Álljunk ki a Szent Margit kórház sebészeiért !
Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével
Megvalósult a cél KÖSZÖNET
2020-03-23 08:07:43Kedves Segítők !
Nagyon nagy köszönetet szeretnék mondani a segítségért, amit az érintett orvosoknak nyújtottunk !
Minden rendbejött , elértük a célunkat ! Dr Kásler Miklós menesztette a Szent Margit korhaz igazgatójàt a posztjáról , és nagy becsben tartott orvosaink zavartalanul végezhetik tovább munkájukat !
Nélkületek ez nem sikerült volna !
Mindez bizonyíték arra , hogy merjünk nagyot álmodni !! Mert ha kellőképpen hiszünk benne, még a valótlannak vélt dolgok is megvalósulnak!!
Nagyon köszönöm !
Mindenkinek jó egészséget kívánok!
Németh Tímea
Németh Tímea
Petíció megosztása
Segítsd ezt a petíciót, hogy több aláírást érjen el.
Hogyan lehet népszerűsíteni egy petíciót?
- Ossza meg a petíciót a Facebook oldalán és a petíció témájához kapcsolódó csoportokban.
- Vegye fel a kapcsolatot a barátaival.
- Írjon egy üzenetet, melyben részletezi, miért írta alá ezt a petíciót. Ez segít másoknak megérteni, hogy milyen fontos ez a téma, így valószínűbb, hogy ők is aláírják a petíciót.
- Másolja ki és illessze be a petíció webcímét az üzenetbe.
- Küldje el az üzenetet e-mail, SMS, Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram és LinkedIn használatával.
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.