Mentsük meg a Nőtincsi NemcsakPiacot
Kedves Kollégák!
A Nőtincsi NemcsakPiac mindannyiunk számára több mint vásár, több mint puszta üzlet. Szellemiség, közösség, kultúra, az identitásunk szerves része. E petíciót létrehozók úgy látják, hogy az új vezetés jobbító szándékú kritikáinkat meg nem hallgatva, 180 fokos fordulatot vett, és teljesen szembe megy mindezzel. Ennek eredménye, hogy az elmúlt két hónap piacai egy gyors lecsúszás, elmúlás kétségbevonhatatlan jeleit mutatják.
Hosszas tanakodás után ezért arra jutottunk, hogy a fenntartható megoldás csakis egy gyors, teljes újrakezdés lehet az eredeti értékek mentén. Az egyesületi forma véleményünk szerint alkalmatlan a hatékony, jó működésre, ezért az aláíró árusok arra kérik Nőtincs Község önkormányzatát, hogy bontsa fel a szerződést az egyesülettel. Ezt követően pedig bízza meg a piac működtetésével az eredeti gondolat mentén szerveződő csapatot, illetve a csapat által választott, azt képviselő vállalkozást, amely a brandet méltó módon tovább viszi, és azt fejlesztve dolgozik majd.
Az aláírók kijelentik, hogy csak ezen feltételek teljesülése esetén garantálják részvételüket a Nőtincsi NemcsakPiacon, csak így vállalnak közösséget azzal.
Kapcsolatfelvétel a szerzővel