Kiállunk Bayer Zsolt mellett cigány-ügyben

Quoted post

Magyar Klára

#6

2013-01-08 19:17

Nem kéne kiállni mellette. Ilyen rasszista, gyűlölködő embernek nincs helye a társadalomban.

Válaszok


Vendég

#12 Re:

2013-01-08 20:57:57

#6: Magyar Klára -  

 Neki nincs helye a társadalomban, vagy a deviáns, szurkáló, késelő, gyilkos cigányoknak?


Vendég

#20 Re:

2013-01-08 22:33:37

#6: Magyar Klára -

Klára asszonynak a véleményéért cserébe, egy nagy klasszikusunkat (Alföldi Róbertet) idézve, sírig tartó orális szexet kívánok egy bazi nagy börtönben kigyúrt, már hátulról is felpróbált, agytetovált, ótvaros, büdös, tapló (idézet) "állat" gyilkossal, az orgazmustól egészen az  eutanáziáig.

roji

#96 Re:

2013-01-09 17:52:48

#6: Magyar Klára -

Egyáltalán elolvasta a cikket vagy csak fujja a baloldali gyülölködést? Zsolt a késsel felszerelt cigányság részéről mondta, hogy állatok, a másik részét, a becsületeseket nem bántotta.

Tubi

#145 Re:

2013-01-10 18:52:27

#6: Magyar Klára -  

Bayer Zsolt újságíró. Szólás szabadság van.iIgen is helye van a társadalomban. Megkérdeznėm , hova küldenéd Bayert ha a társadalomban nincs helye? Talán a halálba, vagy hóva??

 

Éva

#178 Re:

2013-01-12 15:30:31

#6: Magyar Klára -

Tisztelt Klára !  Remélem akkor is  ilyen nagyon felháborodtál, amikor az egyik "rendes, és okos" Kertész disznóknak nevezte a Magyarokat!! Akkor nem kellett volna véleményt nyílvánítanod? Csak azt kívánom Neked különben, hogy kerülj Te is olyan helyzetbe , mint amelyben Én voltam még a 90-es években, amikor is egyik megyeszékhelyünkön, olyan általános iskolában járt három gyermekem is tanulni, ahol elég sok cigány gyerek járt. Volt olyan, amikor szét tépett dzsekiben jött haza, vagy éhesen, mert ellopták a tízóraiját, és nem a magyar gyerekek, hanem a neveletlen cigány gyerekek./Különben azért merlek tegezni, mert Én már 59.éves vagyok./ Igenis nevelje már meg Őket Valaki!!!! / ha már a Szüleik képtelenek erre. A buszpályaudvaron kellett a Gyerekeimnek várakozni, és nemcsak a hontalanoktól/mert akkor is voltak/, hanem igenis a buta és tudatlan cigánygyerekektől is félni kellett. Rettegtem állandóan, /mert Nekem akkor dolgoznom kellett, sokszor este 20.ó-ig is/ hogy mire megyek haza. Igenis legyen REND végre ebben az országban!!!   Éva