:41

Teljes mértékben egyetértek
enigmarolo

#32 A 2014 választás végeredménye

2015-01-15 03:43

a választás számokban

Coesfeld

#33

2015-01-15 05:36

Minden tekintetben a kormany minden döntésétől  elhatárolódom több mint 6 éve A Magyar Köztársaság állampolgáraként el kellett hagyjam szeretett országomat, hogy ne halljak éhen. Jelenleg külföldön élek de haza akarok menni. Ott van az otthonom és a kutyáim is. Az Orbán rezsim miatt kellett meglépnem, hogy elhagyom szeretett országom. Nem akarok félelemben, szegényen nyomorban élni. Európához akarok tartozni szeretem a hazámat ahol születtem. És ott akarok élni de hagyjanak élni, megélni hagyjanak. Rokkant nyugdíjas vagyok 58 éves még túl fiatal ahhoz, hogy éhen halljak Magyarországon. Alá írtam peticiót köszönöm. Coesfeld

 

 


Vendég

#34

2015-01-15 05:54

Nem is tudom :/ ...a hazai média??!!, a döntéshozokról nem is beszélve. Nagyon szomorúan venném tudomásul ha az UNIÓ a mi petíciónkból értesülne a magyarországi viszonyokról!

Vendég

#35 Re: Re:

2015-01-15 06:25

#6: István Sipos Szabó - Re:  

 szerintem nem ártana mindezt többnyelvűen is megírni ;)

 


Vendég

#36

2015-01-15 07:02

Sokan vagyunk, akik kitörnénk a "nem tehetjük meg, de hallatnánk a hangunkat" csapda-helyzetből. Én az interneten megteszem, de szívesen tennék többet is. Ezek az állásfoglalások alkalmasak lehetnek arra, hogy ebből a "közegből" ütős csapat legyen! Tisztelettel: Lajtai Ottó (70/381-5465)

Vendég

#37 Re: kár

2015-01-15 07:02

#28: - kár 

 Segítsetek kijavítani. És javítom. Köszi.


Vendég

#38 Re: Re: Re:

2015-01-15 07:05

#35: - Re: Re:  

 Igen és meg is köszönöm ha valaki Angol, Német és Francia nyelvre lefordítja és elküldi, Azonnal felrakom.


Vendég

#39 Re:

2015-01-15 07:06

#36: -  

 Teljesen igazad van.

Vicuska

#40 Re:

2015-01-15 07:12

#24: -  

 Aki azt mondta, hogy 47000ből -közmunka- meg lehet élni, azt maga a minisztere is kinevette... hozzáfűzöm, szerintem az idén megemelt minimálbérből sem lehet megélni.. A kormánybiztosoknak is jól jön az a kis harminc százalékos fizetés emelés...  mert rezsicsökkentés van...


Vendég

#41

2015-01-15 07:16

Arra jó, hogy megtudják a Magyarok többsége nem ért egyet orbánékkal. De a problémáinkat nekünk kell megoldani!
Vicuska

#42 Re:

2015-01-15 07:17

#33: Coesfeld -  

 Tisztelt Coesfield,  Ön még szerencsés, ha talált menekülő utat..   Én is ott tartok 48 évesen, hogy mennék, mert hiába vagyok több területen  képzett, diplomával túlképzett, három tanuló gyerekkel évek óta tartó munkanélküliként képtelenség megélni..   


Vendég

#43

2015-01-15 07:43

Egyetértek.

Vendég

#44

2015-01-15 07:57

Sajnos a nyugdíjból nem tudok felajánlani pénzbeli támogatást

Vendég

#45

2015-01-15 07:59

Minél előbb el kell távolítani Orbánékat

Hoffmann

#46 Re:

2015-01-15 08:03

#44: -  

 De édes, köszünjük de nem is kérünk támogatást. Nem szeretnénk támadási felületet adni nekik. Mert ők lophatnak mi mégcsak nem is támogathatunk. 


Vendég

#47

2015-01-15 09:02

Soha nem voltam az Orbán Viktor vagyis a Fidesz szinpaizsánsa,de nem is leszek.Hányingerem van tőlük.

Dósa Béláné.
Eberrt Terézia

#48 Elhatárolódom az Orbán kormánytól!

2015-01-15 09:28

Az egész gazdasági-szociális-pénzügyi stb. szerkezet rossz és  egyre rosszabb!!!

Minden Orbán ötletelése nyomán történik! 

- Rosszak az ELOSZTÁSI viszonyok (az elsődleges és a további elosztás is)

- Rossz az ELSZÁMOLÁSI RENDSZER - kiskapu kiskapu hátán.

- Rossz az ADÓZÁS - az EGYKULCSOS adózás abnormális - orosz utas (1990-ben vezették be                                                 Oroszországban)

                              - a FORGALMI adózás a lehető legabnormálisabb és túl MAGAS (27 %)

- Nagyon rosszak a BÉREK, főleg a legalacsonyabb, a MINIMÁLBÉR nagysága..., ennek a megélhetési       szinten kellene, hogy legyen, amit országos felméréssel lehet megmérni. 

  Sajnos felbomlott a FIZETŐKÉPES KERESLET ÉS KÍNÁLAT törvénye.

  Sem az ALKOTMÁNYBAN, sem a MUNKA TÖRVÉNYKÖNYVÉBEN nem szerepel tisztességesen, hogy         ennek mennyinek kellene, hogy legyen!

  Mindkét fontos okmány azt tartalmazza, hogy MINDENKINEK JOGA VAN A MUNKÁHOZ, de sajnos azt nem tartalmazza konkrétan, hogy a napi 8 órás munkavégzésért MINDENKINEK JOGA VAN a MEGÉLHETÉST FEDEZŐ BÉRHEZ! 

- A BÉREN KIVÜLI JUTTATÁSOK összegének az ALAPBÉRBEN A HELYÜK! (az egészségbiztosítás és             nyugdíj miatt)

- A KÖZMUNKÁS státusz ÁTVIZSGÁLÁSA! Sajnos a jelenlegi rendszer rossz, ugyanis a                               MUNKANÉLKÜLISÉGI RÁTA meghamisítása! 

- A JÁRULÉKOK túl leegyszerűsítettek, ráadásul nem szabad lett volna a munkaadó részét átkeresztelni    SZOCIÁLIS ADÓVÁ, ez ismét zavart okoz. 

  A JÁRULÉKOKBA beilleszthető lenne egy SZOCIÁLIS járulék, ami havi 200,- Ft. lenne, amelyből megoldható lenne a SZOCIÁLIS BÉRLAKÁS rendszer. (Ha a jelenlegi munkavállalókat figyelembe vesszük, ez 4.100.000 munkavállalóval számolva havonta 820.000.000,- Ft-ot jelentene!) Ez a meglévő lakások felújítására, sőt újak építésére is elegendő lenne! Sőt olyan új szociális lakások építésére, amelyek egyedülállóak számára garzonlakások kialakítására szolgálna a hajléktalan szállók lehető legkisebb lecsökkentésével.

- Az OKTATÁS... legalább az általános iskolai OSZTÁLYOK lecsökkentése maximum 16-18 főre, ugyanis ennyi gyerekkel már lehet SZEMÉLYRE SZABOTT NEVELÉST ÉS OKTATÁST elérni, ahol a kiművelt emberfők megvalósítása is lehetővé válik. Sajnos a magas létszámokkal csak jól kiművelt börtöntöltelékeket lehet "kinevelni". Ugyanis a fiataloknak a nincs (jelenlegi állapotok miatt) sem ANYAGI, SEM ÉRZELMI JÖVŐKÉPÜK!  

Ugyanis nem elég a munkahelyteremtés, ha nincs hozzá megfelelő megélhetést fedező bér, ...tehát a fiatalok nem kapnak POZITÍV MOTIVÁCIÓT A JÖVŐKÉPHEZ!!!

- A PÉNZÜGYI rendszer szintén zavaros, ennek egészségesebbé tételére is szükség lenne! Talán a régi EU-s országok idevonatkozó szerkezetét is átvizsgálhatnák és ami pozitív, az átvételre kerülhetne! 

- MEZŐGAZDASÁG esetén az ÁLLAMI FÖLDEKBŐL ÁLLAMI GAZDASÁGOKAT kellett volna csinálni, mivel rengeteg munkahely lehetett volna, természetesen megélhetést fedező bérrel.

- ÁLLATVÉDELEMMEL kapcsolatban pedig az állatok tisztességes összeírása, azok tisztességes tartásának ellenőrzése! Fontos a túlszaporodás megakadályozása érdekében az IVARTALANÍTÁS! Szegény emberek számára ez ingyenes, vagy részletfizetéses megoldás lenne! Az adó kivetése egyelőre csak a KEDVTELÉSBŐL tartott állatok számára lenne kötelező és természetesen a jómódúak számára lenne kötelező!

Baráti üdvözlettel:

 

Ebert Terézia

nyugdíjas pedagógus


Vendég

#49

2015-01-15 09:34

Minden, amit ez a kormány képvisel, távol áll a Demokráciától!

Vendég

#50

2015-01-15 10:48

Vállalom, a sajátom. Láng Áron János