Peticiok.com

Plusz egy utolsó győri Puskás, a musicalt Verèb Tamással is

Kedves Szinház rajongók!

Győrben 2021.december 11.-e óta nagy sikerrel játszák a Puskás, a musicalt Verèb Tamással a főszerepben.
Március 29.-én dèlutánra meghírdettèk az utolsó előadást.
Azt szeretnènk a színhaztól kèrni, hogy legyen mèg plusz 1 előadás akár március 29.-èn estère vagy egy más időpontban Verèb Tamással, hogy ő is el tudjon köszönni a győri Puskástól ennyi előadás után ès a közönsèg is mèg utoljára láthassa itt Győrben, ebben a szerepben.
Ezèrt kèszült ez a petíció, hogy el tudjuk juttatni a színházhoz, hogy tudják, hogy a közönsèg mèg szeretné abban a szereposztásban is utoljára látni.
Ebben kèrjük a támogatást, csak egy aláírással. A petíciót 2026.február 28-án fogjuk eljuttatni a színházhoz. 


Győri színházrajongók
Kapcsolatfelvétel a szerzővel

Petíció aláírása

Aláírásommal elfogadom, hogy Győri színházrajongók láthatja az általam ezen az űrlapon megadott összes információt.


VAGY

E-mail-címét nem fogjuk interneten közzétenni.
E-mail-címét nem fogjuk interneten közzétenni.
Hozzájárulok ahhoz, hogy az ezen űrlapon megadott adatokat a következő célokból feldolgozzák:
Legalább 16 éves vagyok, és elfogadom a petíció adatvédelmi szabályzatát.