Kutyafuttató
Kispesten – kivéve Wekerlét – jelenleg 10 kutyafuttató található, és több mint 160 kutyapiszok gyűjtő edényt helyeztetett ki az önkormányzat. Annak érdekében, hogy elősegítsük a kulturált ebtartást, és csökkentsük a konfliktusok lehetőségét a kutyások és a kedvenc nélküliek között, folytatjuk a kutyafuttatók építését és a kutyapiszok gyűjtők további telepítését. A Pannónia út-Corvin körút-Petúr utca közötti Győri Ottmár tér a második legnagyobb köztere és egyben legnagyobb kihasználatlan területe Wekerletelepnek. A játszótér melletti rész ideális helyszínnek tűnik kutyafuttató kialakítására. A tér egy részét kerítéssel, bokrosítással le lehet választani, padok, ivó kutak, és játékok kihelyezésével, valamint világítással egy minden igényt kielégítő közösségi tér tudna létrejönni.A kialakított területet takarítását, és karbantarását a KÖZPARK Kft munkatársai végzik.
Kérjük támogassa a kezdeményezést.
Az iPademről küldve
Kapcsolatfelvétel a szerzővel
E weboldal adminisztrátorának bejelentéseA petíciót lezártuk, és az aláírók személyes adatait eltávolítottuk.Az Európai Unió általános adatvédelmi rendelete (GDPR) előírja, hogy személyes adatok kizárólag törvényes okból kifolyólag kerülhetnek tárolásra, valamint azt, hogy az adatokat a lehető legrövidebb ideig tárolhatják. |