Quaestor károsultak megmentéséért

Quoted post

josh

#6880 Re: Re: Re: Re: Re:

2016-07-13 10:09

#6877: - Re: Re: Re: Re:  

 Ha ellopják a pénzem akkor az az én felelősségem is, senki sem kényszerített, hogy a Q-ba tegyem a megtakarításom. Önmagukról mézes-mázas kép lefestésével érték el, hogy MAGAMTÓL tegyem meg. Mivel én hoztam meg a döntést, beláttam, hogy rosszul cselekedtem. 

Csak úgy tudok tanulni az egészből, ha belátom, ÉN mit tettem azért, hogy így alakuljanak a dolgok.

Amíg valaki CSAK a külső körülményekben keresi a felelőst, addig újra meg újra el fogja követni ugyanazt a hibát, hiszen szerinte az mindenhol található, csak saját magában nem. 

Nekem ez segít túllépni a történteken, és abban, hogy a jelenlegi környezetben megtaláljam hová tegyem a pénzem, nem utolsósorban újra összegyűjtsem azt, ami a Q-ban ragadt.

Válaszok

angrybird

#6881 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-07-13 10:24:49

#6880: josh - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Csatlakozom egy korábbi hozzászólóhoz: szerintem Josh szépen bekajálta a kormányzati kommunikációt, vagy diretto azért van itt (küldték, vagy jött önszántából), hogy csendesítse a népet. Azért ha Q csoporttal találkozik, ne nagyon hangoztassa ezt a mindent megengedő, mindennel elégedett, saját magát hibáztató nézetét, mert még meglapogatják...


Vendég

#6885 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-07-13 13:36:15

#6880: josh - Re: Re: Re: Re: Re:  

Látom téged "profi befektetővé" neveltek a vagyonod ellopásával és ezzel az álszent kárpótlással.

Komolyan kérdem, lenne valami jó tanácsod egy olyan befektetésre, amivel visszaszerezhetném a kb 15 millió bukómat, a visszakapott közel 10 millió Ft segítségével?  


Vendég

#6898 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-07-14 07:41:48

#6880: josh - Re: Re: Re: Re: Re:  

Türelmesen várom a befektetési tanácsodat a 15 millió Ft bukónk visszaszerzésére. 

Mert ha beírunk ide valamit, vállaljuk érte a felelősséget is! 

Üdvözlettel,

"6885 Vendég"