December 31 Szilveszter korlátozás feloldás
Sziasztok azért hoztam létre ezt a petíciót mivel szeretném illetve szeretnénk (akik alá írják) hogy december 31 re a kijárási tilalom legyen feloldva, bulik felőlem lehetnek ugyanúgy zárva illetve a boltok is viszont ezt a napot szeretnénk megünnepelni mint minden évben tüzijátékozással és ezt nem egy rendőr melett szeretnénk jópár ezer ft os csekkel.
Mégegyszer elmondom csak annyit szeretnénk elérni, hogy ezen a napon ne legyünk már otthon. (és panelből necces lesz kilőni a telepet...
Kérem azokat az embereket akik ünneplik a szilvesztert és ugyan így gondolják a helyzetet írják alá és osszák meg ezt a petíciót.
Norbert Developer
Kapcsolatfelvétel a szerzővel
Kapcsolatfelvétel a szerzővel
E weboldal adminisztrátorának bejelentéseA petíciót lezártuk, és az aláírók személyes adatait eltávolítottuk.Az Európai Unió általános adatvédelmi rendelete (GDPR) előírja, hogy személyes adatok kizárólag törvényes okból kifolyólag kerülhetnek tárolásra, valamint azt, hogy az adatokat a lehető legrövidebb ideig tárolhatják. |