Követeljük hogy aszfaltozzák újra a Bajna-Szomor közötti úgynevezett. halálkanyart!
Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével
Köszönet
2020-11-02 19:33:00Kedves aláírók
Nagy köszönet mindenkinek aki mellénk állt és aláírta a petíciót.
Igazi sikertörténet a miénk, hisz az összefogás következtében új aszfaltot kapott a kritikus útszakasz, melynek eredmény az hogy már fél éve egyetlen baleset sem történt ezen a szakaszon, és az úgynevezett halálkanyarban senki nem csúszott ki azóta!
Remélem ezzel sok embert sikerült megmentenünk.
Köszönet mégegyszer mindenkinek!
Zoltán Ábrahám
Petíció megosztása
Segítsd ezt a petíciót, hogy több aláírást érjen el.
Hogyan lehet népszerűsíteni egy petíciót?
- Ossza meg a petíciót a Facebook oldalán és a petíció témájához kapcsolódó csoportokban.
- Vegye fel a kapcsolatot a barátaival.
- Írjon egy üzenetet, melyben részletezi, miért írta alá ezt a petíciót. Ez segít másoknak megérteni, hogy milyen fontos ez a téma, így valószínűbb, hogy ők is aláírják a petíciót.
- Másolja ki és illessze be a petíció webcímét az üzenetbe.
- Küldje el az üzenetet e-mail, SMS, Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram és LinkedIn használatával.
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.