Követeljük a Jobbik bírósági betiltását!

Követeljük a Jobbik bírósági betiltását! / Közlemények / ELÉG VOLT A NEONÁCIKBÓL! / Hozzászólások


Vendég

#26

2014-07-07 17:16

Nekem is elegem van belőlük !

Vendég

#27

2014-07-07 20:39

Elég. Volt.

Vendég

#28

2014-07-09 05:45

Kedves 20. hozzászóló.
Honnan veszed azt,hogy az EU ki foszt benünket?
Én teljesen másképpen látom. Az Eu nélkül már régen Etiop szinten lenne a gazdaságunk. A ragyás Sanyié és a Polt Petikéé az ősszes felelőség a nyilas ügyben. A nyilasokkal kapcsolatban van már jögerős ítélet. Remélhetőleg az Orbánizmus közeli bukása után ezek a bűnsegédek a bíroság elött felelnek a tetteikért

Vendég

#29

2014-07-20 23:43

-.-
dániel péternél tényleg nem ismerek férgesebb patkányt, bizonyára az anyja is kiskorában szívesebben látta volna elabortálva ezt a beteg bűzbogarat!

Vendég

#30

2014-07-21 09:38

Kedves????29. hozzászóló
Úgy látom a sors veled csúnyán elbánt.Az észosztásnál nagyon hátúl állhattál,neked már nemigen jutott.

Vendég

#31

2014-07-21 16:03

29-es
Ne dicsekedj,ne propagáld magad. Lászik az írásodból.hogy az anyamacskámnak nagyobb az inteligencia hányadosa mint neked. Maradj csak a kuruc infonál, az jobban illik hozzád,te kis náci ka-ka.

Vendég

#32

2014-07-21 16:14

29 es van itt egy teszt ezen az oldalon. Kérlek töltsd ki,és tedd közkincsé.Had lássa mindenki ,a hozzád hasonlóak mennyire ostobák.
Ha van rá igényed ki tudlak szerezni Ausztriába,vendágmunkásnak. Talán ha te is tapasztalnád azt ,hogy miattad és a hasonszőrű elmebetegek miatt milyen utálattal viseltetnek velünk,magyarokkal szemben,ha éreznéd az utálatot csak azert mert magyar vagy, talán pofán vágnád a szélhámos hazaáruló vonát és a kedves vezetőt.

Vendég

#33

2014-07-21 20:06

Tudjátok 29 és 32es, ez a dániel nevű ócska köztörvényes rettegő nem más, mint egy hibbant elmebeteg, akit a hozzátok hasonló fasizmussal és nácizmussal sakkban tartót unalmas életű, depressziós és gyűlölködő féreg követ. Láttam a viselkedését és a blogját is olvastam a facebookon, aztán rájöttem, hogy ez a demokráciát úgy köpi szembe, ahogy csak tudja. A kiírásait bizonyítékként meglehet említeni. Egy demokrata nem ír olyanokat, hogy a magyar genetikusan alattvaló, a román csendőrök verjék a rohadt magyarokat, remélem Garan Beáta megdöglik a gyerekeivel együtt....és a viselkedése, amit a bíróságon is csinált, ügyvédként se felöltözve normálisan ügyvédhez illően, hanem koszosan-büdösen őrjöngve csapkodva viselkedett...persze, hogy nem szeretem ezt a balfaszt! Maga az egyénből sül az ember gyűlölet! Ilyen az egész baloldal, ezért is lett Orbánnak 2/3-a és lesz még vagy 20 évig. A hibbant gyurcsány is mit csinált? 2013-ban megkéselték a két sportolót aztán kiment a DK-MSZP-Együtt2014 tüntetni a Fidesz székháza elé a két késelő mellett. Bajnai meg a igen bőszen bólogatott kertész ákos útszéli mocskolódására, és mikor mesterházy összehívta kertészt meg az mszp vezérkarát és rohadt magyaroztak és köpködtek 15 millió magyarra?
Aztán a választáson mindenki köpködött egymásra, mikor az mszp-ből kivált, bajnai, gyurcsány, bokros, aztán szanyi kijelentése után, hogy gyurcsány a múlt, összeállt a régi mszp.
A baloldal és benne a gyurcsány-bajnai-mesterházy szövetség mindig is a magyarok ellen lesznek, és mindig is gyalázkodva fogják az ilyen dániel félék talpat nyalni.
Hiteltelenek és gyűlölködők vagytok, ezért nem lesztek ti soha hatalmon és ezért náci meg fasiszta mindenki, mert nem az a véleménye, mint nektek!


Vendég

#34

2014-07-22 07:31

Drága 33-as te kevered a szezont a fazonnal. Mi köze van a nácizmus elítélésének Gyurcsányhoz és a Szanyihoz? Te lennél a magyar demokrata? Akkor nagy a baj.Ha ijen a demokraták többsége akkor el kell hagyni ezt a szar országot mert gének ide gének oda ,mi alatvalók nem akarunk lenni. Ha Dániel hibbant akkor mi vagy te? Gyurcsány nagy bünt követett el amikor bezáratta az elmegyógy intézeteket.Ennek a következménye ,hogy sok elmebajos náci szabadon koborolhat,és fertőzi a gyenge immunrendszerű magyart. Mert mi magyarok mindig szeretjük megmagyarázni miért mások a hibásak, azért ha rosszúl mennek a dolgaink.Tanulni keményen dolgozni azt nem szeretünk. Egyszerübb zsidózni cigányozni. Pedig nem ők a magyarok esküdt ellenségei, hanem mi magunk. Kedves 33 kérlek ,hablaty hejett mondj éetrelmes szót is ,igazadat támaszd alá tényekkel is. Az egy másik történet, hogy a magyarok most miért a szélsőségeket és az önkéntes rabságot választották.Mert most rabok vagyunk az biztos, első szarházi viktor és talp nyaloi rabjai.

Vendég

#35 Re:

2014-07-22 19:12

#34: -

Tanulj meg olvasni faszfej! Ha nem érted, amit írtam, akkor menjél nyugodtan el! A demokraták csak gyűlölködni tudnak! Ezért végzitek hamarosan vaslánpán!

Dániel Péter

#36

2014-07-22 19:13

fost reggeliztem!
Kertész Ákos

#37

2014-07-22 19:17

A zsidó genetikusan alattvaló. József Attila talált mentséget: „ezer éve magával kötve, mint a kéve sunyít, vagy parancsot követ.” De ez nem mentség arra, hogy a zsidó a legsúlyosabb történelmi bűnökért sem érez egy szikrányi lelkiismeret furdalást, hogy mindent másra hárít, hogy mindig másra mutogat, hogy boldogan dagonyázik a diktatúra pocsolyájában, röfög és zabálja a moslékot, és nem akar tudni róla, hogy le fogják szúrni. Hogy se tanulni, se dolgozni nem tud és nem akar, csak irigyelni, és ha módja van legyilkolni azt, aki munkával, tanulással, innovációval viszi valamire.

Ma már a második világháború borzalmaiért, a Holocaustért egyedül a zsidó a felelős, mert a zsidó volt, aki pénzelte Adolf Hitlert, hogy a leölt zsidók vagyonát megszerezzék sajátjaik!

Így feloldozást nem kaphat soha!

Vendég

#38 Re:

2014-07-22 19:31

Tudod 33-mas, nem értek veled egyet! Hány művészt, zenészt, szinészt, és kitudja még milyen területen adtunk nagy koponyákat a világnak.

http://hu.wikipedia.org/wiki/H%C3%ADres_magyar_sz%C3%A1rmaz%C3%A1s%C3%BA_szem%C3%A9lyek_list%C3%A1ja

okosítsd a fejed, és ne patkánykodj. A mi esküdt ellenségeink, csak az olyan magyarok, akik lefeküdnek az idegen megszállóknak, mint amilyen a baloldal. A dániel féle beteg náciktól az Isten mentse meg ezt az országot!


Vendég

#39

2014-07-23 04:37

Hallo 34-es vagyok. Most már bizonyított tényként kezelem,hogy a nácik álltalában ostoba emberk.
Nem kell mást tenni mint a gyülőlettől átitatott kommenteket olvasni,és rögtön látható, a primitiv mivoltotok. A gyülölet olyan ösztön amit az evolucios fejlődés során ti nem tudtatok szellemi fejlődéssel le gyűrni. Ti megmaradtatok az emberszabású majmok szintjén.A jellemeteket tükrözi az is ,hogy nem mertek a saját nevetekben írni.Miért bujtok Kertész és Dániel személye mőgé?36-37.Mint az állatok,meglehetősen penetrás saját szagotok elrejtése okán az ellenségnek képzeltek ürülékébe fetrengtek.Ismerem Kertész és Dániel Péter munkásságát.Hát óriási a két ember szellemi fölénye veletek szemben,ti kis náci ka-kák.37-es iszonyú ostobaságokat zagyválsz össze vissza. Ha egy elmeorvos vizsgálná az irásodat ujjongana,mert benned az előre haladott elmebaj összes tünete egy személyben fellelhető. Te egy potenciális breivik vagy.Kötözni való ön és közveszélyes pszihopata.38-as te is alig müvelt egyed vagy,ez látszik a hivatkozásaidon.Az biztos ,hogy még szippantő csö kezelőként sem tudnálak alkakmazni,még ahhoz is egy kicsit több talentum kell mint amivel rendelkezel.A magam részéról több hozzászólást nem írok,egy bizonyos szint alá nem akarok süjjedni. Baráti üdvözlettel és megértő sajnálattal,egy nem zsidóvalású nem is szoci, de demokrata.

Vendég

#40

2014-07-24 07:47

itt mindenki náci, aki nem az mszp, dk, együtt buziságaival nem ért egyet :)
amúgy nagyanyám zsidó :) Én náci zsidó vagyok te birka..... :)

Vendég

#41

2014-07-24 07:49

Elnézést kérek mindenkitől a 39-es bejegyzésem miatt! Már beadták az orvosok a gyógyszerem, ezért nem fogok többet ilyet kiírni. Rájöttem, hogy a demokrata a nácinál és kommunistánál is nagyobb csúszómászó féreg! Olyan mint kertész vagy dániel zsidók!
Bocsánat!
első szarházi kisbányi miki meretisch cilka

#42

2014-07-24 11:27

Kedves feleim! Valószínű a nyílas és újfasiszta testvéreink nem sokszor voltak jelen a történelem órákon,mert különben tudnák,hogy a bálványuk annak idején nem csak a cigányokat és a zsidó honfitársainkat akarta ki írtani,hanem a szellemi fogyatékosokat is.Valószinü a mostani kis nácik és a nyilasok is a krematóriumban végeznék, mert ök bizonyosan bele tartoznak az örültek halmazába. Kedves nácik és más elmebajosok ,imádkozom éretetek. És emigyen fohászkodom a mennyei atyánkhoz, Mindenható, bocsásd meg a vétkeiket mert,e balgák nem tudják mit cselekesznek! Ámen

Vendég

#43

2014-07-24 11:33

41-es! Megbocsátok

Vendég

#44

2014-07-24 17:12

Tiltakozom az ilyen gárdák müködése ellen.
Követelem, hogy a kormány határozottan lépjen fel az ilyen
szervezetek ellen!
Liliom Jánosné

Vendég

#45

2014-07-24 21:42

Minden fajta nácibol elég.

Vendég

#46

2014-07-25 06:26

Takarodjanak nemcsak az országból, hanem a világból is! Soha többé fasizmust, soha többé nácizmust!

Vendég

#47

2014-07-26 04:24

Le a nacizmusal!

Vendég

#48

2014-08-09 10:20

Teljes mértékben egyetértek a véleményeddel, hogy már régen eljött az ideje, hogy betiltsák e nyilas, náci szervezeteket. Ami most folyik Magyarországon, az rendkívül tragikus fejlemény.