Kérem folytassák az InuYasha leadását, mely évek óta szünetel!

Eszter
A petíció szerzője

/ #93

2012-02-06 22:50

Azért az nem igaz Crazza, hogy mindenki folyton csak vitázik itt, már bocsi,...! Picit csodálkozom, hogy ezt mondtad, főleg mivel Zsoltihoz hasonlóan te is írtál már ide többször, igaz nem annyiszor mint ő, de ez nem baj! Én csupán reagálok néhány hozzászólásra, ennyi az egész, nem tehetek arról, hogy néha jön 1-2 lenéző, leszóló stílusú emberke! Az teljesen oké, hogy nem mindenki gondolkodik egyformán és/vagy más a véleménye a dolgokról, ezt én is tudom, természetes és megértem! De tudod, az egyáltalán nem mindegy, hogy ezt valaki hogyan és miért adja elő, pláne ha alá se írta, lehet rendesebb, normálisabb és nem ilyen stílusban is előadni, ahogy Kagome tette és hasonló módokon (volt korábban picit durvább is mástól, azt se bírtam)!

Hát pedig Kagome, nem valami szépen nyilatkoztál, sajnálom ha te nem ismered fel a saját írásod stílusát! Minek vagy még itt, ha nem érdekel és ha nem írod alá? Megkérlek, hogy akkor ne írj ide többet amíg így vélekedsz és nem írod alá (remélem nem direkt bosszantás és szemétkedés a célod), semmi értelme, hogy tovább védd a nem túl helyénvaló, lenéző stílusodat! Ráadásul erős pesszimizmus is van benne, ami szintén nem helyes, nem erről szól ez itt, hogy letörd a reményt! Ha te japánul szereted a legjobban, akkor nézd úgy, ez a te dolgod! De tudod, nem kéne csökkenteni azok reményét és próbálkozásait, akik magyarul (is) nagyon szeretnék látni! Nem fog mindenki japánul tanulni ezért és nem mindenki tudja jól követni felirattal se egyszerre az animációt, meg a feliratot, gyakorlás sem segít sokat, saját tapasztalatból tudom! Nyilván ezért néztem azokat a részeket angolul, mert azért angolul és/vagy németül tud a többség valamennyire! Még jó, hogy a magyarra fordított manga változata nagyobb része magyar, szinte 98%-a, de azért az némileg más mint az anime. Tehát amíg így állsz hozzá és nem írod alá, addig kérlek menj el és ne írj ide! Köszi.

Teljesen igazad van Egy látogató, én is hozzád hasonlóan vélekedek!