Ne hagyjuk! / Don't Let it happen!

Quoted post

Gombkötő Béla

#226 ???

2012-11-04 02:15

Gratulálok a szavazás indítójának. Sikerült összegyűjteni a zsidókat...
Az először aláírók közt miért nem látok ilyet: Kovács István kőműves, Varga Ferenc segédmunkás, Kiss Petra fodrász, stb... ???

Aki ezt aláírja, az elismeri, hogy sajnálni kell "szegény" zsidókat, és az átlagpolgárt le se kell szarni...

Kedves aláíró!!! A Te hiteled is a ZSIDÓK zsebébe vándorol!!!

Sok hozzászólásban olvasom, hogy ez meg az a felmenőm, így meg úgy szenvedett, szenved... Könyörgöm!!! mutass egy zsidót, aki sajnálja Kovács Jánost, aki nyög a hitel teher alatt, a zsidó meg nem tudja, hogy melyik szigetre menjen télen nyaralni!!!

Még valami a nácizóknak: a Magyarországon állomásozó német katonák nem erőszakolták meg a nőket, sőt amikor már tudták, hogy elvesztették a háborút, mert jött a "FELSZABADÍTÓ" orosz csapat, akkor ők voltak azok, akik mondták, hogy bújjanak el a nők, és akiknek muszáj jelen lenni, azok se fürödjenek, mert az oroszok megerőszakolják őket!!! Ettől függetlenül a "felszabadítók" MINDEN nőt megerőszakoltak kortól és állapottól függetlenül!!!

Ui.: nincs hitelem, nem vagyok zsidó, cigány, én csak MAGYAR vagyok!!!

Válaszok

Kolompár Béla

#227 Re: !!!!!

2012-11-04 13:56:19

#226: Gombkötő Béla - !!!!!

Szia druszám! Nem kellett volna mondanod, hogy mi vagy, mert ilyen névvel nem is lehetsz más, mint egy vérbeli MÉLYMAGYAR!!!!!!!!!!

Magyar Klára

#232 Re: ???

2012-11-07 07:23:17

#226: Gombkötő Béla - ??? 

 Te nem magyar vagy, te egy állat vagy, a szürkeállományodat a legnagyobb jóindulattal sem lehet agynak nevezni.

Erre varrjál gombot, vagy kössél, te tudatlan.