A választói összefogást támogató nyilatkozat

Quoted post


Vendég

#501 Re: Együtt Magyarországért

2012-11-10 23:43

#499: margaréta - Együtt Magyarországért

Úgy szavaztál te a Fideszre, te nagyon ocsmány, hazug büdöskomcsi féreg, ahogy én az MSZP-re! :D

Válaszok

féregtelenítő

#506 Re: Re: Együtt Magyarországért

2012-11-10 23:56:54

#501: - Re: Együtt Magyarországért

Igazán felemelő érzés tapasztalni, hogy milyen árnyaltan fogalmaznak egyes polgártársaink, akik igazi emberi méltóságot, igazi honszeretet képviselnek! A FiDesz MPP és a JObbik büszke lehet "népére", akik annak idején focihuligánokhoz illó módon fejezték ki szabaságharcos (idéztem a kisTőkés import-püspök szavait) érzelmeiket és követték a mai kormányfő kordonbontó, törvénytisztelő magatartását. Nem az általuk férgekként aposztrofált egykori kommunisták, hanem az ilyenfajta öntudatos polgárok "használta" Kossuth tér bűzlött akkor, de rettenetesen. De Uraim/Hölgyeim, eljön az igazság pillanata, ésa semmibe hullanak a magukfajták. Még rovásírással feljegyezve is túl sok van a rovásukon - legyenek kedves elhagyni a terepet!

 

margaréta

#507 Együtt Magyarországért

2012-11-11 00:04:02

#501: - Re: Együtt Magyarországért

Tudom és látom, fáj az igazság. Egy igazi demokratikus, toleráns és inteligens ember véleményét olvashatom.  Többek között az ilyen megnyilvánulások ábrándítanak ki egyre több választót. Minősítsd magad nyugodtan további hozzászólásokkal is, nem fogok rá válaszolni.

Úgy sem vagy képes elolvasni amit leírok, mert magyarul beszélek.  Hogy megértsd, keress egy primitív- magyar online szótárt!

Kiszima

#548 Re: Re: Együtt Magyarországért

2012-11-11 13:40:42

#501: - Re: Együtt Magyarországért

"A stílus maga az ember"