Peticiok.com

PAMKUTYA KONCERTET A PUSKÁS ARÉNÁBA

 

Petíció, hogy legyen koncert a Puskás Arénában!

Sokan akarunk menni. Egy MVM dome ide kevés lesz.De még kettő is...

 

Petíció aláírása

Aláírásommal elfogadom, hogy Renata láthatja az általam ezen az űrlapon megadott összes információt.


VAGY

E-mail-címét nem fogjuk interneten közzétenni.
E-mail-címét nem fogjuk interneten közzétenni.
Hozzájárulok ahhoz, hogy az ezen űrlapon megadott adatokat a következő célokból feldolgozzák:
Legalább 16 éves vagyok, és elfogadom a petíció adatvédelmi szabályzatát.



Fizetett hirdetés

A(z) Peticiok.com ezt a petíciót 3000 ember számára fogja hirdetni.

Tudjon meg többet...

Fizetési mód