16 tantermes, teljes értékű, új iskolát szeretnénk Budakeszinek

Quoted post

gv

#13 gyerekek

2016-03-31 11:40

Azt gondolom, nem kellene tízen-egynéhány éves gyerekekkel növelni az aláírók számát. Ha szeretnénk, hogy komolyan vegyenek minket.

Válaszok


Vendég

#14 Re: gyerekek

2016-03-31 13:29:27

#13: gv - gyerekek 

 Én nem tudom persze, hogy ezt lehet e, vagy sem. De talán egy tizenéves gyereknek nem lehet saját véleménye? Lehet, hogy pont ő szenvedi el a zsúfoltságot, a retkes wct, a folyamatos vándorlást, hogy nincs emiatt még tízóraira sem ideje, hogy bűzös lesz a ruhája, ha elmegy ebédelni, hogy megalázza a töritanára? Szóval, hogy méltatlanok a körülmények!

Nyta

#16 Re: gyerekek

2016-03-31 18:21:13

#13: gv - gyerekek 

 De igen is legyen nekik is aláírásra lehetőségük ,mert ők vannak ott nem mi felnőttek napi 6-7 órában és sajnos a mostani suliban is ők szenvednek sok minden miatt !! És szerintem a mostaniban is se ártana helyre hozzni sok mindent de az igazgatónő nem igazán harcol semmiért csak a saját érdekeiért!!

Doleschall Tamás

#17 Re: gyerekek

2016-03-31 18:30:45

#13: gv - gyerekek 

Feloldandó a véleménykülönbséget azt javaslom, hogy a 18 év alattiak a nevük után tüntessék fel, hogy tanuló, kiskorú, kk. vagy bármit, amivel azonosulni tudnak :)

Amennyire tudom, ezt utólag is megtehetik, ha a megerősítő emailben szereplő linkre kattintanak.