Quaestor károsultak megmentéséért


Vendég

#6751

2016-06-18 15:29

HAJRÁ MAGYAROK!


Vendég

#6752 Re:

2016-06-18 15:34

#6751: -  

 Na ez kell ide... adj még táptalajt pár 100 milliárd stadionokra való elköltéséhez, közben majd mi károsultak szépen csődbe megyünk - mert ránk nincs pénz vagy a "nagymagyarok" sajnálják (irigylik) TŐLÜNK. 


Vendég

#6753 Re: Re:

2016-06-18 15:51

#6752: - Re:  

 Panem et circenses!


Vendég

#6754 Re: Re: Re:

2016-06-18 16:07

#6753: - Re: Re:  

 ez itt jól működik, főleg a "circenses"


Vendég

#6755

2016-06-19 06:08

Oléé-olé-olé-olé-oléé

HAJRÁ MAGYARORSZÁG!!!


Vendég

#6756 Re: Re: Re: Re:

2016-06-19 06:58

#6754: - Re: Re: Re:  

 Cirkusz az van, de hol (kinél) a pénzünk?????????


Vendég

#6757 Re: Re: Re: Re: Re:

2016-06-19 07:29

#6756: - Re: Re: Re: Re:  

Hol lenne? Nyilván a cirkuszigazgató(k)nál! 

vendég

#6758 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-06-19 10:41

#6757: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 El kéne küldeni a cirkuszosokat, hogy most már máshol cirkuszoljanak.

Most igazolva látják ,hogy érdemes stadiont építeni, pedig Izland csak 300 ezres lélekszámú. Ja és ők vezettek. Remélem a portugálok odacsapnak a senkiháziaknak.


Vendég

#6759 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-06-19 11:29

#6758: vendég - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Igen, ez az egész extázis nem szól másról, csakis a saját önigazolásukról. Hiszen "íme a bizonyíték" (szerintük), hogy érdemes volt többszáz milliárdot erre elkölteni. 1 győzelem egy hulla gyenge Ausztria ellen, egy döntetlen Izland ellen, no meg a két norvég mérkőzés elég volt ahhoz, hogy az ország butábbik fele úgy hozsannázzon, mintha egy az egyben váltanák a Ft-ot az Euróval, vagy a magyar kisember életszinvonala elérte volna a svájciakét... persze aki máséból költ a hóbortjára, annak semmi sem drága. Ha meg a népnek ez kell, hát megadja nekik... látható a hiradókban, ez KELL és TETSZIK is a népnek.


Vendég

#6760 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-06-19 12:19

#6758: vendég - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

  „Remélem a portugálok odacsapnak a senkiháziaknak.”

Na, megjöttek a magyar gyűlölők is!

Tán csak nem Dániel Péter honfitársunkhoz van szerencsénk Tel-Avivból? 


Vendég

#6761 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-06-19 13:05

#6759: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Ez a nagy baj náluk, hogy sok ember sajnos tényleg nem látja az erdőt a kapufától. A finn rokonainkat például egyáltalán nem rázta meg, hogy nincsenek ott az eb-n. Elég nekik a jó, nyugodt életük, stadionokra se költenek annyit, mint mi, pedig lenne miből (finn gdp: ~42 000 Euro/fő, nálunk ~ 10 600 Euro/fő). Más az értékrend, amit el lehetne tanulni. És nem gyűlölködnek, toleránsak egymással, és nem lopják meg egymást. És biztosan nem neveznék magyargyűlölőnek azt, akinek más a véleménye. És akkor még nem is beszéltem az undorító, burkolt antiszemita felhangról. 

angrybird

#6762 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-06-19 13:46

#6760: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Ki az a Dániel Péter? Lemaradtam valamiről?


Vendég

#6763 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-06-19 13:54

#6762: angrybird - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Nem kéne ezzel itt foglalkozni, semmi köze se a Q-hoz, se a focihoz. Inkább ügyvédet javasoljatok a pénzünk visszaszerzéséhez. 


Vendég

#6764 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-06-19 15:44

#6762: angrybird - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

  „Ki az a Dániel Péter?”

Bemutatkozásul egy-két befejezett mondat magától a megidézettől:

Azt pedig már minősíteni sem tudom, ahogy a megvadult, primitív csőcselék viselkedett tegnap este Budapesten. Ocsmány volt, ahogy ezek az orbáni diktatúrában már teljesen lebutult birkák őrjöngtek, zsidóztak és garázdálkodtak, miközben ezt a szánalmas döntetlent "ünnepelték".

„Nem könnyű eldönteni, hogy melyik dolog a szégyenletesebb és szánalmasabb.  …talán az, ahogyan a magyar "szurkolók" viselkednek, azaz antiszemita, rasszista, neonáci, primitív véglényekként őrjöngenek Budapest utcáin és itt az interneten is... Nem tudom. De azt tudom, hogy szégyen magyarnak lenni... megint.”  

Lassan minden normális demokrata távozik a fasiszta diktatúrából és csak a szélsőjobbos szemét marad ott. Úgyhogy Magyarország államformája jelenleg: "Árpádsávos szemétdomb".

SHALOM


Vendég

#6765

2016-06-19 16:20

Ebben az országban élnek nem kevesen , akik focirajongók , miért ne örülhetnének végre egy kicsit , / sejthetó, hogy a hatalom persze önigazolásul használja majd /, engem személy szerint nem igazán érdekel a foci , de  ha mások ettől boldogabbak , õrüljünk együtt! Amúgy ez valóban nem Q ügy , a mi ügyünkben is egyūtt kellene gondolkodnunk , és cselekednünk , mert fájóan nagy lett a széthûzás.Már azt sem értettem miért kellett ennyi felé osztódni, ez valami sajátos magyar betegség , a legjobb emberek támadják egymást ,pedig kõzõs fellépéssel tõbbre mennénk . Mindenki tegye amiben a legjobb .A hatalom alig várja, hogy szétessünk és abba hagyjuk !!


Vendég

#6766 Re:

2016-06-19 16:36

#6765: -  

 Ezt nem ártana tudatosítani a "focimániákusokkal" is. Mármint azt, hogy KÖZÖS a szekér, EGYÜTT húzzuk - elvileg. Aztán ha valakinek gondja támad, akkor KÖZÖSEN megoldjuk. Nem úgy, hogy nektek a nagy semmi (lásd Q ügy), másnak meg "csak mert szereti a focit" a vidéki libalegelőre is rittyentünk egy 10 milliárdos kis stadiont... Az igazi probléma az, hogy ezek a focit szeretők már kevéssbbé szerettek magyarok lenni, mikor mással kell(ene) foglalkozni mint a focival. Nem láttam, hogy a mániákus sportjukon kívül BÁRMI mellé is odaállnának valaha is - itt nem is a Q ügyre gondolok -, pedig lenne egy rakás dolog az országban, amire NEKIK is szükségük van vagy majd lesz, no meg lenne miért harcolniuk. Talán HA azokban a témákban is oly aktivítással vetnék bele magukat mint egy egy tyúkszaros EB mecs után, akkor sok-sok ügy elöbbre juthatott volna már évekkel ezelőtt. Persze mint mondom, ha valaki megél a sportból, no vagy az élteti (remélem majd a sportolóink a stadionokban meg is műtik egyszer ha már a kórházak lerohadnak, a gyerekeik meg a falusi műfüves pályákon szerzik a tudományt az iskolák helyett...) és semmi más nem érdekli, akkor ez a mostani időszak számukra a kánaán... a probléma csak az, hogy a sportból még egyetlen ország sem tudott megélni. :(


Vendég

#6767 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-06-19 18:07

#6764: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Na, ennek aztán sok köze van a Q-hoz.

De légyszíves ne magyarázd el, hogy jön ide, mert nem érdekel, mint ahogy bizonyosan másokat se, akik ezt a forumot figyelik.

 

 


Vendég

#6768

2016-06-19 18:38

Palotás nyerni fog. 


Vendég

#6769 Re:

2016-06-19 18:48

#6768: -  

 végre valami "érdemi" hozászólás,...bár mintha már olvastam volna


Vendég

#6770

2016-06-19 18:58

Hitelezői fedezetünk az olimpia helyszíne, Duna CitY, kérjünk tá földhivatali tulajdon bejegyzési jogot


Vendég

#6771 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-06-19 19:08

#6764: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Kedves SHALOM!

A beírása alapján nem hiszem, hogy egyetért DP nézeteivel. Egy-két dologra azonban  felhívnám a figyelmét.

1. DP azt ír a blogjára - bizonyos megszorításokkal- amit akar, mert ez az ő blogja.

2. Aki ezt elolvassa, az az ő dolga, nem kötelező a blogra kattintani.

3. Aki viszont egy nyilvános forumra, mint amilyen ez is, a blog tartalmát bemásolja anélkül, hogy állást foglalna, az már terjeszti ezeket a nézeket. 

Nem kéne ezt tenni, és biztos vagyok, hogy nem is ez volt a célja.

Mindamellett, én se értem, az egyik beíróhoz hasonlóan, hogy került a csizma az asztalra.


Vendég

#6772 Re:

2016-06-19 19:31

#6768: -  

 randa dolog plagizálni, és itten erről van szó. 


Vendég

#6773

2016-06-20 07:33

A pereskedés már senkit se érdekel?

vendég

#6774 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-06-20 08:06

#6760: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Kedves Uram! 

Attól még a magyar foci jelen pillanatban 3.rangú , annak ellenére is ,hogy szerencséjük volt. 

A 210 miliárdot pedig nyugodtan lehetne a szegényekre ,elmaradott régiókra költeni persze nem a visszaosztos módon. Üdv. a nagy hazafinak. Ugye ,hogy is van Hajrá Magyarország, Hajra Magyarok!


Vendég

#6775 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-06-20 08:41

#6774: vendég - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

A focirajongóknak a hétvégén sikerül szét...ni ezt a fórumot. 

Valójában ilyen nálunk az összefogás.

Nem látják a vakok, hogy minél több a gól, annál kisebb az esély a pénzünk visszaszerzésére.

Ezért nem fogjátok visszakapni sosem a pénzeteket, tisztánlátás meg öszefogás kéne ahhoz, nem pedig gólok.