Peticiok.com

Mentsük meg a védőnői szolgálatot Kilián-délen!

new_born_bab_and_mocare.jpg

A megyei kórház el akarja költöztetni a kilián-déli orvosi rendelőben működő védőnői szolgálatot. Tennék ezt mindenféle egyeztetés, és az érintettek előzetes értesítése nélkül.

Jelenleg a körzeti gyermekorvos mellett dolgoznak a védőnők is, ami hatékony együttműködésre kínál lehetőséget. A költözéssel azonban ez is megszűnne. Arról nem is beszélve, hogy milyen súlyos problémákat okozna a döntés a vasgyári kórház melletti parkolókban.

Arra kérek mindenkit, emelje fel a hangját a méltatlan és sunyi intézkedés ellen, és írja alá a petíciót! Tiltakozzunk együtt annak érdekében, hogy a városrész újszülöttei ne maradjanak közeli ellátás nélkül!

Petíció aláírása

Aláírásommal elfogadom, hogy Bartha György láthatja az általam ezen az űrlapon megadott összes információt.


VAGY

Az irányítószámát nem tesszük közzé az interneten.

E-mail-címét nem fogjuk interneten közzétenni.

E-mail-címét nem fogjuk interneten közzétenni.

Hozzájárulok ahhoz, hogy az ezen űrlapon megadott adatokat a következő célokból feldolgozzák:
Felhatalmazom Bartha György, hogy az ezen az űrlapon megadott információkat átadja az alábbi feleknek: