NE LEGYEN DÍJKÖTELES A RÖSZKEI HATÁRÁTKELŐ AUTÓPÁLYA 900 MÉTERE


Vendég

#51 Re: Re:

2015-01-20 15:53

#15: anonimus - Re:  

 Melyik nyáron?

utazó

#52

2015-01-20 23:52

Orbán egyik kézzel ad egy picit, másikkal valamivel többet vesz vissza. Rodolfo mellette semmi sem volt. Nevetséges, hogy erre az 1200 méterre fizettetnek. Eddig sem szerettem őket, de ezután még kevésbé.
A magyar rendszámra itt is be kellene vezetni az utdijat, 20Eu/hét és megnézném kinek állna félre az orra.

Ez a régi szép időkben igy műküdött és tudták is a magyarok, hol a helyük.

Magyar vagyok, de szégyenlek magyarnak lenni. Nemkell az állampolgárságuk sem, engem ne pecsételjenek meg vele. Igy legalább tudom, hogy a szerb állam véd, ha belépek a határon.

vendég

#53 Re:

2015-01-21 00:11

#1: -  

 Az uj átkelő megnyitására kiküldött minisztert megkérdezte a helyi határparancsnok, hogy mi lesz ezután a régi átkelővel és a helyiekkel.
A Tisztelt miniszter ur azt kérdezte: "Šta te boli kurac za manjinu?"

De ha valóban megnyitnák, utána csak üres kamionok mennének a pályán, mindent elintéznének korrupcióval a kishatáron.

nicknév

#54 Re:

2015-01-21 00:17

#52: utazó -  

 Kedves Uram, ebben van némi igazság. Engem pár éve a Budapest, XIII. kerületi kapitánység egyik nyomozónője zsarolt meg. Miután jelentettem a budapesti szerb konzulnak, ők intézkedtek és védtek meg a magyar hatóságoktól. A Tisztelt konzul ur akkor azt mondta, ők miattunk vannak, a magyar hatósági szervnek viszont kötelessége engedélyezni, hogy hívjuk őket, vagy ők kötelesek hívni a konzulátusunk, amikor jogsértést érzünk és kérjük.

Jó utat mindenkinek!


Vendég

#55

2015-01-21 09:44

Hasznosnak találom az indítványozást, és reménykedem, hogy sikerül elérni a kitűzött célt.
Bácskai polgár

#56 Re:

2015-01-21 16:59

#52: utazó -  

 " A magyar rendszámra itt is be kellene vezetni az utdijat, 20Eu/hét és megnézném kinek állna félre az orra.

Ez a régi szép időkben igy műküdött és tudták is a magyarok, hol a helyük.

Magyar vagyok, de szégyenlek magyarnak lenni. Nemkell az állampolgárságuk sem, engem ne pecsételjenek meg vele. Igy legalább tudom, hogy a szerb állam véd, ha belépek a határon. "

1. A magyar állam nem a szerb rendszámra vezette be az útdíjat, hanem mindenki részére.

2. Nem csak az 1200 méter van megfizettetve, hanem az egész Csongrád megye területe. (vagy éppen az adott megye)

3. A "régi szép idők" elmúltak. Most, most van.

4. 20 Euróért egy éven át lehet utazgatni korlátlanul, az egész megyében. (Szerbiában Szabadka - Belgrád oda/vissza 10 Euró/alkalom, pocsék minősíthetetlen autóúton. Ez valóban nevetséges!)

5. Ez annyira unintelligens, buta komment, hogy azt kívánom mindig csak a szerb állam védje meg, kedves utazó.


Vendég

#57

2015-01-21 17:47

Bitch please..
Cino

#58

2015-01-22 17:21

Nem csak a vajdaságiak használják rövid távon az utat,hanem sok Magyarországi lakos is.


Vendég

#59

2015-01-23 18:05

Az elso lejaratig legalabb ne legyen dijkoteles ..ez nem okoz nagy kart annak aki jo meggazdagodik ebbol !!
egy vajdasági

#60 Re: Re: Re:

2015-01-23 18:46

#44: valaki - Re: Re:  

 Tiszelt valaki.

Nem mi szavaztuk meg viktorkát harmadszor is. viktorka 99 ben már szarrábombáztatott Taszárról benünket. Eszem ágában sem szavaznék egyik politikusra sem mert mind hazug, szélhámos, csaló és jószerivel phszihopata Szerbiában is. A magyar állampolgárságot pedig 93 év után visszakaptuk és nem "megkaptuk". Mi az nélkül is magyarok voltunk és vagyunk.

Nem sokan mentek magyarországra dolgozni nehogy elvegyék a tesóktól a munkát,külföldi munkaválaláshoz meg senkinek semmi köze, adózni meg ott kell és szoktak ahol jövedelmet valósítanak meg.

A 900 méteres szakasz megfizettetése pedig alkotmányellenes mert korlátozza a szabad mozgást! Arról nem is beszélve ,hogy ki volt az a gyenge elmélyű barom aki az egész határátkelőt Szerbet is úgy tervezte meg,hogy nincs elkülönített kerékpár és gyalogos forgalomra biztosított út. Szegény gyerekek és más gyalogosok akik gyalogolnak azon a két kilóméteres szakaszon esőben ,hóban,kánikulában, sötétben!!! A régi határátkelő ugy tönkre ment ,hogy azt egyhamar nem fogják megnyitni.

 

Vendég

#61 egy vajdasági

2015-01-23 19:25

Tiszelt valaki.

Nem mi szavaztuk meg viktorkát harmadszor is. viktorka 99 ben már szarrábombáztatott Taszárról benünket. Eszem ágában sem szavaznék egyik politikusra sem mert mind hazug, szélhámos, csaló és jószerivel phszihopata. A magyar állampolgárságot pedig 93 év után visszakaptuk és nem "megkaptuk". Mi az nélkül is magyarok voltunk és vagyunk.

Nem sokan mentek magyarországra dolgozni nehogy elvegyék a tesóktól a munkát,külföldi munkaválaláshoz meg senkinek semmi köze, adózni meg ott kell és szoktak ahol jövedelmet valósítanak meg.

A 900 méteres szakasz megfizettetése pedig alkotmány ellenes mert korlátozza a szabad mozgást! Arrol nem is beszélve ,hogy ki volt az a gyenge elmélyű barom aki az egész határátkelőt úgy tervezte meg,hogy nincs elkülönített kerékpár és gyalogos forgalomra biztosított út. Szegény gyerekek és más gyalogosok akik gyalogolnak azon a két kilóméteres szakaszon esőben ,hóban,kánikulában, sötétben!!! A régi határátkelő ugy tönkre ment ,hogy azt egyhamar nem fogják megnyitni.

 
Csaba

#62 Re: Teljen felesleges

2015-01-28 08:34

#7: Alonso - Teljen felesleges 

Szeged-Észak csomópontig a személyautóknak ingyenes volt, talán csak a teherautóknak volt fizetős.

Szerintem nem is a fizetés ténye a legborzasztóbb, mert legyen fizetős az első lejárattól kezdve, hanem a tény, hogy nem lehet úgy átmenni, hogy ne kelljen fizetni.

A másik meg a szivatás, hogy nem is lehet megvenni, vagy ha lehet, azt drágán stb. stb.

Számomra elvi kérdés, hogy a határátkelés maga legyen ingyenes. Az, hogy az első lejárat után mi a helyzet, már más kérdés.


Vendég

#63

2015-06-30 10:53

Az utazoknak lehetöséget kell adni hogy élhessenek a választás lehetőségével, es dőnthessenek arrol hohgy fizetős vagy ingyenes autóúat akarják használni atól fügően , hogy mik az anyagi lehetőségeik.

Vendég

#64 Re:

2015-06-30 10:54

#27: -