Aláírásgyűjtés a Rákosmenti BKK Ügyfélközpontért

Megdöbbenve és elkeseredve vette tudomásul a XVII. Kerületért Egyesület és a Rákoscsabáért Egyesület tagsága, hogy a Fővárosi Önkormányzat tulajdonában lévő Budapesti Közlekedési Központ (BKK) 2021. május 31-ei hatállyal bezárja a városközpontban található jegy- és bérletközpontot. Ennek megakadályozására a két egyesület összefog, és aláírásgyűjtést indít.
Reméljük, hogy minél többen csatlakoztok kezdeményezésünkhöz, és az aláírások jobb belátásra bírják a Főváros vezetését.
Aláírásoddal támogasd, hogy a 90 ezer lakosú Rákosmente egyetlen BKK ügyfélközpontja továbbra is működhessen!
Mi, a petíció aláírói kérjük Karácsony Gergely főpolgármestert, hogy utasítsa a BKK vezetőségét, hogy ne szűntessék meg a BKK ügyfélközpontot Rákosmentén.
XVII. Kerületért Egyesület
Kapcsolatfelvétel a szerzővel
Kapcsolatfelvétel a szerzővel
A petíció szerzője lezárta ezt a petíciót.E weboldal adminisztrátorának bejelentéseEltávolítottuk az aláírók személyes adatait.Az Európai Unió általános adatvédelmi rendelete (GDPR) előírja, hogy személyes adatok kizárólag törvényes okból kifolyólag kerülhetnek tárolásra, valamint azt, hogy az adatokat a lehető legrövidebb ideig tárolhatják. |