Peticiok.com

Legyen Sinkovits-Vitay András Hugh Jackman hangja a Deadpool & Rozsomák című filmben

Tisztelt Disney és Mafilm!

Mi akik aláírták ezt a petíciót szeretnénk, hogy Sinkovits-Vitay András legyen újra Hugh Jackman hangja a Deadpool & Rozsomák című filmben. András 2000 óta összefort Farkas / Rozsomák szerepével. Remélem meghalljátok a kérésünket.

Üdvözlettel, egy rajongó.


Horváth Péter András
Kapcsolatfelvétel a szerzővel

Petíció aláírása

Aláírásommal elfogadom, hogy Horváth Péter András láthatja az általam ezen az űrlapon megadott összes információt.


VAGY

E-mail-címét nem fogjuk interneten közzétenni.
E-mail-címét nem fogjuk interneten közzétenni.
Hozzájárulok ahhoz, hogy az ezen űrlapon megadott adatokat a következő célokból feldolgozzák:
Legalább 16 éves vagyok, és elfogadom a petíció adatvédelmi szabályzatát.