Tiltakozunk Hazánk gyalázása ellen!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Tiltakozunk Hazánk gyalázása ellen! petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#152 Re:

2012-12-04 20:30

#151: jan -

Köszönet !

Koppány

#153 Kedves Jobbik Párt!!!

2012-12-04 20:41

Szép jó estét kívánok!
Tisztelettel szeretném bejelenteni, hogy amint ma ballagtam a bánya felé itt Tatán, 1000 bocs, de véletlenül beleléptem egy kupac Turulsz@rba, amit azonnal felkaptam és óvatosan hazaszállítottam. Isten engem úgy segéljen, még a bakancsomról is az utolsó szemig lekapartam, ami ráragadt és az egészet betettem egy hermetikusan záródó nejlon zacskóba, amelyet a piros-fehér csikós nyakkendőmmel díszítettem fel.
Szeretnék választ kapni rá, hogy e nemzeti kincset hova szolgáltathatom be, illetve, hogy a TEK jön ki érte?
Köszönettel és mélymagyar 10telettel: Turulsz@rkeverő Koppány, aki Álmos Előd Ond Kond Tas Huba és Töhötöm köbükunokája

K.Abbé

#154 Re: Patkánynak! Aki magàt Koppánynak meri nevezni!

2012-12-04 21:16

#153: Koppány - Kedves Jobbik Párt!!!

Te neved nem Koppány, hanem Patkány!
A zacskót meg verd anyukád valagába!

A piros-fehér-zöld csikos nyakkendöddel meg kösd fel magad!

Neked nem Almos, Elöd, Töhötöm, az ösöd, hanem valamelyik Jézusgyilkos!

zagyalágyula

#155 Re: Kedves Koppi!!!

2012-12-04 21:18

#153: Koppány - !!!

Szeva, üdvüzüllek! Rohanok a turulsz@rért, oda ne add senkinek! Mi van kiírva a kaputelóra? Addig is tedd be a fagyasztóba, Isten áldjon.

zagyalágyula

#156 Re: Re: Futóverseny a turulsz@rért!!!

2012-12-04 21:22

#154: K.Abbé - Re: Ria, ria, ria!

Te Cimbi, ne ökörködj! Inkább fussunk versenyt a turulsz@arért, az lesz a mélyebb magyar, aki előbb odaér.

vonigabi

#157 Futóverseny a nagy Turulsz@rért!!!

2012-12-04 21:28

Kiadom az ukázt, futás!!! Lássuk, ki a legmélyebb magyar? Isten segítsen Benneteket, futás a Turulsz@rért! Csak nehogy hajba kapjatok rajt, majd sz@rik még!

Gyula, te kisbetűvel írod a Turulsz@rt, ijnye, általános iskola 2. osztály...

dakotaszar

#158 Re: Futóverseny a nagy Turulsz@rért!!!

2012-12-04 21:46

#157: vonigabi - Futóverseny a nagy Turulsz@rért!!! 

 Egy lapáttal megszereztem, hiszen jól futottam egészen jó időt. Berakom otthon egy befőttes üvegbe, hét végén jön az unokám, elviszi majd a kémialaborba az iskolában és bevizsgálja, valóban turulszar-e?  Egyébként turulmadarat láttak itt Somogyban is, sógorom talált egy kupacot Zalában, szóval nem egyedi az eset. Az a lényeg: turulszar az turulszar, megmásíthatatlan, hamisíthatatlan, talán csak a dakoták tudnák überelni. Azt pedig nem merjük, Isten ellen való vétek. Vagy nem? Én szeretnék egy lapát dakotaszart is szerezni, azt a kertemben szétszórni és meglátnám, mi terem a jövő évben. Idén jó volt a termés dakotaszar  nélkül, jövő évben biztos szükség lesz már rá. Azért a turult biztos nem tudja megközelíteni.

vonigabi

#159 Re: Re: Futóverseny a nagy Turulsz@rért!!!

2012-12-04 22:00

#158: dakotaszar - Re: Futóverseny a nagy Turulsz@rért!!!

Te dakotasz@r! Hogy képzelhetsz olyant, hogy a Turulsz@rt nem lehet azonnal felismerni? Te biztosan, egy igen magasra nőtt magyar vagy és ebben az életben már nem is leszel mély.

Ide figyelj, te hórihorgas dakota! Meg ne merd rongálni a Turulszobrot, mert átfestelek fehérembernek!

gyöngyösimarci

#161 Re: Lefújva a nagy Turulsz@rért futóverseny!!!

2012-12-04 23:03

#159: vonigabi - Re: Re: Futóverseny a nagy  Turulsz@rért!!!

Főnök, megtört a jég alattam, sikerült!

A köménymagos turultojásleves meghozta a gyümölcsét:  Hurrá, Turulsz@rt sz@rtam végre, hála az égnek!!!

Az én koromban, én lettem a legmélyebb magyar, hisz én vagyok a Turulmadár maga.

Hagyjátok a  Turulsz@rért versenyt!

Termel most már naponta annyit a v@lagam, jut mindenkinek, ki tűzközelben lesz alattam!

Mert a főnök én leszek, ehhez már nem fér kétség, Turulmadárnak lenni a legnagyobb büszkeség!!!

 

 

Demokrácia híve

#162 Re: Re: Le a fideSS-szel és a jobbikkal!!!!!

2012-12-05 15:27

#160: jan - Re:

Tele a tökünk az egész jobboldallal, mint ez a puttony!

http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/c58.0.843.403/p843x403/432255_4413...

köszi viki-miki...

Békés László

#163 Re: Re: Re: Le a fideSS-szel és a jobbikkal!!!!!

2012-12-05 16:32

#162: Demokrácia híve - Re: Re: Le a fideSS-szel és a jobbikkal!!!!! 

 Drága jó MIKULÁSBÁCSI! Vigyázz nagyon, nehogy sérvet kapjál! Öntsd a nyakába a zsákod tartalmát mindannak a sok naplopónak, aki nem a  munkájából él meg, de a markát tartja, helyezkedik, lop, csal, hazudik és elmúltnyolcévezik két és fél évvel azután az elmúltnyolcév után, amit ők a mindent akadályozó ellenzéki politikájukkal módszeresen tönkretettek.

Szóval ha a zsákod netán turulkakival lenne tele, azt ne cipeljed, öntsd ki Zsigazsugamarcell luxusküszöbére. Ne aggódj, a házáig aszfaltút vezet. Vigyázz magadra nagyon, lélekben veled vagyok!

 

Odamondó

#164 Szarvas kanászos u.8

2012-12-06 00:24

Elég volt ebből az ócska lejárat lemezből.Akkor miért nem ordibáltak mikor Pereznek vásárlási szándékáról tájékoztatta a plénumot, hasznos és biztos kapcsolatai segítségével.Miért,nem?, tessék már ezt is kiordibálni. Ü.Gy.

Vendég

#165 Re: Szarvas kanászos u.8

2012-12-06 00:30

#164: Odamondó - Szarvas kanászos u.8

Azért mert aszisztáltak hozzá a hazaárulók júdáspénzért,hogy dögölne meg az összes mocskos féreg!

Koppány

#166 Milyen súlyos, vagy fertelmes bűnt követtek el?

2012-12-06 13:33

Milyen súlyos, vagy fertelmes bűn terhelhet egyes országgyűlési képviselőket, közszereplőket, hogy nem merik megnevezni a magyar melletti másik állampolgárságukat?

Magam is úgy gondolom, hogy azt a magyar választóknak joguk van tudni, hogy a magyar Országgyűlésben, illetve a magyar Kormányban van-e és hány kettős állampolgárságú országgyűlési képviselő, illetve kormánytag?

S azt is, hogy milyen más állam állampolgárai, s kik ezek.

Talán világosabb lesz számukra, kik s miért adták el a nemzet vagyonát.

S egyértelmű lesz azaz is, hogy kit s miért választanak meg.

Vagy kit, miért nem választanak meg.
Sára

#167 Turul gyűlölőknek...

2012-12-06 13:36

Örömmel nyugtáztam, hogy Ópusztaszeren a "Nemzeti Összetartozás Emlékművének" szimbolikáját a magyar eredetmondák mitologikus madara, a "Turul" jelképezi. Ideje visszatérni a magyar gyökerekhez, az elfojtott magyar eredet múlthoz s a valós történelmünkhöz.

A nemzet fogalmának egyik lényeges eleme a közös származás, a közös múlt, a közös gyökér, a közös kultúra, az összetartozásnak az a lelki érzése, amelyet oly nagyon gyűlölnek a nemzethez nem tartozók ebben az országban s állandóan ennek a nemzeti összetartozásnak a megbontására, a gyűlölet magjának elszórására, az ellentét szítására törekednek...

A globalizmus mindent leigázó világában egyeseket zavar az, hogy a nemzet egyre erőteljesebben ébred öntudatra.
Együtt2014

#168 Re: Re: Le a náci, fasiszta-barát jobbikkal!

2012-12-07 00:13

István

#170 Re: Milyen súlyos, vagy fertelmes bűnt követtek el?

2012-12-07 05:35

#166: Koppány - Milyen súlyos, vagy fertelmes bűnt követtek el? 

 Koppány, téged már felnégyeltek, mit keresel itt?


Vendég

#171 Re: Re: Re:

2012-12-07 07:02

#160: jan - Re: Re:

Köszönöm.   :)

 

Ezt idegen nem tudja átérezni.

Cecillia

#173 Kiderül Re: Milyen súlyos, vagy fertelmes bűnt követtek el?

2012-12-07 20:09

#166: Koppány - Milyen súlyos, vagy fertelmes bűnt követtek el?

"Milyen súlyos, vagy fertelmes bűn terhelhet egyes országgyűlési képviselőket, közszereplőket, hogy nem merik megnevezni a magyar melletti másik állampolgárságukat?

Magam is úgy gondolom, hogy azt a magyar választóknak joguk van tudni, hogy a magyar Országgyűlésben, illetve a magyar Kormányban van-e és hány kettős állampolgárságú országgyűlési képviselő, illetve kormánytag?

S azt is, hogy milyen más állam állampolgárai, s kik ezek.

Talán világosabb lesz számukra, kik s miért adták el a nemzet vagyonát.

S egyértelmű lesz azaz is, hogy kit s miért választanak meg.

Vagy kit, miért nem választanak meg."

******************************************

 

Majd kiderül, hogy milyet....

Sára

#174 Izraelben hogyan tartják nyilván a képviselők és kormánytagok egyéb állampolgárságát?

2012-12-07 20:13

Tisztelt Ilan Mor Nagykövet Úr!

Izraelben hogyan tartják nyilván a képviselők és kormánytagok egyéb állampolgárságát?
Tisztelettel kérem ezért Önt, mondja el nekünk, akik most a helyes utat keressük: Izraelben hogyan tartják nyilván a képviselők és kormánytagok egyéb állampolgárságát és annak megléte esetén hogyan biztosítják számukra a politikai tevékenység folytatásához szükséges feltételeket?
Tisztelettel:
Vona Gábor, a Jobbik elnöke"

***********************************

Tényleg, Izraelben hogyan tartják nyilván a képviselők és kormánytagok egyéb állampolgárságát?



Nóci

#175 Magyarország a sárga csekkesek országa lett...

2012-12-07 20:45

Magyarország a sárga csekkesek országa lett, amelyet a sárga és a vörös csillagosoknak „köszönhetnek” a magyar emberek.