Követeljük a Jobbik bírósági betiltását!

Követeljük a Jobbik bírósági betiltását! / Közlemények / Üzenet Izraelből. / Hozzászólások


Vendég

#1

2014-11-19 14:39

Akkor, már kezdhetnénk Gyurcsánnyal..
Kisördög
Vendég

#2

2014-11-22 06:16

Kedves Péter barátunk, bár egyetértek, de ezt a népharag, a feldühödött tömeg ("a Zemberek") előbb-utóbb úgyis megteszi vele (vagy szitává lövik, mint egy veszett sakált). Ne mi mocskoljuk be már a kezünket egy ilyen mocsadék brigantival. Vagy a demokratikus Negyedik Köztársaság bírósága fogja előbb-utóbb valós életfogytiglani fegyházra ítélni, sötétzárkában végrehajtandó. Ott pedig valószínű, a rabtársai fogják meglincselni. Szerintem ennek a mocsadéknak sokkal nagyobb büntetés a valós életfogytiglan, mintha kinyírnák. Mert legalább naponta, sőt, óránként szembesítenék a gaztetteivel. Úgy a smasszerek, mint a rabtársai.


Vendég

#3 Re:

2014-11-22 06:33

#1: -  

 Vagy inkább Önnel, tisztelt hölgyem (uram), és az önhöz hasonlókkal!

ifjpalyizoltan

#4 Végső megoldás?...

2014-11-22 06:35

Ha a végső megoldást kívánjuk alkalmazni ellenségeinkkel szemben, akkor mennyivel vagyunk jobbak vagy többek tőlük?...

 

egy emberséges ember


Vendég

#5

2014-11-22 06:50

Úgy van. Amíg a kollégista haverok szabadlábon vannak, addig nem lehet "méregteleníteni" Magyarországot.

Vendég

#6

2014-11-22 08:26

JÓ,DE MI LESZ A PETÍCIÓVAL ? NEM KELL BEADNI VALAHOVÁ ? NEM LEHETNE BEADNI A BÍRÓSÁGRA A JOBBIK MEGSZÜNTETÉSI KÉRELMÉT ?

Vendég

#7

2014-11-22 08:36

Nagyon haragszom azért amit tett amilyen rendszert kiépített, de ezért nem csak Ö a felelős./Lázár , Rogán Kósa és még sokan mások Jaj ki ne hagyjam ezt az újságirónak titulált Bauer Zsoltot

Vendég

#8

2014-11-22 11:02

Péter! Nem akasztani, leváltani,törvényesen elítélni és nagyon hosszan börtönbe zárni kell, cinkostársaival együtt!

Vendég

#9

2014-11-22 14:57

Vannak barátaim akik már évekkel ezelőtt is ezt mondták, de én azt hiszem, hogy ha (Isten ments) megtörténne, akkor már utána bárkivel is előfordulhatna. Elszabadulhatnának az indulatok. Annak persze örülnék ha sikerülne őt még 2018. előtt megbuktatni, de jelenleg nincs olyan karizmatikus vezető egyéniség az országban akit a nép többsége elfogadna, ezért vagyok rettentően szomorú. Mert ha mégis megbukna ez a köztörvényes bűnöző, ez a maffiózó, akkor itt anarchia lenne, sőt akár egy polgárháború is kitörhetne, vagy ami szintén drámai esemény lenne, hogy az új nácik, újfasiszták kerülnének hatalomra, az pedig tényleg rosszabb lenne mint ez a rohadt, szemét viktor!
Tehát én azt mondom, akkor sikerüljön eltakarítani az orbánt és rendszerét, amikor tudunk helyette egy alkalmas vezetőt a miniszterelnöki posztra állítani!
A tragédia közben az, hogy az országot és annak hitelét rombolja naponta, vagyis az lenne a jó, ha már holnap el lehetne zavarni ezt a bűnbandát! Azonban a dolgok jelenlegi állása szerint, ez sajnos nem fog menni :-((((
Gyuri

#10 a 9-es vagyok ismét (Gyuri)

2014-11-22 15:05

Csak azért írok ismét, mert most olvastam el a 2-ik hozzászólást, amivel 100%-ig egyetértek! Valóban az lenne a megfelelő büntetés neki (k) ha a börtönben rohadna el (meg). Valóban hasonlóan járna "őkirálysága" mint azok a bűnözők akik gyerekeket öltek, vagy erőszakoltak meg, mert ahogy a szakemberektől tudni lehet, még legaljasabb bűnözők is kivetik maguk közül a gyermekek ellen bűnöket elkövetőket. 


Vendég

#11

2014-11-22 17:13

Azért ez durva....Elég ha csak szépen megbukik a Fidesz. És vigyázat nehogy a végén Jobbik-FIDESZ koaliciós kormány legyen..Ha pl. 2018-ban a FIDESZben csalodottak a Jobbikra szavaznának....

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2014-11-22 17:21



Vendég

#13

2014-11-22 18:12

Az első mondattal egyetértek. Az akasztást nem tartom kívánatos tettnek semmiképpen, sőt elfogadhatatlan, aki megtenné gyilkossá válna, nem beszélve arról, hogy annyit kapna érte mint egy rendes emberért. Egyébként pedig ezzel mártírt csinálnának belőle, ami szintén nem lenne jó.
A leváltása lenne kívánatos és egy pártatlan bíróság általi per és ítélethozatal.

Vendég

#14

2014-11-23 15:27

Kedves Péter!
Ezt a peticiot, legalább már 5-6- szor aláírtam, ennek ellenére minden héten kapok ujabbbakat. Talán már nem érdemes ebben az országban tovább foglalkozni ezzel a témával - mert úgí sem történik semmi!
Üdvözlettel: Dr. Komlós marianna
Dr Sincsik Géza

#15

2014-11-30 23:30

Tisztelt Ügyvéd Úr!

Szerintem a szellem fasiszták kergetését, és az Orbán Viktorozást hadja abba, mert egyrészt semmi értelme, másrészt a Gyurcsány-Bajnai-Mesterházy és további baloldali politikusokra már nem kiváncsi a többségi társadalom!

Shalom!