Petíció Valentin-Constantin Bretfelean, a marosvásárhelyi Helyi Rendőrség igazgatójának leváltására


Vendég

#26

2015-04-24 19:29

Amennyiben a ketnyelvu utcanevtablak reklamnak minosithetok, akkor az egynyelvu tablak is azok! Ergo, a Kozossegi Rendorseg haladek nekul kezbesitsen a Polgarmesteri Hivatal szamara egy-egy buntetest minden utcanevtablaert, amelyet a hivatal sajat forrasbol egyenlitsen ki. Utanna pedig Beretfelean ur is fizessen be egy nagyobb osszeget az irodaja ajtajan diszelgo tablaert, amelyel sajat magat reklamozza.....


Vendég

#27

2015-04-25 02:42

O volt a vallato tisztem a Securitate-n (mikozben egy nagy kest forgatott a kezeben), 1987 agusztusaban.

Vendég

#28

2015-04-25 04:59

Mert romániában a törvényeket nem tartsák tiszteletben, csak akkor ha megfelel a románoknak. Mert az RMDSZ elárul minket magyarokat!!! Mert románia lábbal tapossa az általa aláirt nemzetközi egyezményeket. Mert ma is folytatodik az eröszakos románositás!!! Mert nekünk magyaroknak nincs állam elnökünk!!!

Vendég

#29

2015-04-25 05:54

Nem tűröm,hogy egy ilyen bocskoros szekus
betíltsa a hajdani székely fővárosban a két-
nyelvű utcanévtáblákat,sőt,javasolom,hogy a
román felíratok helyett székely róvásírás jelenjen meg minden táblán !!!
Búsmagyar

#30

2015-04-25 05:55

Nem tűröm,hogy egy ilyen bocskoros szekus betíltsa a hajdani székely fővárosban a két- nyelvű utcanévtáblákat,sőt,javasolom,hogy a román felíratok helyett székely róvásírás jelenjen meg minden táblán !!!


Vendég

#31

2015-04-25 06:05

Nem tűröm,hogy egy ilyen bocskoros szekus
betíltsa a hajdani székely fővárosban a két-
nyelvű utcanévtáblákat,sőt,javasolom,hogy a
román felíratok helyett székely róvásírás jelenjen meg minden táblán !!!
#17

#32 Re: Re: inscriptii de nume

2015-04-25 06:29

#16: Kezdeményező csoport - Re: inscriptii de nume 

 Nagyon helyes! Szét is kell kürtölni a világban,hogy milyen alattomos hazug népség! Mindig is azok voltak,valaki koppintson már az orrukra ezeknek a szemétládáknak! Sőt! Brüsszelbe kellene küldeni egyenesen!


Vendég

#33

2015-04-25 06:57

Nem kell tisztázni az előéletét, Bretfaleanunak, alkalmatlan rendőrfőnöknek.
De vigyázni kell Floréának pontosan ilyen csahos kutyára van szüksége és ö irányítja.Azonnal perelni kell a pasast mindenhol.
A petíció a belügyminiszterig és az elnökig kell eljusson..

Vendég

#34

2015-04-25 07:32

Nem lesz kőnyű leváltani Brefteleant. A kezdeményezőket arra kérem, hogy tartsanak ki a végsőkig. Ha nem sikerül a leváltás, újabb győzelmük lesz a románaknak.

Vendég

#35

2015-04-25 10:45

Mert ebben a városban születtem,mert itt végeztem a tanulmányaimat,mert nem jártam a Borsos Tamás utcába dajkameséket mondani a barátaimról,mert legalább annyi jogom van itt,mint bármelyik más nemzetűséginek(ha nem több!) és mert halálomig nem tagadom meg magyarságomat!

Vendég

#36

2015-04-25 11:22

hogy a cipész maradjon a kaptafánál,de komolyabban:-mert az olyan személy,akiben a legalapvetőbb tisztelet sincs meg embertársa iránt,az ne vállaljon vezető tisztséget,és azért is ,hogy ne fokozza tovább a két baráti nemzet közötti ellentétet

Vendég

#37

2015-04-25 14:52

Mert végre alkalmazni kellene az ország által is vállalt kötelezettségeket: anyanyelvhasználat, gyülekezési jog, szabad vélemény-nyilvánítás, stb. tekintetében.

Vendég

#38

2015-04-25 17:13

mert harcolnunk kell ezek ellen a z elvtarsak ellen akik mindenbe belekotnek ami MAS -mindenkinek lehet velemenye de azoknak akik nem turik meg a MASSAGOT nem szabad vezeti funkciot betolteniuk

Vendég

#39

2015-04-25 17:32

Bretfelean Valentin megakadályozza,hogy a románokkal egyenrangu állampolgárnak érezzem magam,és itthon érezzem magam Marosvásárhelyen,ahol születtem,élek és élni szeretnék.

Vendég

#40

2015-04-25 18:09

Azert irtam ala,mert elletemben gyuloltem,az aljas sunyi,szamet embereket akik a posztjukert kepesek minden torvenytelen intezkedeseket,a kulonben oshonos,es nem bevandorlo,magyarsag ellen hozni,csak hogy megalazhassak a magyarsagot,kulonben kisemmiztek a SRI-tol,bunteto eljaras folyt ellene es megis a helyi rendorseg parancsnoka,egy szemet szekus.

Vendég

#41

2015-04-25 20:34

Azért írom alá mert egy jól kiszámított diverzió bontakozott ki az egész erdélyi magyarság ellen, úgy mint megfélrmlítés és úgy is mint apátiába kergetés szintjén. Ha a fantáziámat egy kicsit eleresztem, a kökösi táblacirkusz jut eszembe. Ott annak a szellemében történt, miszerint "-ti felteszitek, mi levesszük és mindenki jól jár a saját választóinak ilyenszerű toborzása révén!" Itt is hasonló történhetett! Ti kiléptek a kormányzásból, mi elkezdjük a fajtátok elleni akciósorozatot, hogy azok a fránya bozgorok vegyék már észre, milyen fontossággal bír az UDMR részvételének a bukaresti kormányban, hol, azért lehet még "intézkedni"

Vendég

#42

2015-04-25 20:34

Mert nagyon elegem van, ennek az egoista, magát Istennek képzelő, de leginkább elfogult nacioönalista diktálta, megalázó, kissebbségi létünket ellehetetlenitő intézkedéseiből.

Vendég

#43

2015-04-26 00:15

Mert undorító a az a fajta magyarellenesseg ami abban a regioban folyik nem csak erdelyben de Magyarországon is

Vendég

#44

2015-04-26 04:09

Minden magyar,aki marosvásáhelyinek érzi magát,alá kell írja ezt a petíciót,mert pár évtized múlva arra ébredünk(a mai fiatalok),hogy már az iskolákban sem szabad magyarul megszólalnunk!Meg kell védenünk magunk,mert külső segítségre nem támaszkodhatunk!

Vendég

#45

2015-04-26 05:08

Egyszer s mindenkorra,a renőrséget nem azért fizetjük,hogy legyenek akik uralkodjanak rajtunk,adófizető polgárokon,hanem azért,hogy biztonságot ,harmoniát,védelmet biztosítsanak.Elegünk van a nagyképű,öntelt és minden polgár felett uralkodó zsarnokokból.

Vendég

#46

2015-04-26 05:50

Én úgy gondolom , hogy egy ilyen városban inkább arra kellene törekedni , minél több nyelven legyen meg az információ . Amúgy 1szemet band ........a . Így próbáljak tönkre vágni a szittya népet .

Vendég

#47

2015-04-26 06:25

Marosvásárhelyt, más, többnemzetiségű városhoz hasonlóan, a normalitáshoz tartoznak a két- vagy többnyelvű táblák. Musai-Muszáj-Muss sein!

Vendég

#48

2015-04-26 08:01

Dacă respectăm trecutul nostru istoric comun, consider că în fiecare localitate din Ardeal ar trebui să existe plăcuțe în limbile: română, maghiară, germană și poate în engleză, asta și ca respect față de prietenii și vecinii noștri!

Vendég

#49

2015-04-26 10:05

Aki a közéletet fertőzi beteges ténykedéseivel, szekus múltja befolyása alatt, elvakitva magyargyűlöletétöl, annak semmi keresnivalója ebben a posztban egy élni akaró multikulturális város élen.

Vendég

#50

2015-04-26 10:25

Nem nyugszik a szekuritate főtisztje.Kavar a hegyi rabló.Amiota ott van csak a magyar lakosság ellen dolgozik.