Quaestor károsultak megmentéséért

Quoted post


Vendég

#6764 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-06-19 15:44

#6762: angrybird - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

  „Ki az a Dániel Péter?”

Bemutatkozásul egy-két befejezett mondat magától a megidézettől:

Azt pedig már minősíteni sem tudom, ahogy a megvadult, primitív csőcselék viselkedett tegnap este Budapesten. Ocsmány volt, ahogy ezek az orbáni diktatúrában már teljesen lebutult birkák őrjöngtek, zsidóztak és garázdálkodtak, miközben ezt a szánalmas döntetlent "ünnepelték".

„Nem könnyű eldönteni, hogy melyik dolog a szégyenletesebb és szánalmasabb.  …talán az, ahogyan a magyar "szurkolók" viselkednek, azaz antiszemita, rasszista, neonáci, primitív véglényekként őrjöngenek Budapest utcáin és itt az interneten is... Nem tudom. De azt tudom, hogy szégyen magyarnak lenni... megint.”  

Lassan minden normális demokrata távozik a fasiszta diktatúrából és csak a szélsőjobbos szemét marad ott. Úgyhogy Magyarország államformája jelenleg: "Árpádsávos szemétdomb".

SHALOM

Válaszok


Vendég

#6767 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-06-19 18:07:09

#6764: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Na, ennek aztán sok köze van a Q-hoz.

De légyszíves ne magyarázd el, hogy jön ide, mert nem érdekel, mint ahogy bizonyosan másokat se, akik ezt a forumot figyelik.

 

 


Vendég

#6771 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-06-19 19:08:11

#6764: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Kedves SHALOM!

A beírása alapján nem hiszem, hogy egyetért DP nézeteivel. Egy-két dologra azonban  felhívnám a figyelmét.

1. DP azt ír a blogjára - bizonyos megszorításokkal- amit akar, mert ez az ő blogja.

2. Aki ezt elolvassa, az az ő dolga, nem kötelező a blogra kattintani.

3. Aki viszont egy nyilvános forumra, mint amilyen ez is, a blog tartalmát bemásolja anélkül, hogy állást foglalna, az már terjeszti ezeket a nézeket. 

Nem kéne ezt tenni, és biztos vagyok, hogy nem is ez volt a célja.

Mindamellett, én se értem, az egyik beíróhoz hasonlóan, hogy került a csizma az asztalra.