Online órát, online vizsgát!
Hozzászólások
#202
Nem akkarom kitenni se magam, se a szeretteimet a vírusnak !(Debrecen, 2020-10-15)
#210
Mert szükséges.(Karcag, 2020-10-15)
#216
Csökkenthetnénk ezzel a vírus nagyobb fokozatú terjedését(Győr, 2020-10-15)
#219
Szeretném megvédeni a családomat és az idősebb hozzátartozóimat.(Mór, 2020-10-15)
#222
Szeretném megvédeni magamat, a családomat, nagyszüleimet, testvéreimet. Felháborítónak tartom, hogy az egyetemi bulik után, ahol mindenki mindenkivel érintkezik, másnap bemennek iskolába mindenkit végigfertőzve.(Királyszentistván, 2020-10-15)
#230
Nem szeretnék ártani a családomnak.(Szombathely, 2020-10-15)
#249
A ;nem kötelező bejárni, de ajánlott; nem bizonyult 100%-os megoldásnak, mert így vagy veszélyezteted magad, vagy lemaradsz az anyagról és emiatt hátrányba kerülsz, és mivel megvannak tartva az órák, internetre alig kerül fel bármi. Jelenleg ez így orosz rulett.(Győr, 2020-10-15)
#252
Magam is oktatási intézményben dolgozom, és nagy veszélyben vagyok magam és családom is, lásd, idős szüleim, akikkel együtt élek. Nagyon nehéz így nap mint nap munkába menni és hazajönni is.A diákjaim sem érzik biztonságban magukat, ők maguk kezdeményeztek beszélgetést erről.
Előfordult pozitív eset mind a diákjaink, mind kollégáim körében. A diákok esetében az ÁNTSZ egyáltalán nem kereste az iskolát, mire a tanárokig elért a vírus, addigra már jelentkeztek, de nem történt részükről semmi komoly a kontakt kutatás tekintetében. Rémisztő, hogy az élet megy tovább, mintha mi sem történt volna, miközben emberek, szülők, nagyszülők, kollégák halnak meg!!
(Szekszárd, 2020-10-15)
#264
Én is egyetemista hallgató vagyok,és ebben a helyzetben ez lenne a legokosabb döntés.(Budapest, 2020-10-15)
#278
Aláírom, mert jómagam is szenvedek egyéb betegségekben, és veszélyes lehet rám nézve ha a gyermekeim hazahozzák a vírust, de az édesapámat többszörösen műtötték, és nagyon le van gyengülve a szervezete. Három gyermekem van. A legkisebb gyermekem óvodás, kiderült hogy több korona vírusos alkalmazott dolgozott az óvodában, nincs semmi problémám, csak annyi, hogy jogunk legyen a saját egészségünkhöz, ahhoz, hogy dönthessünk arról, hogy kockáztatjuk-e a saját egészségünket, hagyjuk, hogy mások döntsenek a saját és családtagjaink egészségéről, vagy megszólalunk annak érdekében, hogy dönthessünk az egészségünkről, testi épségünk egészségünk veszélyeztetéséről.(Vidék, 2020-10-25)
#279
Aláírom,mert fontos,hogy a korona vírus ne terjedjen tovább(Jánoshida, 2020-11-02)
#280
Ezt is támogatom, az értelmes lépés az oktatás leállítása, digitálisra átállítása.(Budapest, 2020-11-02)
#283
Online oktatást szeretnék(Vác, 2020-11-07)