Dr Ángyán József

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Dr Ángyán József petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#76

2012-01-23 20:07

Egyetértek Dr Ángyán József nagyszerű és tisztességes hivatástudatával, munkásságával, mélységes szaktudása szinte pótolhatatlan.!!!!

Vendég

#77 Hattyúdal

2012-01-23 20:28

OV elfogadta a mai nap lemondását, így nincs mit tenni!
Köszönöm az elmúlt sok évi munkáját és kívánom, hogy hasonló értékekkel bíró utódja legyen.

Vendég

#78

2012-01-23 21:12

Akik a nemzet , a haza és a magyar föld megmaradásáért küzdenek, azokért mindig ki kell állni!
csalódott

#79

2012-01-23 21:33

MAGOSZ-tagok,nem gondoljátok,hogy meg kellene kérni a PROFESSZOR URAT, hogy legyen a vezérünk ha már a jelenlegi vezetés ELÁRULT bennünket? Aki egyet ért velem nyilatkozzon!

Vendég

#80

2012-01-23 22:23

Nagy-nagy tiszteletet érzek dr Ángyán József úr iránt.Sok alkalommal hallgattam végig elemzéseit,meglátásait a mezőgazdaság problémaival kapcsolatban.Rengeteget tett a kormányváltás előtt a sikerért és teljesen tisztán vázolta fel nemcsak a mezőgazdaság,hanem az ország jövőjét is.Az ország érdeke,hogy államtitkár maradjon.Szeretjük őt.

Vendég

#81

2012-01-23 22:37

Támogatom Dr. Ángyán Sándor Urat.

üdv
Czeglédiné Kónya Mária
egy csalódott MAGOSz-tag

#82

2012-01-23 23:04

Hol volt a MAGOSz, hogy a professzort így ellehetetlenítették? Addig kellett csak, míg a hátán bevitt benneteket a parlamentbe?
Ő kiállt mellettetek a gazdatüntetésen, ti meg cserben hagytátok!Most nem mertek mellette kiállni, féltitek a bársonyszékeiteket?
Pacsuta Péter János

#83 Vége

2012-01-23 23:19

Elfogadta Orbán Viktor Ángyán József lemondását
http://hvg.hu/itthon/20120123_angyan_orban

Az országunkat mától eladottnak tekintem. Egy világ omlott össze bennem. Így kezdődik hát a víz-sárkány éve... Meglesz ennek a böjtje, csak pislogni fogsz Orbán, hogy mennyire!

Vendég

#84

2012-01-24 10:33

Nem vagyok teljesen tájékozott abból a szempontból, hogy tulajdonképpen mi is történt, de az a véleményem, hogy egy olyan embert, aki egész életét a magyar mezőgazdaság érdekének szentelte, nem lenne szabad csak úgy elengedni. Úgy érzem, hogy ez egy nagy hiba akkor, amikor felelős pozíciókban ott ülnek még olyanok, akiknek nem is szabadna ott lenniük.
egy tanítványa

#85 Kedves petíciószerzők!

2012-01-24 10:48

D. Ángyán Józsefet emberileg és szakmailag is nagyra becsülöm, a kezdeményezést jóindulatúnak tartom, egy ilyen kiállást tiszteletre méltónak tartok, ezért írok most ide, de a petíciót annak idején nem írtam alá, mert többek között egy olyan mondattal, hogy

"Meggyőződésünk, hogy ahol Ön dönt, ott a harc nem dőlhet el a rossz javára!"

épp ellentétes a meggyőződésem. Kissé más a nézetem, de ha igazi jobb oldali lennék, akkor is ez lenne a véleményem.

A történtek fényében - hacsak nem azt akarják állítani, hogy ez egy jó döntés volt a min. elnök részéről - Önöknek is ideje lenne revízió alá venni ezt az állítást!

A részleteket nem ismerem, de ha tisztességes és szakmailag hiteles akart maradni, Ángyár úr szerintem jobban járt így.

mi van?

#86 Miért mondott le?

2012-01-24 11:06

A hir szerint mert néhány emberét elküldték.Kik voltak azok?Ismerte valaki? Nem csak a vállalkozásoknál ,hanem a közszférában is le kell építeni/havi fizetések 4-500ezer/fő/
Egy parlamenti államtitkár nem lát el operatív termelési feladatokat,igy nincs szüksége 20-30 fős aparátusra.Ángyán úr itt szereptévesztésben van,ami bocsánatos bűn.Ugyanakkor a sok tecno- és bürokrata államtitkárok mellett egyedüliként képviselte a kisgazdálkodókat.A Darányi tervben következetesen jelennek meg az elképzelései,ezért kellene maradnia,mert nélküle ki fog ürűlni.
Miután a szocik. 2013-ig a pénzeket leosztották,félő a program megvalósításának nincs jelenleg komoly fedezete.Lehet hogy ez volt a be nem vallott ok?

Vendég

#87

2012-01-24 11:49

Ángyán József Professzor Úr a legkiválóbbak közül való mind szakmai mind pedig emberi nagyság tekintetében. A legteljesebb mértékig támogatom a mellette kiállásra buzdító petíciót, egyúttal kérve számos ismerősömet, hogy hasonló módon cselekedjenek!

Vendég

#88

2012-01-24 12:55

Kevés a hasonló lelkiismeretes és szakmai szempontból
magasan kvalifikált szakember.Szeretném ha folytathatná
hasznos elképzeléseinek valóraváltását.
Valodi

#89

2012-01-24 14:06

"... Magyarországnak –természeti körülményei folytán- szinte behozhatatlan előnyei vannak a szántóföldi gabonatermelésben, AMIT BIZONYÍT AZ E SZEKTOR TETEJÉN ÜLŐ VÁLLALKOZÓK ELKÉPESZTŐ GAZDAGSÁGA IS."
Az MSZP illusztris tagja, Szanyi Tibor (akkor éppen FVM államtitkár) írta ezt a Gazdálkodás című folyóirat 2003 évi 6. számú különkiadásában, uniós csatlakozásunk előkészítése kapcsán.
A piacon pedig ugye az a nyerő, aki gazdag. Sajnos be kell látnom, hogy nincs ez másképp a jelenlegi politikai piacon sem!

Vendég

#90

2012-01-24 15:29

Egyetértek :Makai Ágnes 7431 Juta Rákóczi F. u 74 sz
csalódott

#91 Re: Én is eről beszélek! HAJRÁ PROFESSZOR UR melletted vagyunk!

2012-01-24 19:47


Vendég

#92

2012-01-24 20:01

A magyar föld magyar emberek tulajdonába maradjon, illetv kerüljön vissza
csalódott

#93

2012-01-24 20:47

A kisbírtokpárti államtitkár egyre kellemetlenebb volt a társasvállalkozásokkal egyre békűlékenyebb hangot megütő tárca vezetésének! Ez volt az ok!!! Hajrá MULTIK!Hajrá MINISZTER ÚR!!! Így pusztúl el a VIDÉK!
vidéki

#94

2012-01-25 23:23

Nagyjából tíz éve volt szerencsém hallani egy előadását, nagyon örültem mikor álamtitkári pozícióba került. Azok közé tartozott akinek elhittem, hogy amit mond azt komolyan is gondolja és kiáll érte bármi áron.Nem hiszem, hogy ilyen gondolkodású embert találnak a helyébe vagy tán nem is akarnak, de akkor ezt szomorúan veszem tudomásul és nem tudom már kinek higgyek.
Berry

#95

2012-01-25 23:59

Isten áldja Ángyán professzort és egyben a legkedvesebb oktatómat! :)

Vendég

#96

2012-01-26 00:17

nem szólok, hanem aláírom

Vendég

#97

2012-01-26 12:57

Sok Kisgazda szavazó követi Őt. mert őszinte, tisztakezű és lelkű,az értékteremtő-családteremtés mintaképe, segítőkész, lelkesedő és lelkesítő közösségteremtő EMBER. Legalább igyekeztek volna maradásra bírni,de ilyenről nem tudok. A gazdatársadalom leghitelesebb képviselője a jelenlegi parlamentben. Ez így vidékf e j v e s z t é s! Fájó szívvel de nem fogadom el távozását.A haza és a haladás lesz kárvallottja eltávolításának. Tisztelettel:Pallér István Imre Szabadkígyósról

Vendég

#98

2012-01-26 13:25

Az igazmondás úgy szól, hogy :A föld azé aki megműveli,s a haza azé akié a föld ! Érdemes szó szerint értelmezni.

Vendég

#99

2012-01-26 13:58

A Gazdakörök hozzáállását -megszólalását várom,de SÜRGŐSEN!Eddig 4 nap telt el,és csendben visszatartják véleményüket, miért?
csalódott

#100

2012-01-26 19:17

A Magyar Hirlap január 25. számában a Magosz elnöksége megdöbbenve vette tudomásúl Ángyán József parlamenti államtitkár lemondását. Mind ezt kilenc rövid sorban, a TIZEDIK oldalon! DE MEGDÖBBENTEK!!