Ott Voltunk. Virtuális Békemenet Magyarországért


Vendég

/ #208 Re: Sanyi bácsi egy másik tanyáról.

2012-02-07 19:08

#27: Józsi bácsi a tanyáról -

No akkor beszéljük meg részletesebben.A DEMOKRÁCIA már csak ilyen ! Akkor is a többségnek van igaza /vagy kormánya / ,ha a másképpen vélekedőknek ez nem tetszik !Nem biztos, hogy Orbánnak mindig igaza van ! Ha azt állítja, hogy a kormányzás átvételekor üres volt az államkassza, azóta már  láthattuk hogy nem volt üres ! Tele volt törlesztendő hitellevelekkel !!! Az előző kormány az utolsó kölcsönt is úgy vette fel, hogy törleszteni már csak a következő kormánynak a kötelessége !Én 84 éves vagyok, de ha úgy vennék fel kölcsönöket, hogy majd a gyerekeimnek, vagy az unokáimnak kell visszafizetni, szemenköpném magamat !!Bizony akik így gazdálkodtak az ország pénzével, azok sem érdemelnek mást !! A mostani MSZP pedig nem más mint a munkások és szegényparasztok árulója. Megalakuláskor első dolguk volt a MUNKÁS szót a nevükből kitörölni .Az egész pártvezetés az ország  fő kapitalistáiból áll ! Nézzen csak utána kedves Józsi bácsi !Az hogy a parlamentben melyik oldalon ülnek, nem bizonyítja a politikai oldalukat !A választók többsége a mérvadó akkor is ha ez a kissebbségnek nem tetszik !Az hogy ki a hülye, vagy ki az értelmesebb, egyszer már kiderült !Én a "hülye " továbbra is támogatom a mostani kormányt, pedig igencsak kevés a nyugdíjam. Volt időm megtanulni milyen nehéz az országépítés !