Kiállunk Bayer Zsolt mellett cigány-ügyben

Éva

/ #178 Re:

2013-01-12 15:30

#6: Magyar Klára -

Tisztelt Klára !  Remélem akkor is  ilyen nagyon felháborodtál, amikor az egyik "rendes, és okos" Kertész disznóknak nevezte a Magyarokat!! Akkor nem kellett volna véleményt nyílvánítanod? Csak azt kívánom Neked különben, hogy kerülj Te is olyan helyzetbe , mint amelyben Én voltam még a 90-es években, amikor is egyik megyeszékhelyünkön, olyan általános iskolában járt három gyermekem is tanulni, ahol elég sok cigány gyerek járt. Volt olyan, amikor szét tépett dzsekiben jött haza, vagy éhesen, mert ellopták a tízóraiját, és nem a magyar gyerekek, hanem a neveletlen cigány gyerekek./Különben azért merlek tegezni, mert Én már 59.éves vagyok./ Igenis nevelje már meg Őket Valaki!!!! / ha már a Szüleik képtelenek erre. A buszpályaudvaron kellett a Gyerekeimnek várakozni, és nemcsak a hontalanoktól/mert akkor is voltak/, hanem igenis a buta és tudatlan cigánygyerekektől is félni kellett. Rettegtem állandóan, /mert Nekem akkor dolgoznom kellett, sokszor este 20.ó-ig is/ hogy mire megyek haza. Igenis legyen REND végre ebben az országban!!!   Éva