Tanulni szeretnénk!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Tanulni szeretnénk! petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#1

2014-10-24 13:16

le a kísérleti "tankönyvekkel". minőségi oktatási feltételeket a fiataloknak. és le a kormánnyal is. takarodj fidesz...


Vendég

#2

2014-11-20 17:46

felhaborodva es elborzadva olvastam ,ha ez tenyleg a masodikos tankonyvben van,nagyon szomoru vagyok, am orulok,hogy mar nincs ilyen koru unokam akit ilyen szegyenletes baromsaggal tomhetnenek!!!!

Vendég

#3

2014-11-20 20:20

Mielőtt bárki örülne, hogy a kormány ellen írok petíciót, az ne örüljön, mert bár nem a Fideszre szavaztam, de nem is vagyok balos. Remélem pusztán szakmai célja van az egésznek, hisz én sem szeretném, hogy mikor iskolába mennek a fiaim, ekkora baromságot kelljen hogy olvassanak.
entero

#4 Re:

2014-11-20 23:03

#3: -  

 Talán ítélkezés helyett nem ártana előbb kicsit tájékozódni is. Ez egy Grimm mese, amelyet valaki szándékos belinkelt mindenféle forrásmegjelölés nélkül, mintha kötelező tanulmány lenne.

Egy újabb aljas baloldali húzás.

entero

#5 Re:

2014-11-20 23:08

#1: -  

 Te is bevetted ezt a maszlagot? Értelmiségi baloldal, röhögnöm kell. Grimm neve mond valamit?


Vendég

#6

2014-11-21 00:02

Szoval... Grimm  meseit   ismerem ...  meg  kell  mondjam  nem egy  masodikos  kisgyerek  lelkenek  valok azok a  mesek!

 


Vendég

#7

2014-11-21 09:22

Ki raktam a faceebokra de a facésok le tiltották hogy kéretlen tartalom!

 

Közbeszóló

#8 Re:

2014-11-21 09:24

#1: - 

Ha valaki ismeri pl.: a magyar népmeséket és mondai kört, az tudhatja, hogy hétfejű sárkánnyal, vitéz levágott fejével, majd „élet vizével” visszaragasztva és más szörnyűségekkel és hülyeségekkel már elődeink is rémisztgettek bennünket. Én nem ebben, hanem a túlzott ismeret dömpingben látom tankönyveink nagyobb hibáját. Az így tanuló érettségizőkből lesznek aztán azok, aki nem tudják pl.: mikor és mi volt a Mohácsi vész vagy ki írta a Huszt-ot stb.

 

 


Vendég

#9 Re:

2014-11-21 09:29

#1: -  

 Kilátásba helyezem a pszichiátriát is ha ezt kell, ilyeneket kell  olvasnia a gyerekemnek, csoda ha egyre több gyereket kell majd vinni pszichológushoz? Meghal a gyerek és még holtában is veri az anyja?? Ez még nekem is durva! Ezek után ahol ilyen a tananyag milyen nyugodtan alszanak a kisiskolások????? Én tuti ki fogom tépni a könyvéből az ilyen lapokat!


Vendég

#10

2014-11-21 11:30

A megalapozatlan, évente az éppen aktuális igényeknek megfelelő változtatás a gyermekeink egészséges fejlődését gátolja. Ne politikai alapon határozzák meg a jövő generáció életét és tudását. Ez követelés a gyermekekért. Olyan emberek foglalkozzanak az oktatással, akiknek szívügye a jövő generáció, és nemcsak megélhetési politikus.

Vendég

#11 Re: Re:

2014-11-21 12:56

#4: entero - Re:  

 Mindegy, hogy Grimm mese! Az teljesen mindegy! Nem az a kérdés, hogy kiírta, hanem, hogy tényleg be van-e rakva egy másodikos kisgyermek könyvébe?! Ez a kérdés!

Zsuzsa

#12

2014-11-21 12:59

Bizonyítékot kérek, hogy tényleg benne van egy másodikos tankönyvben! Ha ez valami kamu, akkor ahol csak tudom, ott fogom hírdetni, hogy ez az oldal a fb.-én csak egy kamu, hazug oldal!!!

Éva

#13 Tanulni szeretnénk

2014-11-21 14:06

Ha ez igaz, akkor csak annyit mondhatok hogy borzalmas. Egy 7-8 éves gyermek tankönyvében ilyen beteges agy szüleményét beleteni felelőtlenség.


Vendég

#14 Re: Re:

2014-11-21 15:37

#4: entero - Re:  

 Grimm mese ide vagy oda aki ezt egy tankönybe bele szerkeszti, az nem normális. Soha nem voltam isten hívő, de ha a gyerekeket ilyen "mesékkel" traktálják, hát tőlük se várják el.

kiváncsi

#15 Re: Re:

2014-11-21 19:18

#4: entero - Re:  

 Mi a címe a mesének?Sok sok Grimm mesét ismerek,de ezt nem.Nem írom,hogy sajnos.Köszönöm a felvilágosítást!


Vendég

#16

2014-11-21 20:43

Az ilyen mesék kártékonyak...Ha lenne iskolás korú gyermekem inkább elköltöznék Várpalotáról és a hit Gyülekezete iskolájába járatnám a gyermekem..
Manapság az iskolákban rengeteg olyan dolgot tanítanak,ami felesleges,vagy rossz...Pl.az evoluciót úgy tanítják,mintha bizonyított lenne,pedig nem az!!!
Wass Albert pedig Náci író!!!..stb....

Vendég

#17 Re: Re: Re:

2014-11-22 00:39

#11: - Re: Re:  

 Kedves Uram / Holgyem. 15 eves tanulo vagyok . en csinaltam a peticiot polotika nelkul :) nem vagyok se jobbos , se balos  ( Orban bacsival egyutt mindenki egy kocsog!) de ami a tankonyvbe van ,felhaborito!!!! Nem tusunk eretsegihez tanulni (9. Osztalyos anyagok lesz benne a legtobb) mert nincs rendes matematika konyv es a nyelvtankonyv az smst tanitja nekunk :) ha maga szerint ez normalis , kerem szopja le az orban bacsit es 600 meterre a fold ala dugjak el magukat :) hatalmas tisztelettel :),Oltean David


Vendég

#18

2014-11-22 08:14

A korrupció, az oktatás, az egészségügy stb. mindenfajta új adó -- megszorítások miatt.

Éva

#19 Tanulni szeretnénk

2014-11-22 11:50

Kívánom, hogy legyen eredményes ez a petíció ! Akiknek kötelességük odafigyelni az ifjúság nevelésére azok gondolkozzanak el azon, hogy mit adnak a gyerekek kezébe.

tommy

#20 grimm

2014-11-24 19:31

Hozzátenném hogy Grimm meséiből nem azért tudtak horrorfilmet csinálni mert olyan, egyszerű kis mesék, kisiskolásoknak :D