peticiok.com/felmondas

Quoted post


Vendég

#11 Re:

2014-11-28 08:09

#1: -  

 Szerintem el vagy tévedve, nem kicsit, viszont nagyon!!!!  Nem figyelsz!!!! Gondold csak végig, hogy ki mit vett el, pl. 13.havi  nyugdíjat, gyest, stb.stb......A gyerekek 70 százaléka ingyen kapja a tankönyveket, ingyen étkeznek, stb. stb....... Gondolkodj!!!!!!!

Válaszok


Vendég

#14 Re: Re:

2014-11-28 10:24:26


Vendég

#53 Re: Re:

2014-12-02 03:14:18

Miről beszélsz, a gyerekek ingyen esznek? a   gyerekek, de még a felnöttek is éheznek!!Én már 60 éves elmúltam, de ilyen kizsákmányolással kis hazánkban nem találkoztam!  Korrupt, lopós,hazug, dőzsölő kormányunk nem csak az alapvető jogainkat, de még emberi méltóságunkat is elvette!!! orbániában nicsenek rokkantak és ha vannak , éh halálra vannak itélve, mert ellátásukat 36-37 év szolgálati idő mellett is elvették! megnyirbálták a gyest, a szociális támogatást, magukra hagyták a beteg gyerekeket, beteg kifosztott rokkantakat, gyermekink, külföldre menekültek, lepusztitották az oktatást, az egészségügyet,a kultúráról nem is beszélve!! Minden  és mindeki felett uralkodó hazáruló kormányunk ideje, hogy felelőségre vonhatók legyenek, mint a többi diktátor és tanácsadói más országokban! Meddig mehet ez így?? Már nincs mit lopni!! Elvettek mindent, igenis számon kell kérni őket és vissza követelni azt ami a Népé!! Nincs már a zsebünben semmi,annyiszor nyúltak bele! Vigyázzatok, mert a népnek nincs veszteni velójuk, ellentétben veletek gonosz hatalom és pénz sovár rablók!!! Ez az ország a miénk, mutyik!!! Takarodjatok el ti!!!

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2014-12-05 20:56:31



Vendég

#101 Re: Re:

2015-01-06 12:53:43

#11: - Re:  

 Lassan 5 éve "2/3"-al a Fidesz van hatalmon! Miért nem adta vissza, az általad felsoroltakat? Ellenzékben harcolt pl. a sávos nyugdíjemeléssért. Azzal mi van? Lehetne még sorolni! Nem teszem, gondolkozz!