Tiltakozunk Hazánk gyalázása ellen!

Quoted post

dakotaszar

#158 Re: Futóverseny a nagy Turulsz@rért!!!

2012-12-04 21:46

#157: vonigabi - Futóverseny a nagy Turulsz@rért!!! 

 Egy lapáttal megszereztem, hiszen jól futottam egészen jó időt. Berakom otthon egy befőttes üvegbe, hét végén jön az unokám, elviszi majd a kémialaborba az iskolában és bevizsgálja, valóban turulszar-e?  Egyébként turulmadarat láttak itt Somogyban is, sógorom talált egy kupacot Zalában, szóval nem egyedi az eset. Az a lényeg: turulszar az turulszar, megmásíthatatlan, hamisíthatatlan, talán csak a dakoták tudnák überelni. Azt pedig nem merjük, Isten ellen való vétek. Vagy nem? Én szeretnék egy lapát dakotaszart is szerezni, azt a kertemben szétszórni és meglátnám, mi terem a jövő évben. Idén jó volt a termés dakotaszar  nélkül, jövő évben biztos szükség lesz már rá. Azért a turult biztos nem tudja megközelíteni.

Válaszok

vonigabi

#159 Re: Re: Futóverseny a nagy Turulsz@rért!!!

2012-12-04 22:00:35

#158: dakotaszar - Re: Futóverseny a nagy Turulsz@rért!!!

Te dakotasz@r! Hogy képzelhetsz olyant, hogy a Turulsz@rt nem lehet azonnal felismerni? Te biztosan, egy igen magasra nőtt magyar vagy és ebben az életben már nem is leszel mély.

Ide figyelj, te hórihorgas dakota! Meg ne merd rongálni a Turulszobrot, mert átfestelek fehérembernek!