Peticiok.com

Ne állítsák le a Fogaskerekűt!

A Főváros takarékossági okokból le akarja állítani a Fogaskerekűt, amivel idősek járnak kórházba, túristák kirándulni, lakosok dolgozni, gyerekek iskolába. A hegyen az időseknek sok helyen nehéz emelkedőt megjárni. 2 év múlva lesz 150 éves. Őrizzük meg, ne hagyjuk leállítani. Ha egyetért ezzel, írja alá!

Petíció aláírása

Aláírásommal elfogadom, hogy Mogyorósi Dorottya láthatja az általam ezen az űrlapon megadott összes információt.


VAGY

E-mail-címét nem fogjuk interneten közzétenni.

E-mail-címét nem fogjuk interneten közzétenni.

Hozzájárulok ahhoz, hogy az ezen űrlapon megadott adatokat a következő célokból feldolgozzák: